głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Popełniłam wiele błędów wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym ni

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Popełniłam wiele błędów wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym nie podda
Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

fioletoowaa dodano: 29 marca 2013

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Mówią  że dwa razy nie zapala się... teksty

fioletoowaa dodano: 29 marca 2013

Mówią, że dwa razy nie zapala się tej samej zapałki.. Ale tak naprawdę, jeżeli człowiek chce osiągnąć coś drugi raz, to zrobi wszystko, by się udało.. I nawet tą zapałkę, która już raz zaczęła się palić podpali zapalniczką.

Mam przed sobą drogę podczas... teksty

fioletoowaa dodano: 27 marca 2013

Mam przed sobą drogę podczas której muszę wyznaczyć cel.

Jeżeli kiedykolwiek nadejdzie dzień... teksty

fioletoowaa dodano: 27 marca 2013

Jeżeli kiedykolwiek nadejdzie dzień, w którym przyjdzie nam się rozstać, proszę Cię o jedną rzecz - zapamiętaj mnie taką, jaka byłam przy Tobie - pełną uśmiechu, blasku w oczach, szalenie zakochaną w życiu i w Tobie..

Myślisz że każde posunięcie... teksty

fioletoowaa dodano: 27 marca 2013

Myślisz że każde posunięcie żyletką po twojej ręce Ci pomoże - pomoże Ci zapomnieć. Jesteś w błędzie. Ta blizna, którą sobie stworzysz na ręce, zostanie z tobą na długo, nie zniknie po 3 dniach czy miesiącach. Zostanie i codziennie będzie Ci przypominać o tym wszystkim. Więc czy warto z ręki robić sobie pamiętnik?

Nie tęsknisz do końca za Nim samym.... teksty

fioletoowaa dodano: 27 marca 2013

Nie tęsknisz do końca za Nim samym. Tęsknisz bardziej za tym jak było. Tęsknisz za sms'ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym, by ktoś zapytał jak Ci minął dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Przytakujesz, prawda? To dodam jeszcze jedno. Tęsknisz za tym, by być komuś potrzebna, za tym by Twoje osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. Skąd wiem? Też za tym tęsknie.

wstałam o pierwszej po południu... teksty

fioletoowaa dodano: 27 marca 2013

wstałam o pierwszej po południu, nie typowa pora dla mnie. oglądałam telewizję i słuchałam muzyki. potem wyszłam na dwór wypić cole z przyjaciółmi. uśmiechałam się, żartowałam... potem wróciłam do domu , weszłam do łazienki. spojrzałam w lustro z uśmiechem na twarzy, ale nie trwał on długo. usiadłam i zaczęłam płakać. łzy spływały po mojej twarzy jak opętane, łapczywie chwytałam powietrze. to był piękny dzień, a i tak, jak każdy inny skończył się tym samym. wiesz co to? to tęsknota. za Tobą. mimo że otacza mnie tak dużo ludzi, mimo że uśmiecham się tak często - jestem samotna.

Nawet nie wiesz jak bardzo... teksty

fioletoowaa dodano: 27 marca 2013

Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym być teraz obok Ciebie, czuć Twój uśmiech na swych wargach, dłoń w dłoni, powolny oddech na mym karku, za każdym razem przyprawiający o dreszcze i czuć jak trzymasz mnie przy sobie, tak cholernie mocno, jakbym była wszystkim czego pragniesz.

Mieli bardzo prosty plan: być razem... teksty

fioletoowaa dodano: 27 marca 2013

Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się,że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem. Ale tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie bezdusznie zmieniło zdanie.

Najbardziej boli to  ze wiesz co... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2013

Najbardziej boli to, ze wiesz co zrobiłaś źle, ale nie wiesz jak to naprawić.

Chodź ucieknijmy stąd nie chce już... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2013

Chodź ucieknijmy stąd nie chce już oddychać tym zatrutym powietrzem, nikt nie będzie mówił co dla nas jest najlepsze, nie patrząc czy ma to dla nas jakikolwiek sens.

Jeżeli będziesz chciał mnie... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2013

Jeżeli będziesz chciał mnie zranić zrób to porządnie, tak żebym potem, pamiętała, ze mam się do Ciebie nie zbliżać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV