głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Musisz wiedzieć że ja nie jestem tą która cierpliwie czeka na Twój telefon. Jestem tą która denerwuje się okropnie kiedy nie odzywasz się cały dzień. Tą która z

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Musisz wiedzieć że ja nie jestem tą która cierpliwie czeka na Twój telefon. Jestem tą która denerwuje się okropnie kiedy nie odzywasz się cały dzień. Tą która zawsz
Musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

fioletoowaa dodano: 30 marca 2013

Musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą , która cierpliwie czeka na Twój telefon. Jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. Tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. Tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. Tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze.

Kiedyś mu opowiem jak bardzo go... teksty

fioletoowaa dodano: 30 marca 2013

Kiedyś mu opowiem jak bardzo go kochałam. Jak bardzo tęskniłam i cierpiałam. Kiedy wieczorami płakałam trzymając w ręku kakao i cukierki. Jak spałam z jego zdjęciem. Jak serce mi pękało gdy robił opisy do jakiejś dziewczyny. Opowiem mu. Pośmiejemy się razem.

Nie jestem jedną z tych  które... teksty

fioletoowaa dodano: 30 marca 2013

Nie jestem jedną z tych, które chcą byś traktował je jak księżniczki. Mam być dla ciebie zarówno najgorszą i najlepszą rzeczą. Mam być częścią ciebie, bez której nie wyobrażasz sobie życia.

Dziękuje :  teksty fioletoowaa dodał komentarz: Dziękuje :) do wpisu 29 marca 2013
Właśnie w tej sekundzie ktoś... teksty

fioletoowaa dodano: 29 marca 2013

Właśnie w tej sekundzie ktoś umarł. W tej sekundzie ktoś się narodził. W tej sekundzie ktoś walczy o coś, co ma każdy z nas, coś co jest tak naprawdę najważniejsze - życie. Przyznaj się, czekasz na coś, co tak naprawdę nigdy się nie wydarzy. Przyznaj się, że nie umiesz docenić tego, na co właśnie patrzysz. Nie umiesz zadbać o siebie, a tym bardziej o drugiego człowieka. Pogłębiająca się rana na Twoim sercu mogłaby być zaszyta, gdybyś tylko chciał. Uważnie spójrz na swoje odbicie w lustrze i zadaj sobie pytanie - czy jesteś szczęśliwy? Zwolnij, zastanów się i żyj chwilą. Ciesz się każdą sekundą, jakby to była ostatnia.

Za kazdym razem  gdy wydaje mi sie... teksty

fioletoowaa dodano: 29 marca 2013

Za kazdym razem, gdy wydaje mi sie, że chociaz troche zaczynam mieć pewne rzeczy w dupie, wszystko musi mi się rozsypać w drobny mak i utwierdzić mnie w przekonaniu, że jednak nie. Że nadal cierpię z tych samych powodów.

Wiesz dlaczego życie nie jest... teksty

fioletoowaa dodano: 29 marca 2013

Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił, że trzeba się na czymś przejechać, żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się silniejszym. A ból? Ma cię przyzwyczaić, że w życiu nie będzie tylko pięknie.

Ktoś kto powiedział  że czas goi... teksty

fioletoowaa dodano: 29 marca 2013

Ktoś kto powiedział, że czas goi wszystkie rany nie miał racji. Czas pozwala jedynie nauczyć się najpierw przetrwać, a potem żyć z tymi ranami. Ale każdego ranka, natychmiast po otwarciu oczu czuje się te rany. I zawsze, do ostatniej chwili życia będzie się czuło obecną nieobecność. Od niej można uciekać, ale nie można uciec.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

fioletoowaa dodano: 29 marca 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuję Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Gdzieś w sobie już umarłaś, sama przyznaj.

Nie mogłam tak po prostu odejść... teksty

fioletoowaa dodano: 29 marca 2013

Nie mogłam tak po prostu odejść, zostawić go samego. Przytulał mnie, czułam jego oddech na całym ciele. Pragnęłam go tak bardzo jak kogoś, kto mnie absolutnie dopełniał, ale jednocześnie wcale nie chciałam go poczuć. Rozsądek blokował moje emocje.

A teraz spójrz mi w oczy i powiedz... teksty

fioletoowaa dodano: 29 marca 2013

A teraz spójrz mi w oczy i powiedz, że nic nie czujesz. Patrz prosto w moje źrenice, i obserwuj jak z moich oczu wyłaniają się łzy. przyjrzyj im się bardziej, a zobaczysz w Nich swoje odbicie w kształcie serca.

Każda zmiana w naszym życiu... teksty

fioletoowaa dodano: 29 marca 2013

Każda zmiana w naszym życiu, nieza­leżnie czy upragniona czy nie­chciana, przy­nosi po­zytyw­ne skutki jeśli tyl­ko pot­ra­fimy z niej czer­pać korzyści. Każde cier­pienie uod­parnia, każdy uśmiech łagodzi ra­ny. Ale zbyt często po­zos­ta­jemy na to ślepi...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV