głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Czy to nie dziwne? Poznajesz kogoś . Na początku nie wiesz czy w ogóle zdołasz tą osobę polubić . Po pewnym czasie uświadamiasz sobie że nie potrafisz bez niej

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Czy to nie dziwne? Poznajesz kogoś . Na początku nie wiesz czy w ogóle zdołasz tą osobę polubić . Po pewnym czasie uświadamiasz sobie że nie potrafisz bez niej życ . Gdy
Czy to nie dziwne? Poznajesz kogoś .... teksty

fioletoowaa dodano: 28 marca 2012

Czy to nie dziwne? Poznajesz kogoś . Na początku nie wiesz czy w ogóle zdołasz tą osobę polubić . Po pewnym czasie uświadamiasz sobie, że nie potrafisz bez niej życ . Gdy odejdzie smutek rozrywa ci serce . Mijają dni . Tygodnie . Miesiące . Lata . Dalej pamiętasz . Zaczynasz zastanawiac się czy było warto . Po czasie uświadamiasz sobie że masz wspomnienia . Tylko to zostaje .

moja obecność na lekcjach... teksty

fioletoowaa dodano: 28 marca 2012

moja obecność na lekcjach matematyki ma funkcję jedynie dekoracyjną ;)

Była na imprezie. Wiedziała  że... teksty

fioletoowaa dodano: 28 marca 2012

Była na imprezie. Wiedziała, że przyjdzie więc już na początku zaczęła pić. Po godzinie stała nawalona pod ścianą i krztusiła się dymem z papierosa. Wszedł do kuchni nie wiedząc, że ona tam jest. Odwrócił się, spojrzał na jej oczy, które się zaszkliły i podszedł bliżej. Zaczęła się śmiać. 'Tylko sobie nie myśl, że to przez Ciebie. Dymem się zakrztusiłam i tyle.' Złapał ją za łokieć. 'Chodź. Wyjdziemy na zewnątrz.' Spojrzała na niego wściekła i pijana. 'Chyba sobie kpisz.' Odwróciła się i kończyła swoje piwo. Wyrwał jej butelkę z dłoni i wziął na ręce przekładając przez ramię! 'Cholera! Puść mnie. Puść mnie, no!' Wyszli na zimne powietrze. Postawił ją na ziemi i odwrócił się plecami. 'Coś Ty sobie, kurwa, myślał? Że przyjdziesz i będziesz udawał bohatera? Po jakiego chuja mnie wyprowadzałeś? No po co pytam?! Nie ma już nas. Sam o tym zdecydowałeś i guzik powinno Cię obchodzić, co się ze mną dzieje!' Biła go pięściami po plecach. 'Kocham Cię.' Powiedział. Uderzyła mocniej...

mamo  przepraszam   to nie moja wina... teksty

fioletoowaa dodano: 28 marca 2012

mamo, przepraszam - to nie moja wina, że zamiast spódniczek wolę dresy i rurki. że zamiast różowego auta i wożenia się nim po mieście z jakimś przystojniakiem, wolę crossa i wracanie do domu cała w błocie, z kumplami. że zamiast medycyny wolę prawo. że zamiast wypicia melisy, wolę rozwalić rękę o mur aby wyładować emocje. że gdy ktoś mnie uderzy zamiast siedzieć cicho i się schować, od razu kontatakuję i oddaje dwa razy mocniej. że zamiast chodzenia po sklepach z słit kumpelkami, wolę bieganie po polach z chłopakiem, którego kocham. mamo, przepraszam - nigdy nie obiecałam, że będę idealna.

tu nie chodzi o to kto z nas jest... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2012

tu nie chodzi o to kto z nas jest lepszy, ładniejszy czy zgrabniejszy. tu liczą się te pieprzone uczucia, o których Ty nie masz żadnego pojęcia.

Na zewnątrz dziewczyna zła  wredna... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2012

Na zewnątrz dziewczyna zła, wredna, chamska, nie dająca się kochać.. a w środku miała serduszko z lukru tylko ze strachu przed odrzuceniem otoczyła je drutem kolczastym aby nikt więcej jej nie zranił .

Każdego ranka dostajemy szansę na... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2012

Każdego ranka dostajemy szansę na nowe życie. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach, a słońce świeci ponad nimi.

uwielbiam siedzieć na przeciwko... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2012

uwielbiam siedzieć na przeciwko Ciebie i wpatrywać się w twój beztroski uśmiech niczym dziecko, które jeszcze mało wie o życiu.

Kiedy kochasz mężczyznę bardziej... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2012

Kiedy kochasz mężczyznę bardziej niż on ciebie, zrobisz wszystko by było odwrotnie. Zaczynasz ubierać się tak, żeby jemu się podobało. Podchwytujesz jego ulubione słówka i zwroty. Wmawiasz sobie, że jeśli przerobisz siebie na jego obraz i podobieństwo, będzie Cię pragnął równie mocno, jak ty pragniesz jego .

Mówiłam w myślach   nie podchodź... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2012

Mówiłam w myślach " nie podchodź, nie podchodź... " Wiedziałam, co się stanie. Przecież od dawna Cię kochałam. Nie posłuchałeś mnie. Podszedłeś i uścisnąłeś moją dłoń. " cześć dziewczyny. co robicie ? "- spytałeś. Ciągle patrzyłam w Twoje brązowe oczy. Usiedliśmy na ławce. Ty byłeś z przyjaciółmi, ja z przyjaciółkami. Koleżanka szturchała mnie wciąż, ponieważ ciągle na Ciebie patrzyłam. Zauważyłeś to, usiadłeś obok. Czułam zapach Twoich perfum, tak bardzo Cię pragnęłam. Zdobyłam się na odwage, szepnęłam Ci do ucha: "Kocham Cię od zawsze. Przepraszam, ja tak nie mogę... " Uśmiechnąłeś się, po czym odrzekłeś, że długo czekałeś na tę chwilę, że odwzajemniasz moje uczucia. Wstałeś i krzyknąłeś: poznajcie dziewczynę, za którą szaleje.! takie nierealne

Umiera się na wiele sposobów z... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2012

Umiera się na wiele sposobów z miłości, ze strachu, z rozpaczy, ze zmęczenia, z nudów, z tęsknoty. Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to by żyć inaczej...

Niewielu jest ludzi  których... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2012

Niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. Im więcej poznaję świat, tym mniej mi się podoba, a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać pozorom cnoty czy rozumu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV