głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Każda z nas chciałaby kiedyś wymknąć się z domu o 24:00 tylko dlatego że dostała sms chcę cię teraz zobaczyć . Nie czuję smaku milki działania piwa ani papieros

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Każda z nas chciałaby kiedyś wymknąć się z domu o 24:00 tylko dlatego że dostała sms chcę cię teraz zobaczyć .
Każda z nas chciałaby kiedyś... teksty

fioletoowaa dodano: 27 luty 2012

Każda z nas chciałaby kiedyś wymknąć się z domu o 24:00 tylko dlatego że dostała sms " chcę cię teraz zobaczyć " .

Nie czuję smaku milki  działania... teksty

fioletoowaa dodano: 27 luty 2012

Nie czuję smaku milki, działania piwa, ani papierosowego dymu. Żyję tym co było. Niedaleką przyszłością, która wyraźniejsza jest od chwili obecne .

Zaczęło się tak niewinnie...... teksty

fioletoowaa dodano: 27 luty 2012

Zaczęło się tak niewinnie... Słodkie sms'y, nocne rozmowy, odprowadzanie do domu po szkole... Jak już mówiłam zaczęło się bardzo niewinnie. Byliśmy przyjaciółmi, dobrymi. Nie było nic w tym złego. Ale pewnego dnia Ty coś poczułeś, nie wystarczała Ci przyjaźń. Zacząłeś mieć obsesje na moim punkcie. Chciałeś, ze mną spędzać każdy wolny dzień. Na początku miałam nadzieję, że to minie, więc nic nie mówiłam. Minął miesiąc, a twoje zachowanie się nie zmieniło. Tak zniszczyła się nasza przyjaźń. Tylko kogo to była wina ? Moja, bo nie zareagowałam ? Czy twoja, bo nie powiedziałeś o co Ci chodzi i zacząłeś być zaborczy ? Teraz już tego nie wiem. Jesteśmy dla siebie obcymi ludźmi. Czasem wracam do czasów kiedy byliśmy przyjaciółmi. Na komputerze mam mnóstwo folderów z naszymi zdjęciami z wakacji, spotkań ... I codziennie wieczorem zastanawiam się czy je usunąć... Wciąż mam nadzieję, że zbliżymy się znowu do siebie. Ale Ty to możliwe ?

Szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

fioletoowaa dodano: 27 luty 2012

Szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka.

Na zewnątrz wydaję się... teksty

fioletoowaa dodano: 27 luty 2012

Na zewnątrz wydaję się szczęśliwa, a w wewnątrz nie radzi sobie w życiu bez Niego.

Oddałabym wszystko co mam  aby choć... teksty

fioletoowaa dodano: 27 luty 2012

Oddałabym wszystko co mam, aby choć raz Cię przytulić. ♥

Do samego końca zawsze walczyć... teksty

fioletoowaa dodano: 27 luty 2012

Do samego końca zawsze walczyć warto . Mówię Tobie o tym , bo sam doskonale znam to , mam to już za sobą . Lecz nie jestem Tobą , Twój wybór co Ty zrobisz , to zależy już od Ciebie . Przecież możesz coś osiągnąć . Bo jutrzejszy dzień , nam przyniesie coś , czego nikt nie wie .

Są osoby  którym ufasz  choć one... teksty

fioletoowaa dodano: 27 luty 2012

Są osoby, którym ufasz, choć one na to nie zasługują. Są osoby, którym życzysz śmierci. Są osoby, których życie Cię nie obchodzi. Są osoby, które sprawiają, że uśmiech gości na Twojej twarzy. Są osoby, które Cię kochają. Są osoby, które mogą Cię przytulić. Są osoby, którym ufasz i one Twojego zaufania nie zawiodą. Jest osoba, którą kochasz bezgranicznie, a ona ma w to wyjebane. I tak na prawdę tylko uśmiech, dotyk, głos, czy spojrzenie jest w stanie sprawić, że poczujesz się niewyobrażalnie szczęśliwa.

Tamtego dnia nie pomyślałam o... teksty

fioletoowaa dodano: 27 luty 2012

Tamtego dnia nie pomyślałam o konsekwencjach. Nawet nie przyszło mi do głowy że będę musiała o tym wszystkim kiedyś zapomnieć. ;c

Od dnia  w którym Cię poznałam nie... teksty

fioletoowaa dodano: 27 luty 2012

Od dnia, w którym Cię poznałam nie trafił się jeszcze taki dzień, w którym bym o Tobie nie myślała.

Kiedyś byłam inna : lubiłam się... teksty

fioletoowaa dodano: 27 luty 2012

Kiedyś byłam inna : lubiłam się wygłupiać , uśmiechałam się cały czas , byłam szczęśliwą nastolatka bez żadnych problemów a teraz jest odwrotnie : nie lubię się za bardzo wygłupiać , prawie wgle się nie uśmiecham , nie jestem już szczęśliwą nastolatką i mam mnóstwo problemów .

Kupiła jabłkowo miętowego... teksty

fioletoowaa dodano: 26 luty 2012

Kupiła jabłkowo-miętowego Tymbarka. Gdy go otworzyła, on podszedł i powiedział: Daj przeczytać co jest napisane. Nie patrząc co jest na kapslu dała mu go z rumieńcem na policzkach. Przeczytał, spojrzał na nią, pocałował i odszedł wręczając jej kapsel. Chwilę nie wiedziała co się stało, w końcu przeczytała napis na Tymbarku: Jeśli ją kochasz, pocałuj .♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV