głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa pozostało mi archiwum gg którego nigdy nie odważę się usunąć. rozmowy które są dla mnie jak miód na serce jak bodziec który pobudza wszystkie wspomnienia. wiem

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
pozostało mi archiwum gg którego nigdy nie odważę się usunąć. rozmowy które są dla mnie jak miód na serce jak bodziec który pobudza wszystkie wspomnienia. wiem że n
pozostało mi archiwum gg  którego... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

pozostało mi archiwum gg, którego nigdy nie odważę się usunąć. rozmowy, które są dla mnie jak, miód na serce, jak bodziec, który pobudza wszystkie wspomnienia. wiem, że nie powinnam, ale czytam je o jakiś czas. są tam zdania, które odrywają mnie od rzeczywistości.

A na wyświetlaczu telefonu tylko... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

A na wyświetlaczu telefonu tylko widzę zachód słońca i na środku wielkie 23:23. Nic więcej. Ani migającej wiadomości w lewym górnym rogu, ani powiadomienia o nieodebranym połączeniu w górnym pasku.. Nic, zero. Tylko zachód słońca, godzina i aplikacje w każdym z rogów..

Niebo było szare  ulice osiedla... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

Niebo było szare, ulice osiedla ucichły.Siedzieli na czwartej ławce od wejścia.Chłopak nieśmiało sięgnął do kieszeni spodni i wyjął małego pluszowego misia.Chrząknął głośno- Mam coś dla Ciebie.- powiedział spoglądając w jej stronę. Dziewczyna uśmiechnęła się kiedy wręczył jej podarunek.- Dziękuję. Jest śliczny.-odparła i ucałowała jego policzek. Chłopak położył dłoń na jej udzie a jej serce zabiło mocniej.W pięści ścisnęła pluszaka i poczuła jak czyjeś wargi muskają jej usta.

Może to prawda  że nie docenimy... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

Może to prawda, że nie docenimy tego, co mamy dopóki tego nie stracimy. Ale może jest też prawdą, że nie wiemy co stracimy, dopóki tego nie znajdziemy.?

I może gdybym podjęła kilka innych... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

I może gdybym podjęła kilka innych decyzji. Gdybym w niektórych przypadkach zamiast 'nie', powiedziała 'tak' - może wtedy byłabym szczęśliwa.

skąd masz wiedzieć kiedy to jest... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

skąd masz wiedzieć kiedy to jest MIŁOŚĆ ? kiedy odróżnić te prawdziwe uczucie od tego zwykłego i żałosnego zauroczenia ? wtedy kiedy nie będziesz już się zastanawiać gdzie on jest bo będziesz to wiedzieć , kiedy nie będziesz płakać w poduszkę dlatego , że nie napisał Ci smsa na dobranoc . kiedy będziesz się cieszyć z każdego jego uśmiechu , a kiedy będzie się śmiał poczujesz takie przyjemne uczucie w brzuchu . kiedy będziesz potrafiła opierdolić go za każde karygodne słowo wypowiedziane w niewłaściwym momencie i będziesz miała to gdzieś czy się obrazi , wiedząc że i tak zaraz Cię pocałuje . kiedy jego życie będzie Twoim , a dzień bez myśli o nim nie będzie wchodził w grę . kiedy będziesz martwić się o jego szkołę , rodzinę , o jego zdrowie . . . kiedy stanie się twoim powietrzem . po prostu .

:   Co ty właściwie masz na ustach... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

: - Co ty właściwie masz na ustach ? - Magenta Extreme Lip Line - poinformowałam. - Smakuje ?- Przejechałam językiem po wargach. - Nooo.- I wtedy jego usta znalazły się na moich. - No to spróbujemy - mruknął. Pozwoliłam mu na to. Próbował smaku moich ust ,przesuwając czubkiem języka wzdłuż konturów warg.

Słuchaj skarbie chyba jesteś na... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

Słuchaj skarbie chyba jesteś na tyle inteligentny żeby z mną poważnie porozmawiać... Nie zachowuj się jak mały gówniarz! Nie bój się mówić o uczuciach !

Dotarło do niej   że mimo iż jest... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

Dotarło do niej , że mimo iż jest wielu ludzi otaczających ją i gotowych poświęcić dla niej naprawdę dużo, to jednak jest sama i nic tego nie zmieni.

Załóż słuchawki i wyluzuj  nie Ty... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

Załóż słuchawki i wyluzuj, nie Ty jedna straciłaś to na czym Ci zależało.

I nagle nie wiadomo skąd w moim... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

I nagle nie wiadomo skąd w moim życiu pojawił się ten, ktoś do kogo chce mówić te najważniejsze słowa, z kim chce być najbliżej jak się tylko da, dla kogo mogę zostawić wszystko co miałam, żeby tylko był.

Przyzwyczaiłam się  że ludzie  na... teksty

fioletoowaa dodano: 28 luty 2012

Przyzwyczaiłam się, że ludzie, na których zależy mi najbardziej, zwyczajnie odchodzą. Zostawiają mnie dla własnego szczęścia. Mają gdzieś moje życie i moje problemy. Nie obchodzi ich to, że dla nich byłam gotowa skoczyć w ogień, poświęcić wszystko, co mam. I to jest trochę przykre.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV