głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie twoje wymarzone cechy tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma by pomimo kłamstw rozczarowań kłó

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie twoje wymarzone cechy tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma by pomimo kłamstw rozczarowań kłótni
Bo tu nie chodzi o to by znaleźć... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie twoje wymarzone cechy, tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma, by pomimo kłamstw, rozczarowań, kłótni, nie poddać się, nie uciekać, tylko trwać w tym nie ważne jak bardzo by to bolało... o miłość trzeba walczyć

 Widzisz ten nóż ?   spytała... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

-Widzisz ten nóż ? - spytała, wyciągając narzędzie trzymane w swojej dłoni ku niemu. Nacięła delikatnie wnętrze swojej dłoni. Stał jak wmurowany, nie wiedząc o co chodzi. - tak będzie płakać moje ciało z tęsknoty za twoim dotykiem. - Wydukała, wskazując na sączące się kropelki krwi z jej dłoni. Wybuchnęła spazmatycznym płaczem. - A tak będzie płakać moja dusza. - powiedziała. - Przykro mi kochanie. Chociażbyś nie wiem co zrobiła, to koniec. Nie weźmiesz mnie na litość. - powiedział, biorąc do dłoni kurtkę. - Zaczekaj! Pokażę Ci jeszcze tylko jak będzie płakać moje serce! - krzyknęła. zatrzymał się, tuż przed drzwiami. Gwałtownym ruchem, wbiła kuchenne ostrze w swoją klatkę piersiową. - właśnie tak. Będzie cichutko łkało, zwijając się z bólu, tam wewnątrz. - powiedziała, osuwając się na ziemię.

Bardziej mi żal tych  co myślą o... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

Bardziej mi żal tych, co myślą o rzeczach możliwych, słusznych i bliskich, mogących się zdarzyć niebawem, niż tych, którzy śnią o rzeczach niezwykłych i odległych. Ci ostatni, śniący o wielkości, albo są wariatami i wierzą w to, o czym marzą, i są szczęśliwi, albo są zwykłymi marzycielami, dla których urojenia są muzyką duszy, która ich upaja, lecz nic im nie mówi. Lecz ten, co marzy o rzeczach możliwych, może rzeczywiście doznać prawdziwego rozczarowania

Twierdzisz  że zły z niego... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

Twierdzisz, że zły z niego człowiek, bo wiecznie siedzi pod blokiem, nosi kaptur na głowie i mało komu ufa. Jak Ty byś się zachowywał, gdybyś od małolata przeżywał codzienny koszmar w domu ? Więc nie pierdol.

Myślałam  że brakuje mi czułości... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

Myślałam, że brakuje mi czułości, a nie Ciebie. Dopiero umawiając się z kilkoma chłopakami, będąc w luźnych związkach, zrozumiałam, że to brak Twojej osoby powoduje u mnie bóle głowy i serca.

Jego oczy   jego bluza  jego mina gdy... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

Jego oczy , jego bluza, jego mina gdy mnie widzi, jego głos wyłapywany z tłumu, jego zapach, jego uśmiech, jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem a wizją bajecznego szczęścia.

Choć w środku ją rozpierdala nie... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

Choć w środku ją rozpierdala-nie poddaje się.

Zamiast starać się udowodnić  że... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

Zamiast starać się udowodnić, że jesteś kimś lepszym, niż myślisz, po prostu się śmiej. Śmiej się ze swoich zmartwień ze swojej niepewności. Patrz z humorem na własne lęki.

i była by w stanie zabić wszystkie... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

i była by w stanie zabić wszystkie dziewczyny na świecie . tylko po to, by on już nigdy nie zakochał się w innej . ♥

Był kłamcą   przyrzekał  że mnie... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

Był kłamcą - przyrzekał, że mnie nigdy nie zostawi. Był złodziejem - ukradł mi serce. Był mordercą - zabił naszą miłość.

Wiesz co jest zajebiste? Że nie... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

Wiesz co jest zajebiste? Że nie potrafię być taką suką jakim ty jesteś skurwielem. ♥

Jak to możliwe  że w jednej chwili... teksty

fioletoowaa dodano: 1 marca 2012

Jak to możliwe, że w jednej chwili jestem w kompletnej rozsypce, a zaraz zmieniam się w najszczęśliwszą dziewczynę na świecie, tylko dla tego, że do mnie napisałeś?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV