głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Bo wiesz On był jak produkt z górnej półki. Taki o który długo trzeba się starać a jak już się go zdobędzie to okazuje się że nie był tego wart bo etykietka kła

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Bo wiesz On był jak produkt z górnej półki. Taki o który długo trzeba się starać a jak już się go zdobędzie to okazuje się że nie był tego wart bo etykietka kłamała.
Bo wiesz On był jak produkt z... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Bo wiesz On był jak produkt z górnej półki. Taki o który długo trzeba się starać, a jak już się go zdobędzie to okazuje się że nie był tego wart bo etykietka kłamała.

Wiem  po co żyję  po co tu jestem.... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Wiem, po co żyję, po co tu jestem. By znaleźć szczęście i dać komuś szczęście

Nie ubieraj tego rozciągniętego... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Nie ubieraj tego rozciągniętego dresu - ubierz tą nową śliczną sukienkę. Nie zakładaj adidasów - ubierz czarne szpilki. Nie maluj ust błyszczykiem - potraktuj je kurewską czerwienią. Nie pozwól na zaszklone oczy - pomaluj je najlepszym tuszem jaki masz. Nie płacz - uśmiechaj się. Pokaż mu jak cholernie silna jesteś.

Mówią  że jestem niedojrzała.... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Mówią, że jestem niedojrzała. Żebym głośno nie słuchała muzyki, bo na starość będę głucha. Żebym nie siedziała na ziemi, bo w przyszłości będę chorować. Mówią, żeby się ciepło ubierać, bo jak będę starsza to będę mieć problemy ze zdrowiem. Mówią, że nie powinnam wieczorami wychodzić z domu, bo to przecież nigdy nie wiadomo co czeka za rogiem. I w pochmurny dzień, mówią że powinnam zostać w domu, bo zmoknę i będę chora, bo nie warto w taką pogodę iść na rower, na spacer, na boisko. Ale ja się pytam, po jaką cholerę mam się tym martwić? Jaką mam gwarancję, że w ogóle dożyje tych dni, o których tak mówią? Zresztą, po co na starość będzie mi dobry słuch, wspaniałe zdrowie, co ja wtedy będę mogła zrobić? Czy nie lepiej mieć chociaż co wspominać? Wolę czerpać garściami póki jeszcze mogę. Przestać wreszcie tak bardzo martwić się o jutro.

Pewna część serca wmawia mi  walcz... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Pewna część serca wmawia mi "walcz o niego, bo jest o co", ale ta druga uważa zaś że to "bezsens i strata czasu" tsaa i kieruj się tu sercem..

Obiecuję  że kiedyś przejdę obok... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Obiecuję, że kiedyś przejdę obok Ciebie. Wystrzałowa, szczupła brunetka z długimi włosami, na przesadnych obcasach, pachnąca seksem. Wtedy pomyślisz, że straciłeś zajebistą pannę, polecisz za mną, a ja dam Ci kosza. Zobaczysz co czułam.

Są dni kiedy nie czujesz bólu i... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Są dni kiedy nie czujesz bólu i zimna, czujesz tylko łzy spływające po policzkach i lekkie kłucie w sercu. Są dni kiedy nie czujesz bólu i zimna, czujesz tylko łzy spływające po policzkach i lekkie kłucie w sercu.

Kocham go tak naprawdę mocno. Kocham... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Kocham go tak naprawdę mocno. Kocham go za wszystko. za to, że jest, za jego słodki uśmiech, czułe słowa. kocham go za to, że jest mój. kocham jego dołek w policzku, jego usta, policzki, szyję i ręce, którymi mnie przytula. kocham go za wszystko i za nic. kocham go całym sercem i nie zamierzam tego zmieniać.

Czasem udaję  że jest wszystko... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Czasem udaję, że jest wszystko dobrze, by uniknąć niepotrzebnych pytań zadawanych przez ludzi z mojego otoczenia.

Wiesz  po co są problemy? żeby... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Wiesz, po co są problemy? żeby udowodnić pierdolonemu losu, że zawsze dajesz radę.

Siedząc przy Twoim grobie... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Siedząc przy Twoim grobie, opierając głowę o marmurową płytę nagrobka, przyglądałam się na krople spadające wprost na wyryte inicjały na mogile. To nie deszcz - to łzy aniołów które płakały razem ze mną.

Przestałam czekać na smsy. Nie... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Przestałam czekać na smsy. Nie czekam na wiadomość na gadu. Gdy zadzwoni telefon - nie łudzę się, że to Ty. Odzwyczaiłam się. Nie jest mi smutno, gdy się nie odzywasz. Nie płaczę jak głupia, gdy nie widzę Twojego uśmiechu. Na dzień dzisiejszy mam po prostu wyjebane. I gdzieś mam fakt co się z Tobą dzieje. Ja chcę Cię tylko prosić o jedno - Ty już po prostu nie wracaj. Bo kolejny raz nie dam rady się ogarnąć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV