głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Dla szpanu to ja mogę włosy na kolory tęczy zafarbować a nie udawać że kocham. ostatnio mam wrażenie że wszyscy ludzie mają za zadanie doprowadzać mnie do łez j

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Dla szpanu to ja mogę włosy na kolory tęczy zafarbować a nie udawać że kocham.
Dla szpanu  to ja mogę włosy na... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Dla szpanu, to ja mogę włosy na kolory tęczy zafarbować a nie udawać że kocham.

ostatnio mam wrażenie  że wszyscy... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

ostatnio mam wrażenie, że wszyscy ludzie mają za zadanie, doprowadzać mnie do łez jak i gniewu, że pragną mnie poniżyć, ośmieszyć, pobawić się mną i po tym wszystkim zostawić. że zauważają mnie tylko wtedy gdy czegoś chcą lub gdy po prostu nie mają do kogo się odezwać. że ich głównym zainteresowaniem jest łamanie mi serca, które i tak bije już resztką sił. i chociaż wydaję się twarda, silna, a tak naprawdę wewnątrz mnie, rozsadza mnie ból. ból tak mocny, że jedynym moim marzeniem jest zniknąć, odejść na tyle daleko, by chamstwo ludzi mnie nie dosięgnęło.

Umiera się na wiele sposobów: z... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z rozpaczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat zacieśnia się do rozmiaru pułapki, śmierć zdaje się być jedynym ratunkiem, ostatnią kartą, na którą stawia się własne życie. — Paulo Coelho

: obmyślam tysięczny powód  dla... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

: obmyślam tysięczny powód, dla którego powinnam o Tobie zapomnieć. jednak żaden z nich nie jest w stanie przeważyć tego jednego, który każe mi o Tobie pamiętać. wiesz jaki to powód? miłość, czyli te uczucie dla Ciebie zupełnie obce.

Za każdym razem  gdy robi się coś... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Za każdym razem, gdy robi się coś dlatego, że życie jest zbyt krótkie można być pewnym, że życie okaże się wystarczająco długie, by za to pokarać.

Nikt nikogo nie traci  bo nikt nie ma... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Nikt nikogo nie traci, bo nikt nie ma nikogo na własność. I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie ale jej nie posiadać.

I wcale go nie lubiłam  był mi... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

I wcale go nie lubiłam, był mi obojętny ale, ale wtedy kiedy usnął na moich kolanach i przez sen wypowiedział moje imię poczułam się szczęśliwa. To taka ogromna radość kiedy dowiadujesz się że jest ktoś kto śni o Tobie po nocach.

A gdy marihuana się kończy... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

A gdy marihuana się kończy, papieros się wypali, a po wódce zostaje pusta butelka wiedz, że teraz trzeba radzić sobie samemu.

Dla mnie już tylko ciemność... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Dla mnie już tylko ciemność będzie jasnością. W moim życiu rodzi się kolejny absurd, kolejna chora myśl, następna pojebana nadzieja. Nie chcę już walczyć. Chcę się pozbyć wszystkiego, całego bólu. Tylko ktoś mi karze walczyć. Gdy jestem na dnie, pomaga choć trochę wstać, bym nie utonęła. Kim jesteś magiczna istoto?

I wtedy rozum nakrzyczał na serce... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

I wtedy rozum nakrzyczał na serce, że sobie nie da rady, że ta zabawa nie jest dla niego odpowiednia.

Ze smutkiem trzeba tak walczyć  jak... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Ze smutkiem trzeba tak walczyć, jak z chorobą. Nie dopuścić, żeby się stała chronicznym stanem, nałogiem myśli i uczuć. Trzeba mu przeciwstawić cele i dążenia, które pozostały żywe, trzeba przeciwstawić obowiązek względem ludzi- ludzi bliskich i Tobie oddanych. Rozumiesz?... Jest w Tobie więcej sił, niż Ci się teraz zdaje!

Promienie słońca przedostające... teksty

fioletoowaa dodano: 2 marca 2012

Promienie słońca przedostające się przez szybę przypominają, że idzie wiosna, że idzie nadzieja na zmiany

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV