głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest tak bardzo chciałabym iść do Ciebie położyć się przy twoim grobie i o wszystkim zapomnieć. Zapomnieć o tym że zawsze mi pomagałeś o tym ze byłeś dla mnie uciecz

feest

feest.moblo.pl
tak bardzo chciałabym iść do Ciebie położyć się przy twoim grobie i o wszystkim zapomnieć. Zapomnieć o tym że zawsze mi pomagałeś o tym ze byłeś dla mnie ucieczką i o
tak bardzo chciałabym iść do... teksty

feest dodano: 1 listopada 2010

tak bardzo chciałabym iść do Ciebie, położyć się przy twoim grobie i o wszystkim zapomnieć. Zapomnieć o tym że zawsze mi pomagałeś, o tym ze byłeś dla mnie ucieczką i o tym jak ciężko mi bez Ciebie. [*]

'Czy bierzesz sobie tę oto kobietę... teksty

feest dodano: 30 października 2010

'Czy bierzesz sobie tę oto kobietę za żonę?' - Wygląda na to, że muszę. 'A czy ty, bierzesz tego oto człowieka za męża?' - Skoro nalega :*

Słoneczna jesień. Początek... teksty

feest dodano: 30 października 2010

Słoneczna jesień. Początek tygodnia, ale ona zdawała się wcale tym nie przejmować. Ślicznie wyglądała. Jej uśmiech rozjaśniał każde wnętrze. Minęła grupę dziewczyn. Została zmierzona wzrokiem. Wiedziała, o co chodzi. Zauważyła, że pod ścianą stoi jej grecki bóg. Uśmiechnęła się jeszcze szerzej. Zerwał się i podniósł ją na ręce powtarzając, że strasznie tęsknił przez weekend. Czuła, jak szkolne gwiazdy z zazdrości jedzą ją wzrokiem.

Jestem jedną z tych wariatek... teksty

feest dodano: 30 października 2010

Jestem jedną z tych wariatek, kochających kłótnie i bitwy na poduszki. Dogryzanie to u mnie codzienność, a nudę wyeliminowałam z życia. Mam nierówno pod sufitem, ale jak pokocham, nie widzę odwrotu.

Przysunę się  żeby pocałować... teksty

feest dodano: 30 października 2010

Przysunę się, żeby pocałować Cię w policzek, jednak w ostatnim momencie wyjątkowo umiejętnie skręcę głową i dotknę wargami kącików Twoich ust.

Chcę byś codziennie witał mnie tym... teksty

feest dodano: 30 października 2010

Chcę byś codziennie witał mnie tym długim spojrzeniem i odgarnięciem kosmyku włosów z moich oczu.

Pora na dorosłość. Czas zacząć... teksty

feest dodano: 30 października 2010

Pora na dorosłość. Czas zacząć stawiać na pierwszym miejscu karierę, pieniądze i paczkę fajek w kieszeni. Później będzie ciepła herbata, odbieranie telefonów i rozczesane włosy. Miłość trzeba umieścić gdzieś na szarym końcu, tuż za potrzebą posiadania czystej pościeli i przed koniecznością podlewania kwiatków.

ubrać najlepsze ciuchy jakie się ma... teksty

feest dodano: 30 października 2010

ubrać najlepsze ciuchy jakie się ma i założyć najseksowniejsze szpilki . pomalować paznokcie na kurewski czerwień , a oczy na depresyjną czerń . pójść do wesołego miasteczka , kupić oczodajnie różową watę cukrową , piszczeć na karuzelach z przyjaciółką i znów być jak mała dziewczynka . tyle , że do domu strachów wjadę , z najukochańszym facetem na świecie , ściskając mocno jego dłoń .

Obyś sobie poradził z tym  że... teksty

feest dodano: 25 października 2010

Obyś sobie poradził z tym, że nigdy nie dowiesz się wszystkiego.. O mnie, o tym co widzę, w co wierzę. Jak oddycham, kiedy płaczę ..

To już nie ta sama dziewczyna... teksty

feest dodano: 25 października 2010

To już nie ta sama dziewczyna , która jeszcze miesiąc temu nosiła prawdziwy uśmiech , patrząc na niebo nuciła melodię jakiejś miłosnej piosenki a oczy były duże i roześmiane niczym u małej dziewczynki ..

Czemu wciąż odwracam się z myślą... teksty

feest dodano: 25 października 2010

Czemu wciąż odwracam się z myślą, że stoisz za mną i obserwujesz każdy mój ruch ..

Nie umiem spojrzeć Ci w oczy tak... teksty

feest dodano: 25 października 2010

Nie umiem spojrzeć Ci w oczy tak abyś nie dostrzegł w nich miłości ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV