głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest Uwielbiała kiedy patrzył na nią jak na małą bezbronną dziewczynkę która aby przetrwać koniecznie potrzebuje Jego silnych ramion. Nie wyobrażam sobie bym kiedyś

feest

feest.moblo.pl
Uwielbiała kiedy patrzył na nią jak na małą bezbronną dziewczynkę która aby przetrwać koniecznie potrzebuje Jego silnych ramion.
Uwielbiała kiedy patrzył na nią... teksty

feest dodano: 25 października 2010

Uwielbiała kiedy patrzył na nią jak na małą, bezbronną dziewczynkę, która aby przetrwać koniecznie potrzebuje Jego silnych ramion.

Nie wyobrażam sobie bym kiedyś nie... teksty

feest dodano: 25 października 2010

Nie wyobrażam sobie bym kiedyś nie widziała w Twoich zielonych oczach swojego odbicia.

może go nie kocham   tak   to... teksty

feest dodano: 18 października 2010

może go nie kocham , tak - to prawdopodobne , że tylko go lubię , ale ciągle o nim myślę i zastanawiam się co robi i jak się czuje , czy wszystko mu się udało , czy myśli o mnie tyle co ja o nim .

Patrząc na Ciebie  naszła mnie tak... teksty

feest dodano: 18 października 2010

Patrząc na Ciebie, naszła mnie tak cholerna ochota żeby Cię przytulić, że w żołądku zaczęło mnie ściskać, a wątroba mówiła: No dajesz ! Tulisz !

  Nie rozumiem czemu ona tak na niego... teksty

feest dodano: 18 października 2010

- Nie rozumiem czemu ona tak na niego reaguje, on nie jest wcale taki ładny i nie wyróżnia się specjalnie z tłumu. A ona jak ta wariatka krąży wzrokiem po jego ciele, wzdycha, trzęsie się i śmieje rumiana gdy się do niej odezwie. - Może po prostu go kocha.

i to nieustanne czekanie  napisze... teksty

feest dodano: 18 października 2010

i to nieustanne czekanie, napisze , nie napisze . wchodzisz w jego okienko i myślisz ' nie to on powinien '

Wziełam do ust papierosa zapalając... teksty

feest dodano: 18 października 2010

Wziełam do ust papierosa,zapalając go przypomniałam sobie to jak Ty zapłonąłeś w moim sercu.Po chwili palenia zaciągnęłam się głęboko wdychając dym w swoje płuca. Zrobiłam to aby poczuć ostatni raz Ciebie .wypuściłam go a wraz z nim Twoją osobę.zgasiłam papierosa tak jak Ty zgasiłeś to co było między nami.

i gdy nagle przestajesz odpisywać mi... teksty

feest dodano: 18 października 2010

i gdy nagle przestajesz odpisywać mi na sms-y , do głowy przychodzą mi różne myśli.. zastanawiam się co robisz, z kim.. a może z inną piszesz w taki sam sposób jak ze mną, bo przecież niczego mi nie obiecywałeś. po prostu ja wyobrażam sobie zbyt wiele, po raz kolejny. za wiele . .

Kiedy wydaje Ci się  że oddalamy... teksty

feest dodano: 18 października 2010

Kiedy wydaje Ci się, że oddalamy się od siebie i tyle przeszkód staje nam na drodze, przypomnij sobie te wszystkie cudowne chwile, które pokazały nam, że mimo przeciwności losu i wielu różnic, możemy szczerze uśmiechnąć się do siebie i pomyśleć o sobie nawzajem: "Tak, to właśnie Ty dajesz mi szczęście..

Stali naprzeciwko siebie . Obydwoje... teksty

feest dodano: 18 października 2010

Stali naprzeciwko siebie . Obydwoje nie wiedzieli co powiedzieć . On mierzył ją wzrokiem ona popatrzyła mu w oczy . Nagle tak jakby coś przypomniało jej się . No tak przypomniało jej się jak ją zranił . Więc zrobiła następny ważny krok w ich znajomości . Odsunęła go ręką i nie spojrzawszy się na niego ominęła go bez słowa . Czując na policzkach łzy .

On nie chciał się narzucać. Ona... teksty

feest dodano: 18 października 2010

On nie chciał się narzucać. Ona nie chciała Mu za bardzo komplikować życia sobą.Tak jakby nie wiedzieli, że znaczą dla siebie więcej niż wszystko. ; *

idąc z psem ciemnymi uliczkami mam... teksty

feest dodano: 18 października 2010

idąc z psem ciemnymi uliczkami mam czasem taką malutką nadzieje, że z kumplami zastawisz Mi drogę i uśmiechniesz się tym zniewalającym uśmiechem, zapytasz jak zwykle ' Gdzie panna się wybiera? Może pójdziemy razem?'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV