głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Są takie dni że mam ochotę nakleić sobie na plecy kartkę z napisem: zostawić w spokoju . Nie widząc Cie od paru miesięcy myślałam że wspomnienia a co najważniej

fcuk

fcuk.moblo.pl
Są takie dni że mam ochotę nakleić sobie na plecy kartkę z napisem: zostawić w spokoju .
Są takie dni  że mam ochotę... teksty

fcuk dodano: 9 grudnia 2010

Są takie dni, że mam ochotę nakleić sobie na plecy kartkę z napisem: "zostawić w spokoju".

Nie widząc Cie od paru miesięcy... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

Nie widząc Cie od paru miesięcy myślałam, że wspomnienia, a co najważniejsze uczucie miną. Jednak się myliłam.. Spotykając Cię przypadkowo na ulicy doszłam do wniosku, że jednak Ciebie nie da się zapomnieć.

i kiedy chciałam przypomnieć sobie... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

i kiedy chciałam przypomnieć sobie wszystkie piękne chwile cały czas przed oczami widziałam jego. wbrew sobie zaczęłam powtarzać, że mi nie zależy i wtedy uświadomiłam sobie ile on dla mnie znaczy i ile bym dała by znowu go zobaczyć.

i powiedz mi jak mogę Cię nie... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

i powiedz mi jak mogę Cię nie kochać kiedy twoje piękne, brązowe oczy wpatrują się we mnie z taką przenikliwością? jak mogę Cię nie kochać kiedy okrywasz mnie swoją bluzą podczas wiatru? jak mogę Cię nie kochać kiedy drocząc się ze mną przytulasz mnie i łaskoczesz? jak mogę Cię nie kochać kiedy nawet gdy wspinamy się na najniższą z górek ty łapiesz mnie za rękę, żebym nie spadła? i jak to możliwe, że Cię kocham wiedząc, że robisz to wszystko, bo w pobliżu nie ma innej naiwnej dziewczyny.

do późna gram na swojej komórce w... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

do późna gram na swojej komórce w najbardziej bezsensowną grę. po pewnym czasie zaczyna boleć mnie głowa i szybko zasypiam. tak, nie ma tu czasu na tęsknotę za Tobą.

a jego ulubiony żart to 'Kocham Cię'. teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

a jego ulubiony żart to 'Kocham Cię'.

Teraz jedyne co mi pozostało to... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

Teraz jedyne co mi pozostało to udawać, że wszystko jest ok, że twoje imię nie wywołuje u mnie dreszczy, że na twój widok moje serce nie przyśpiesza.

I z tą pasją w oczach wyczekiwałam... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

I z tą pasją w oczach wyczekiwałam nocy, zawsze mi się śnił.. W sumie zmieniła się tylko jedna rzecz, nie czekam na noc. Nie chce by nadchodziła, bo gdy mi się śni budzę się cała zapłakana. A on śmie, przechodząc koło mnie uśmiechnąć się, podejść i powiedzieć : ' Cześć, mała. Co u Ciebie? '

'Najgorzej jest wszystko dokładnie... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

'Najgorzej jest wszystko dokładnie pamiętać. Każdego dnia od nowa zmierzać się z setkami wspomnień, przyprawiających o ból. Wycierać łzy ulubioną bluzką, bo wszystkie chusteczki się już skończyły. Patrzeć na Jego zdjęcia i wiedzieć, że się jeszcze nie wyleczyłam ..

'jesteś moim uzależnieniem. nie... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

'jesteś moim uzależnieniem. nie moge bez Ciebie żyć. brakuje mi Ciebie bardziej, niż czekolady w momencie odchudzania.

siedziała naprzeciw niego  on... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

siedziała naprzeciw niego, on trzymał głowę na jej ramieniu. Czuła jego ciepły, miarowy oddech na szyi, taki jak u dziecka które po dniu pełnym wrażeń usypia mamie w ramionach; jego nieświadome ruchy w sennym letargu. Bała sie poruszyć, by go nie zbudzić, ale jednocześnie opuszkami palców gładziła go po policzku. Teraz był zadziwiająco bezbronny i niewinny, zupełnie inny od tego który w każdą sobotę wybiera się na piwo z kumplami.

dziwnie się czuję kiedy co wieczór... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

dziwnie się czuję kiedy co wieczór wyczekuję smsa o treści:'dobranoc' od kogokolwiek bo wiem, że on już nie napisze, a bez tych słów nie mogę zasnąć, sam mnie to tego przyzwyczaił.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV