głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było nie wspominasz a ja.? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć. 'NIE. Wcale n

fcuk

fcuk.moblo.pl
Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było nie wspominasz a ja.? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć.
Ty pewnie nie przejmujesz się tym co... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było, nie wspominasz, a ja.? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć.

'NIE. Wcale nie jestem hardkorem. Nie... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

'NIE. Wcale nie jestem hardkorem. Nie lubię placków. Nie dam Ci buzi na dobranoc nie Tym razem Kotku... i Nie zgadnę co masz w środku. I co teraz? '

 upiję się do nieprzytomności i... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

`upiję się do nieprzytomności i zadzwonię do ciebie. wyznam ci miłość przez telefon, a ty weźmiesz to całkiem serio. na drugi dzień zapytasz co u mnie kochanie, a ja z uśmiechem na twarzy powiem ci, że robiłam sobie jaja. zobaczysz jak to boli.

Ty będziesz udawał  że nie... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

Ty będziesz udawał, że nie patrzysz, a ja będę wypierać się tego że brakuje mi naszego wieczornego esemesowania.

'Faktycznie   miłość jest jak... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

'Faktycznie - miłość jest jak narkotyk. Zakochujesz się, bierzesz ten nowy idealny świat obiema rękami. Chcesz więcej i więcej. Dopiero po czasie przychodzi delikatne otrzeźwienie - on Cię nie kocha. Nic tego nie zmieni. Musisz z tym skończyć, bo to tylko cierpienie i przeraźliwy ból. I tu właśnie jest problem - jak zrezygnować z czegoś co przynosiło radość, szczęście i było niemalże żywcem wyjęte z marzeń? Jak zrezygnować z Pana Idealnego z pozytywną myślą, "że na pewno znajdzie się inny"? '

Nie zniszczę Cię  ponieważ w Tobie... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

Nie zniszczę Cię, ponieważ w Tobie żyje cząstka mnie. Jedna z najważniejszych i najwspanialszych rzeczy, które miałam oddałam Tobie. Nie mogę Cię zniszczyć, bo nie zniszczę własnego serca.

 Wstajesz rano  ogarniasz się do... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

`Wstajesz rano, ogarniasz się do szkoły,masz na 12 50 przepisujesz intensywnie matme,bo przecież dzisiaj wkońcu masz zamiar się na niej pojawic nagle dowiadujesz się,że nie ma 2 polskich + biologii i co? nie opyla się iśc na religie i matme więc postanawiasz zostac sobie w domku. następnie udajesz się do sklepu po jakieś małe śniadanko i po słodzik,bo wyczytałeś że ma mniej kcal niż cukier zwykły. 3-4 sklepy - nie ma. myślisz, w stokrotce napewno będzie - i jest. :) zadwolony udajesz się w kierunku domu,by wypic upragnioną kawę na którą czekasz już od 9:00. wchodzisz, rozbierasz się. wyjmujesz zakupy. wstawiasz wodę.szykujesz kubek. Woda gotowa. udajesz się w kierunku szafki.a tu kurwa co? NIE MA KAWY! nie wkurwisz się?

Pytają  jak ja to robię  że tak... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

Pytają, jak ja to robię, że tak dobrze radzę sobie z mężczyznami. Uśmiecham się i zbywam ich milczeniem, ponieważ wiem, że lekarstwo jest gorsze od samego bólu: po prostu nie zakochuję się.

 Nazywali ją rasową suczką  ale z... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

`Nazywali ją rasową suczką, ale z suki miała tylko charakter.

na mikołajki się nie udało jedyna nadzieja pod choinkę w święta :  :D teksty fcuk dodał komentarz: na mikołajki się nie udało jedyna nadzieja pod choinkę w święta :) :D do wpisu 7 grudnia 2010
Trudno ułożyć sobie życie  jeśli... teksty

fcuk dodano: 7 grudnia 2010

Trudno ułożyć sobie życie, jeśli z każdego kąta spogląda na ciebie jego cień. Bacznie wszystko obserwuje, gotowy w każdej chwili wyskoczyć z twojej głowy, nie mając zamiaru z powrotem wtrącić się do zamkniętej szuflady z napisem ' przeszłość '.

 Najpierw rezygnujesz z drobiazgów... teksty

fcuk dodano: 7 grudnia 2010

`Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu z wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV