głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Szkoda że nie mam odwagi spojrzeć Ci w oczy i tak najzwyczajniej w życiu uśmiechnąć się. Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było nie wspominasz a ja.? Ja żyję

fcuk

fcuk.moblo.pl
Szkoda że nie mam odwagi spojrzeć Ci w oczy i tak najzwyczajniej w życiu uśmiechnąć się.
Szkoda  że nie mam odwagi spojrzeć... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

Szkoda, że nie mam odwagi spojrzeć Ci w oczy i tak najzwyczajniej w życiu uśmiechnąć się.

Ty pewnie nie przejmujesz się tym co... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było, nie wspominasz, a ja.? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć.

'NIE. Wcale nie jestem hardkorem. Nie... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

'NIE. Wcale nie jestem hardkorem. Nie lubię placków. Nie dam Ci buzi na dobranoc nie Tym razem Kotku... i Nie zgadnę co masz w środku. I co teraz? '

 upiję się do nieprzytomności i... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

`upiję się do nieprzytomności i zadzwonię do ciebie. wyznam ci miłość przez telefon, a ty weźmiesz to całkiem serio. na drugi dzień zapytasz co u mnie kochanie, a ja z uśmiechem na twarzy powiem ci, że robiłam sobie jaja. zobaczysz jak to boli.

Ty będziesz udawał  że nie... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

Ty będziesz udawał, że nie patrzysz, a ja będę wypierać się tego że brakuje mi naszego wieczornego esemesowania.

'Faktycznie   miłość jest jak... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

'Faktycznie - miłość jest jak narkotyk. Zakochujesz się, bierzesz ten nowy idealny świat obiema rękami. Chcesz więcej i więcej. Dopiero po czasie przychodzi delikatne otrzeźwienie - on Cię nie kocha. Nic tego nie zmieni. Musisz z tym skończyć, bo to tylko cierpienie i przeraźliwy ból. I tu właśnie jest problem - jak zrezygnować z czegoś co przynosiło radość, szczęście i było niemalże żywcem wyjęte z marzeń? Jak zrezygnować z Pana Idealnego z pozytywną myślą, "że na pewno znajdzie się inny"? '

Nie zniszczę Cię  ponieważ w Tobie... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

Nie zniszczę Cię, ponieważ w Tobie żyje cząstka mnie. Jedna z najważniejszych i najwspanialszych rzeczy, które miałam oddałam Tobie. Nie mogę Cię zniszczyć, bo nie zniszczę własnego serca.

 Wstajesz rano  ogarniasz się do... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

`Wstajesz rano, ogarniasz się do szkoły,masz na 12 50 przepisujesz intensywnie matme,bo przecież dzisiaj wkońcu masz zamiar się na niej pojawic nagle dowiadujesz się,że nie ma 2 polskich + biologii i co? nie opyla się iśc na religie i matme więc postanawiasz zostac sobie w domku. następnie udajesz się do sklepu po jakieś małe śniadanko i po słodzik,bo wyczytałeś że ma mniej kcal niż cukier zwykły. 3-4 sklepy - nie ma. myślisz, w stokrotce napewno będzie - i jest. :) zadwolony udajesz się w kierunku domu,by wypic upragnioną kawę na którą czekasz już od 9:00. wchodzisz, rozbierasz się. wyjmujesz zakupy. wstawiasz wodę.szykujesz kubek. Woda gotowa. udajesz się w kierunku szafki.a tu kurwa co? NIE MA KAWY! nie wkurwisz się?

Pytają  jak ja to robię  że tak... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

Pytają, jak ja to robię, że tak dobrze radzę sobie z mężczyznami. Uśmiecham się i zbywam ich milczeniem, ponieważ wiem, że lekarstwo jest gorsze od samego bólu: po prostu nie zakochuję się.

 Nazywali ją rasową suczką  ale z... teksty

fcuk dodano: 8 grudnia 2010

`Nazywali ją rasową suczką, ale z suki miała tylko charakter.

na mikołajki się nie udało jedyna nadzieja pod choinkę w święta :  :D teksty fcuk dodał komentarz: na mikołajki się nie udało jedyna nadzieja pod choinkę w święta :) :D do wpisu 7 grudnia 2010
Trudno ułożyć sobie życie  jeśli... teksty

fcuk dodano: 7 grudnia 2010

Trudno ułożyć sobie życie, jeśli z każdego kąta spogląda na ciebie jego cień. Bacznie wszystko obserwuje, gotowy w każdej chwili wyskoczyć z twojej głowy, nie mając zamiaru z powrotem wtrącić się do zamkniętej szuflady z napisem ' przeszłość '.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV