głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Nigdy nie zapomnę jego dużych brązowych oczu i dołków które malowały się przy każdym uśmiechu. Miał coś w sobie. Coś niezwykłego i pociągającego. Gdy patrzyłam

fcuk

fcuk.moblo.pl
Nigdy nie zapomnę jego dużych brązowych oczu i dołków które malowały się przy każdym uśmiechu. Miał coś w sobie. Coś niezwykłego i pociągającego. Gdy patrzyłam na ni
Nigdy nie zapomnę jego dużych... teksty

fcuk dodano: 30 marca 2011

Nigdy nie zapomnę jego dużych, brązowych oczu i dołków, które malowały się przy każdym uśmiechu. Miał coś w sobie. Coś niezwykłego i pociągającego. Gdy patrzyłam na niego, nie mogłam wprost oderwać wzroku.

Mieliśmy być kurewsko szczęśliwi... teksty

fcuk dodano: 30 marca 2011

Mieliśmy być kurewsko szczęśliwi, wiesz..? A teraz.. jesteśmy szczęśliwi, prawda? Bez siebie. Ja z Nim, a Ty z Nią.

Gdy powraca do Ciebie przeszłość... teksty

fcuk dodano: 30 marca 2011

Gdy powraca do Ciebie przeszłość, usiądź na kanapie i pozwól aby Tobą zawładnęła... Potem gdy już odejdzie, wstań i idź przez życie dalej, z podniesioną głową ...wspomnień nie unikniesz, a uwierz mi, że z czasem ujawniać się będą tylko te dobre chwile.

Mam wyrzuty sumienia. Pocałowałam... teksty

fcuk dodano: 30 marca 2011

Mam wyrzuty sumienia. Pocałowałam Go, chociaż w sercu noszę Ciebie, mimo że nie jesteśmy razem.

Jest lepiej   Już nie zatykam uszu... teksty

fcuk dodano: 27 marca 2011

Jest lepiej - Już nie zatykam uszu , gdy słyszę 'Naszą' piosenkę. / 61sekund.
Autor cytatu: 61sekund

podszedł do mnie  pocałował w... teksty

fcuk dodano: 27 marca 2011

podszedł do mnie, pocałował w czoło i łapiąc za rękę powiedział: 'tym razem nam się uda, kocham Cię z całych sił i przepraszam, że potrzebowałem tak dużo czasu by to dostrzec, teraz będzie nam jak w bajce, przezwyciężymy wszystkie przeciwności..' i ruszyliśmy przed siebie, poznając i kochając się coraz bardziej.. tak, to był piękny sen.

Jesteś moim sercem. Stałeś się... teksty

fcuk dodano: 26 marca 2011

Jesteś moim sercem. Stałeś się nim. W takim razie odkryłam, że ono nie potrafi już kochać. Rozgląda się tylko za wizualnie pasującymi do niego połówkami, ale nie chce ich tak na prawdę. Chce Ciebie, ale Ty rozbiłeś swój dom - moje serce. Rozbiłeś na pół, wziąłeś całe serce, ja nie mam w sobie już nic. Ale połówkę gdzieś zgubiłeś, możesz odszukać, ale nie chcesz. To puste miejsce boli, kiedy widzę Cię we wspomnieniach. Pęka mi głowa. Teraz przeniosłeś się do niej. Nie czuję Cię, bo Ty jesteś wszystkim co czułam. Dniem codziennym. Wszystkim.

Czasem przed snem nagle stajesz mi... teksty

fcuk dodano: 26 marca 2011

Czasem przed snem nagle stajesz mi przed oczami, wtedy sobie mówię "Dziewczyno, idź spać". Czasem mam dni, kiedy mówię "gdybym nie spróbowała żałowałabym bardziej, że nie wyszło, że nie wykorzystałam.." i się uśmiecham. Nie wiem dlaczego i po co, po prostu czuję nową siłę do życia. Jest ciężko, wiadomo... ale za dużo już straconych miesięcy. Jedyne czego bym sobie teraz życzyła to tego, żeby ktoś inny rzucił mnie na kolana. Jak kiedyś Ty.

Mam kilka momentów w życiu w... teksty

fcuk dodano: 26 marca 2011

Mam kilka momentów w życiu w których ze szczęścia brakowało mi tchu, kiedy szłam ulicą i zaśmiałam się do siebie na głos, bo właśnie coś sobie przypomniałam. Mam kilka chwil, kiedy długo się szykowałam i nie mogłam się pomalować, bo tak chciało mi się uśmiechać. Albo wtedy kiedy zauważyłam smsa z zaproszeniem, nie wiesz jak się wtedy cieszyłam. Szkoda, że z tego nic nie wyszło, że potem na to wszystko rzuciłeś cień.

Cały świat... Miliony istnień...... teksty

fcuk dodano: 26 marca 2011

Cały świat... Miliony istnień... Tysiące bratnich dusz, których nigdy nie spotkasz... Może to dlatego dusza czasem tak boli - ot tak, jakby bez przyczyny...

ej  Ty!!! zakochaj się we mnie.... teksty

fcuk dodano: 24 marca 2011

ej, Ty!!! zakochaj się we mnie. będzie fajnie, obiecuję!

mam bałagan na biurku  na pulpicie... teksty

fcuk dodano: 24 marca 2011

mam bałagan na biurku, na pulpicie, w telefonie, w notatkach, w szafkach, na półkach, W GŁOWIE, WSZĘDZIE...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV