głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fanatyczkakolejorza Z każdym dniem kocham cię coraz bardziej. Mogłabym ci to powtarzać każdego ranka albo spontanicznie co jakiś czas. W momentach w których się najmniej spodziewas

fanatyczkakolejorza

fanatyczkakolejorza.moblo.pl
Z każdym dniem kocham cię coraz bardziej. Mogłabym ci to powtarzać każdego ranka albo spontanicznie co jakiś czas. W momentach w których się najmniej spodziewasz a
Z każdym dniem kocham cię coraz... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 22 października 2013

Z każdym dniem kocham cię coraz bardziej. Mogłabym ci to powtarzać każdego ranka, albo spontanicznie, co jakiś czas. W momentach, w których się najmniej spodziewasz, ale jednego jestem pewna: pragnę Cię mieć przy sobie, jak najbliżej.

Chciałabym  żebyś był pewien i... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 22 października 2013

Chciałabym, żebyś był pewien i wiedział, że nigdy Cię nie zostawię, że dopóki jesteś Ty, będę i ja.

Nikt nie jest tak kochany jak Ty.... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 22 października 2013

Nikt nie jest tak kochany jak Ty. Nikt nie potrafi tak przytulić, tak dotykać, tak całować, tak patrzeć, tak mówić. Nikt nie potrafi być chociaż odrobinę tak wspaniały jak Ty. Tylko Ty sprawiasz że mogłabym leżeć wtulona w ciebie na zawsze. Kocham te silne, męskie dłonie które potrafią tak delikatnie dotykać.

Już na zawsze chce być z Tobą  bo... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 21 października 2013

Już na zawsze chce być z Tobą, bo jesteś moją lepsza połową .

Kłócimy się  chyba jak każda... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 21 października 2013

Kłócimy się, chyba jak każda para. Było kilka ostrzejszych słów, raniąca cisza i zastanawianie się jak długo jeszcze pociągniemy. On potrafi być wredny, ja jeszcze gorsza. On uparty, ja ciągle unosząca się dumą. Nie jest łatwo, ale wolę spiny z nim niż wesołe dni z kimś innym.

Mam już kogoś.Mam kogoś z kim wiem... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 21 października 2013

Mam już kogoś.Mam kogoś z kim wiem , że chcę być.Wiem , że go kocham.Czuję się przy nim bezpieczna i tak bardzo doceniona.Czuję się jakbym była jedyną kobietą na świecie , bo ciągle pokazuje mi , że tylko ja się liczę.Przy nim jestem sobą ,nie muszę udawać, a on docenia mnie taką jaką jestem. Nie chcę go zamienić na żadnego innego.Nie wyobrażam sobie bez niego życia. Jest wszystkim. Znaczy więcej niż ten cały chory świat. Dzięki niemu się uśmiecham.Dzięki niemu potrafię się z tego wszystkiego cieszyć.Potrafię to wszystko docenić.Sprawia , że inaczej patrzę na świat.Wiele mnie nauczył. Wcześniej się obawiałam. Obawiałam się , że nie wystarczam.Bałam się , że to , co daje od siebie to za mało. Jednak udowodnił mi. Udowodnił , że jestem wszystkim , czego pragnie, że nie potrzebuje nic więcej. Z każdym dniem pokazuje mi jak bardzo kocha mnie za to , że po prostu jestem ♥ / nothinglikeus

Gdybym była słabsza  już by mnie... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 21 października 2013

Gdybym była słabsza, już by mnie pewnie nie było.

Kocham Twój uśmiech. Kocham Twój... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 20 października 2013

Kocham Twój uśmiech. Kocham Twój głos. Kocham Twój zapach. Lubię, gdy się złościsz. Lubię, gdy na mnie patrzysz. Lubię, gdy mówisz, że kochasz. Uwielbiam jak mnie przytulasz. Uwielbiam jak mnie dotykasz. Uwielbiam jak mnie całujesz. Lubię z Tobą rozmawiać. Lubię, kiedy jesteś obok. Uwielbiam Twoje ciało. Kocham Cię, i nie pokocham nikogo, aż tak bardzo.

Nie możesz płakać  rozumiesz? Nie... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 20 października 2013

Nie możesz płakać, rozumiesz? Nie pokazuj mu słabości, on i tak wie, że ci nadal zależy. Nie kompromituj się.. Wbijaj paznokcie w ścianę, zatapiaj się w poduszkach, uduś swój krzyk.. Możesz zrzucać doniczki z balkonu albo zamiast tego puść kaczkę na wodzie, dorzuć ją tak niezgrabnie, by uderzyła go w głowę. Tylko nie płacz, nie wolno Ci pokazywać słabości.

Mężczyzna  który powie Ci  że... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 20 października 2013

Mężczyzna, który powie Ci, że jesteś piękna zamiast krnąbrnie palnąć, że 'niezła z Ciebie dupa'. facet, który tanią obmacywankę na przystanku tramwajowym zamieni w objęcie Cię swoimi ramionami tylko po to, abyś przez moment poczuła się bezpieczna jak kilkuletnia dziewczynka w objęciach ojca. mężczyzna, który kiedy zobaczy, że trzęsiesz się z zimna, elokwentnie odda Ci swoją bluzę, zamiast próbować Cię rozgrzać w nieco sprośniejszy sposób. ten, który pod Twoją bluzką będzie szukał serca, a nie biustu. mężczyzna, który zamiast klepnąć Cię w tyłek, czule pocałuje Cię w czubek nosa. facet, który przy kolegach, przedstawi Cię jako wybrankę serca, a nie dziewczynę na jedną noc. ten, który szybki numerek w publicznej toalecie zamieni na romantyczną noc, wyścieloną płatkami róż. mężczyzna, którego obecności dzisiaj już nie zaznasz.

Nie mów nic. Nie oczekuję tego od... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 20 października 2013

Nie mów nic. Nie oczekuję tego od Ciebie. Chciałabym tylko, żebyś był przy mnie.. Był w chwilach tych lepszych oraz tych gorszych. Bez jakichkolwiek słów. Bo wiesz, potrzebuję Twojego ciepła, Twojej bratniej duszy obok, potrzebuję Twojej obecności. Potrzebuję Cię. Jak nikogo innego, wiesz? Tak cholernie Cię potrzebuję. Uwierz mi na słowo. Uwierz, że w tym momencie jesteś dla mnie najważniejszy. Jesteś Ty , nie ma nikogo innego. Ale przeraża mnie to, że się oddalasz. Całkowicie w przeciwną stronę. Boje się, boje się, że stracę zasięg Twojego serca. Boje się, że tak nagle znikniesz, gdzieś na nowej , innej drodze , tam gdzie mnie już nie będzie. Nie tego chcę. Nie chcę Cię tracić, nie teraz, nigdy. Nie odchodź, nie zostawiaj mnie samej, proszę.

Sa­mooka­lecze­nie poz­wa­la... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 20 października 2013

Sa­mooka­lecze­nie poz­wa­la opo­wie­dzieć his­to­rię bez słów - o na­rusza­niu in­tegral­ności organizmu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV