głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fadetoblack A gdy brał mnie w swoje objęcia i nasze wargi się stykały wszystko inne przestało mieć jakiekolwiek znaczenie. Był tylko On i ja. My. Ta chwila. Tak bardzo chci

fadetoblack

fadetoblack.moblo.pl
A gdy brał mnie w swoje objęcia i nasze wargi się stykały wszystko inne przestało mieć jakiekolwiek znaczenie. Był tylko On i ja. My. Ta chwila. Tak bardzo chciałabym
A  gdy brał mnie w swoje objęcia i... teksty

fadetoblack dodano: 9 lipca 2011

A, gdy brał mnie w swoje objęcia i nasze wargi się stykały, wszystko inne przestało mieć jakiekolwiek znaczenie. Był tylko On i ja. My. Ta chwila. Tak bardzo chciałabym, by trwała wiecznie.

W jego towarzystwie czułam się... teksty

fadetoblack dodano: 9 lipca 2011

W jego towarzystwie czułam się wspaniale. Zawsze promienna i uśmiechnięta, pełna życia w sobie i pomysłów na nadchodzące dni, oczywiście u jego boku. Uważałam się za jego przyjaciółkę, nieświadoma tego, że powoli się w nim zakochiwałam.

Nie mogłam już dłużej patrzeć... teksty

fadetoblack dodano: 9 lipca 2011

Nie mogłam już dłużej patrzeć, jak powoli rozpierdalasz całą moją rodzinę.

Doskonale wiem  że gdybyśbył tu... teksty

fadetoblack dodano: 9 lipca 2011

Doskonale wiem, że gdybyśbył tu przy mnie, byłabym bezgranicznie szczęśliwa. Jak narazie jednak muszę mi wystarczyć: Twoje zdjęcie na tapecie komórki, poranna wiadomość o treści: "Dzień dobry, myszko" oraz ta wieczorna - "Dobranoc, kochanie".

Sex  drug and rock 'n' roll... teksty

fadetoblack dodano: 6 lipca 2011

Sex, drug and rock 'n' roll - ostatnio nieodłączna część mojego życia.

Z przyjemnością zapaliłabym teraz... teksty

fadetoblack dodano: 6 lipca 2011

Z przyjemnością zapaliłabym teraz, napiła dobrej wódki i w końcu miała wszystko w dupie. Z przykrością stwierdzam, że to tak nie działa.

Teraz już wiem  że nie jest ważne... teksty

fadetoblack dodano: 6 lipca 2011

Teraz już wiem, że nie jest ważne, ile wypiję, jak długo będę ćpać bądź jak daleko się znajdę - dosłownie nic nie pozwoli wymazać mi Cię z mojej pamięci.

Gdyby nie to  że wiesz co to znaczy... teksty

fadetoblack dodano: 6 lipca 2011

Gdyby nie to, że wiesz co to znaczy stawiać znaki interpunkcyjne i pisać z sensem, pomyślałabym, że jesteś nic nie wartym idiotą, dla którego najważniejszą rzeczą jest ilość wygranych poziomów w "Tibii".

Skoro nic mi już nie zostało  to... teksty

fadetoblack dodano: 6 lipca 2011

Skoro nic mi już nie zostało, to nie zaszkodzi sięporządnie zabawić.

Irytujące uczucie  gdy to na co... teksty

fadetoblack dodano: 2 lipca 2011

Irytujące uczucie, gdy to na co czekasz "wiekami", co przez ostatnie tygodnie lub miesiące planowałaś w głowie, pryska w jednej sekundzie.

Cały czas próbuję odszukać... teksty

fadetoblack dodano: 2 lipca 2011

Cały czas próbuję odszukać wspomnienia, by znów napawać się chwilami spędzonymi w Twoich ramionach. Z przykrością odkryłam, że już ich nie ma. Czas sprawił, że wyblakły, bym w końcu zaczęła żyć teraźniejszością i z myślą o przyszłości. Bym nie powracała i nie rozpamiętywała przeszłości, która już nigdy nie nadejdzie.

Widząc  jak zakopują Twoją trumnę... teksty

fadetoblack dodano: 2 lipca 2011

Widząc, jak zakopują Twoją trumnę w ziemi miałam w głowie dwie rzeczy. To, do jakiego stanu Cię Ona doprowadziła oraz to, że nie zdąrzyłam Cię uratować. A przecież uważałeś mnie za swoją najlepszą przyjaciółkę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV