głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
extazy I wtedy powiem Ci jak bardzo Cię chcę i wszystkie moje tajemnice... O tym mieście co to widać je w tle jak bardzo go nienawidzę. Dam Ci cały świat jestem tuż ob

extazy

extazy.moblo.pl
I wtedy powiem Ci jak bardzo Cię chcę i wszystkie moje tajemnice... O tym mieście co to widać je w tle jak bardzo go nienawidzę.
I wtedy powiem Ci  jak bardzo Cię... teksty

extazy dodano: 22 października 2013

I wtedy powiem Ci, jak bardzo Cię chcę i wszystkie moje tajemnice... O tym mieście, co to widać je w tle, jak bardzo go nienawidzę.

Dam Ci cały świat  jestem tuż... teksty

extazy dodano: 20 października 2013

Dam Ci cały świat, jestem tuż obok. Możesz mi ufać, uciekamy dzisiaj razem, dzisiaj razem.

Nie obiecuj mi  że zawsze ze mną... teksty

extazy dodano: 19 października 2013

Nie obiecuj mi, że zawsze ze mną pod prąd. Nic nie obiecuj mi i nie przeszkadzaj mi, bo tańczę.

Elektryzują dreszcze  słowa... teksty

extazy dodano: 19 października 2013

Elektryzują dreszcze, słowa szeleszczą w rozmowach. Między chodnikiem a krzesłem oddycham z Tobą od nowa. Noszę ciebie pod swetrem. Powietrze pachnie benzyną. Jesteś bijącym sercem, w epokę zmienioną chwilą.

Jedni chcą mieć spokój  a drudzy... teksty

extazy dodano: 19 października 2013

Jedni chcą mieć spokój, a drudzy chcą więcej. Chodź, pójdziemy razem, zaśpiewam Ci piosenkę.

Wciąż o Tobie myślę  gdy nocą... teksty

extazy dodano: 19 października 2013

Wciąż o Tobie myślę, gdy nocą śpię przy ścianie. To tylko parę chwil, a może życie całe. Jak dwa samotne drzewa, w tym samym ogrodzie - daleko nam do siebie, nie mamy dokąd odejść... Powiedz, jak mnie tu znalazłeś?

Dyskoteka gra! On wypatrzył dawno... teksty

extazy dodano: 19 października 2013

Dyskoteka gra! On wypatrzył dawno ją, stała za filarem. Miała modne spodnie, bluzę modną i modny zegarek. Podszedł bliżej, przyjrzał się... Tak, to będzie ona! Wymarzona cud-kobieta, może nawet żona. Chłopak zdobył się na gest, skoczył po dwa drinki... Jak to cudo rusza się! Jaki kolor szminki! Teraz albo nigdy! - myśli chłopak, już nie może.. - you know babe, trzymaj drinka, czekam na danceflorze!

Moja dziewczyna ma dzisiaj maturę... teksty

extazy dodano: 19 października 2013

Moja dziewczyna ma dzisiaj maturę, nie ma czasu dla mnie w ogóle. Nie śpi po nocach, strasznie się boi. Szkoda mi dziewczyny mojej! Nie matura, a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera. Warto, byś o tym pamiętał, gdybyś w razie nie zdał.

Czy ktoś się odważy złamać... teksty

extazy dodano: 19 października 2013

Czy ktoś się odważy złamać zaklęcie? Inny świat się marzy, czy już tak będzie? Na statku sympatii wpływaj na ludzi. Ucz ich nurkować do głębi duszy. Podnieś do góry zaciśniętą pięść, niech cały świat zobaczy ten gest. W szafie głupoty zamykaj idiotów, niech przestaną być przyczyną kłopotów. Odgłos muzyki niech Cię wyprzedza, za jego rytmem pójdą do nieba. Na statku sympatii wpływaj na ludzi. Ucz ich buntować do głębi duszy.

Bo wszystko to iluzją jest i magią... teksty

extazy dodano: 19 października 2013

Bo wszystko to iluzją jest i magią i zdarza się raz na milion ♥

Mówisz: jedna miłość  jedno... teksty

extazy dodano: 19 października 2013

Mówisz: jedna miłość, jedno życie, kiedy potrzebujemy tego samego w nocy... Jedna miłość - ona minie, jeśli jej nie pielęgnujesz! Co, rozczarowany? Czy jakiś niesmak został Ci w ustach? Jesteś taki, jakbyś nie wiedział, co to miłość i chcesz, abym ja obeszła się bez niej... Jesteśmy jednym, musimy wspierać się nawzajem. Mówisz: miłość to świątynia, miłość to najwyższe prawo.

Jedyne takie święte miejsce  gdzie... teksty

extazy dodano: 17 października 2013

Jedyne takie święte miejsce, gdzie rozum przegrywa z duszą i z sercem, a cały ten tercet wypowiada Twoje imię. Poddałam się temu, jestem sama sobie winna. To mi nie minie tak szybko, tak łatwo, bo jesteś mą wiarą, nadzieją, zagadką. Uciekam w moje świętości, w objęcia tych, którzy akceptują moje słabości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV