głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
extazy Where is the love the love the love? Dzieciaki chcą robić to co widzą w kinie. Cóż stało się z ludzkimi wartościami cóż stało się ze sprawiedliwością i równości

extazy

extazy.moblo.pl
Where is the love the love the love?
Where is the love the love the love? teksty

extazy dodano: 9 listopada 2013

Where is the love, the love, the love?

Dzieciaki chcą robić to co widzą... teksty

extazy dodano: 9 listopada 2013

Dzieciaki chcą robić to, co widzą w kinie. Cóż stało się z ludzkimi wartościami, cóż stało się ze sprawiedliwością i równością? Zamiast rozpowszechnić miłość, rozpowszechniamy niechęć, brak zrozumienia, odciągający nas daleko od jedności. Dlatego właśnie czasem czuję się kiepsko, dlatego właśnie czasem czuję się zdołowana.

Człowieku musisz mieć miłość... teksty

extazy dodano: 9 listopada 2013

Człowieku, musisz mieć miłość, żeby to było uczciwe. Posiądź kontrolę nad swoim umysłem i pomyśl. Ludzie zabijają, ludzie umierają. Dzieci cierpią, słyszysz ich płacz.. Czy umiesz potwierdzać słowa czynem, czy nadstawiłbyś drugi policzek? Ojcze, Ojcze, Ojcze pomóż nam, przyślij z góry jakieś wskazówki, bo ludzie ciągle, ciągle mnie pytają, gdzie jest miłość.

Powiem Ci co zrobiłam powiem Ci... teksty

extazy dodano: 9 listopada 2013

Powiem Ci, co zrobiłam, powiem Ci, co zrobię. Jechałam całą noc tylko po to, by być blisko Ciebie. Kochanie, poruszam się szybko, lepiej chodź ze mną. Księżyc świeci. Autostrada na południe.

Wybuduję dym z komina i rupieci... teksty

extazy dodano: 4 listopada 2013

Wybuduję dym z komina i rupieci pełen strych. W kącie my nad lampką wina, koty trzy, koty trzy. Gdzieś za szafą zadomowi się nam świerszcz, jak ćmy wpadną przyjaciele, tylko wierz, mocno wierz, mocno wierz.

Potem będę tak... tak bardzo... teksty

extazy dodano: 4 listopada 2013

Potem będę tak... tak bardzo niecierpliwa, aż zetrzesz z moich ust najmniejsze ślady dnia. To na naszej drodze rozstąpi się morze. Będę wierzyć, że pokonam ból, pokonam lęk. Nim będziemy sami łukiem ciał rozgrzanych, narysuję je, ich każdy mały cień.

Są ludzie są serca jeden żar.... teksty

extazy dodano: 4 listopada 2013

Są ludzie, są serca, jeden żar. Są myśli namiętne, w Twoich ja.

On jednego pragnął o jednym śnił... teksty

extazy dodano: 3 listopada 2013

On jednego pragnął, o jednym śnił, by z kimś mógł się budzić rano. Dla takiej chwili gotów oddać był skrzydła u swoich ramion, lalalala... A ile to już razy sam Bóg do siebie go wzywał, po stokroć tłumaczył mu, że przecież jest aniołem wolnym od trosk.

Jeśli ktoś kocha nas aż tak bardzo... teksty

extazy dodano: 3 listopada 2013

Jeśli ktoś kocha nas aż tak bardzo, to nawet jak odejdzie na zawsze, jego miłość będzie nas zawsze chronić. Ta miłość jest w twojej skórze. Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości.

 Dałaś mi nowe życie w zamian... teksty

extazy dodano: 3 listopada 2013

"Dałaś mi nowe życie, w zamian podarowałem Ci moje serce. Kocham Cię, Moniko." Najukochańszy wyciskacz łez w całym moim życiu.....

Słowa staniały. Rozmnożyły się... teksty

extazy dodano: 3 listopada 2013

Słowa staniały. Rozmnożyły się, a straciły na wartości. Są wszędzie. Jest ich za dużo. Mrowią się, kłębią, dręczą jak chmary natarczywych much. Ogłuszają. Tęsknimy więc za ciszą. Za milczeniem. Za wędrówką przez pola. Przez łąki. Przez las, który szumi, ale nie ględzi, nie plecie, nie tokuje.

Tak bardzo chciałabym żeby jutro... teksty

extazy dodano: 3 listopada 2013

Tak bardzo chciałabym, żeby jutro mogło się to zmienić, żebym mogła dać Ci to, co chcę Ci dawać i dostać to od Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV