głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
excusem Chciałbym zamknąć się w pokoju pogrążyć powieki w pełnej ciemni . Łącząc się z jej zmysłami zamykać swoje oczy lecz obudzić się już w jej skórze . I tego dnia k

excusem

excusem.moblo.pl
Chciałbym zamknąć się w pokoju pogrążyć powieki w pełnej ciemni . Łącząc się z jej zmysłami zamykać swoje oczy lecz obudzić się już w jej skórze . I tego dnia któ
Chciałbym zamknąć się w pokoju... teksty

excusem dodano: 11 kwietnia 2013

Chciałbym zamknąć się w pokoju , pogrążyć powieki w pełnej ciemni . Łącząc się z jej zmysłami , zamykać swoje oczy ,lecz obudzić się już w jej skórze . I tego dnia który był pomyłką , dla niej , ominąć chłodnego chłopaka przez którego tak się pogubiła . Chciałbym , przepraszam ...

Odpływa  czas  pamięć  zbiegi... teksty

excusem dodano: 11 kwietnia 2013

Odpływa, czas, pamięć, zbiegi wydarzeń,znaleziony zegar nie wróci czasu miejsca osób, gruntowne zapierdalanie, zaburzone lampy błyskające ludzkim gównem, odchodzenie, powracanie, zasypianie, błędne koła otaczają powieki, ściany robią się mniejsze , krwotok z nosa, kreska wciąga resztki subtelnego spokoju, nieświadomość motywacji, brak chęci, koordynacja człekopodobnych istot pogarsza punkt srogowości spostrzeżeń, działaj, czekaj, działaj, czekaj, działaj i czekaj, stapasz po bardzo kruchym lodzie, noc nie daje snu, blant odpala płuca do rozruchu. widzę gwiazdy nawet te najmniejsze, one nie widzą mnie, dotykając ułamków nieba. muzyka ratunkiem na jutro.

Zdecydowany plus czasobiegłości... teksty

excusem dodano: 10 kwietnia 2013

Zdecydowany plus czasobiegłości myśli i zdarzeń, format, witaj 2013 dlaczego już szykujesz się do wyjścia ?. idziemy do przodu nie śpiąc i pilnując swego szczęścia, gorycz niech wypierdala, przeprowadzki czas nadchodzi, czas się przespać

Ostatnia już szansa  perfekcja... teksty

excusem dodano: 10 kwietnia 2013

Ostatnia już szansa, perfekcja myślenia zarówno działań i starań, siła nie leży w jednostce lecz w grupie, bez drugiego człowieka nic nie istnieje, starania nigdy nie idą na marne mimo pozorów, bezsenność wita ciepłym krokiem, powoli i do przodu, czekaj, czekajcie, wszystko będzie dobrze, musi być, z uśmiechem wszystkim do twarzy.

Połamane złudzenia  kres... teksty

excusem dodano: 9 kwietnia 2013

Połamane złudzenia, kres decybelicznych nietrafień losu, wszędzie wokół krzywki, w blasku światła, szukaj wyjścia nie pierdol o tym czego nie masz lecz o tym co możesz zdobyć, chodzisz na silownie swego kresu wytrzymalości każdego dnia, układasz 50000 puzzli bo masz nie fart, mimo wszystko idąc na przód dumnym krokiem idziesz bez twarzy w kolejny dzień, trzymaj się postanowień a nie dajesz dupy, czekaj i działaj bo to jedyne co zostało w te pełne chujowizny wieczory .

Zniewalający urok nocy  bezkres... teksty

excusem dodano: 8 kwietnia 2013

Zniewalający urok nocy, bezkres wszelakich myśli tłumiących wszelkie istnienia, doradca podejmowanych decyzji, wena twórczych sarkazmów, pogłębiające cele, kolejna otwarta paczka marlboro, i niebyt mój nieistotny niebyt, błogi i delikatny, zabójczy i skurwysyński w swej brutalności, sztuką jest być i łapać oddech istnień tych co łapią i twe serce tak byś unosić się mógł ponad wszelkie horyzonty, czyń to co musisz, gardź tym co masz gardzić, stąpając po kruchym lodzie wykonuj irracjonalne posunięcia, bo jedyną abstrakcją twojego marnego życia... pozostaną tylko myśli. walcz i rusz się.

Przedawkowane możliwości  brak... teksty

excusem dodano: 8 kwietnia 2013

Przedawkowane możliwości, brak perspektywicznego jutra, młodzieńcze lata pełne szczęścia choć nie dobroci, luksus pozytywistycznych zdarzeń myśli i mowy, front północnego wiatru zamyka mi oczy, "nie uciekaj walcz" stawaj do boju, słyszę i widzę to czego logicznie nie ma, liryczno-podobne stwory, zakładam maxy, odpalam malbaka, idę się przejść.

Słupiastość detaliczno... teksty

excusem dodano: 8 kwietnia 2013

Słupiastość detaliczno małostkowych rzeczy, armia puka do drzwi, brak doznań jedną z udręk wieczoru, skok w bok na inne spostrzeżenia świata i powrót do koronowskiego motłochu, dookoła cisza sen z powiek zrywa, 5 dzień bez zmrużenia oka, de ja vu dziwko znów nęka, pozostaje tylko czekanie, pustka w głowie nawet nie wiem już co piszę, odmęt wołania początkiem kolejności nowych jeszcze nie abstrakcyjnych wydarzeń.

Jestem szamanem   zatroskanym o Twą... teksty

excusem dodano: 7 kwietnia 2013

Jestem szamanem , zatroskanym o Twą duszę , kuję Twe bose stopy . stosuję dewiację mózgu . Ratuję Cię więc dlaczego budujesz schody , przecież to Twój armagedon . Nie mogę Cię dobudzić , wstań , czas na renesans . Jesteś w transie , a ja jestem Twym szamanem .

Wstałem   oświecił mnie pierwszy... teksty

excusem dodano: 7 kwietnia 2013

Wstałem , oświecił mnie pierwszy promień , blask . Lecz nie ma we mnie euforii . Po co mi słońce ?, Nie umiem się nim dzielić . Tak ciężko się wstaje , rozprostowuje wspomnienia . Chcę znów śnić , nie chcę jawy .

Czarny chleb i czarna kawa  opętani... teksty

excusem dodano: 7 kwietnia 2013

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością . Monotonne uniesienie . Lewitujesz , więc dlaczego ja upadam ?

Zapierdalamy do przodu jak rycerz bez... teksty

excusem dodano: 7 kwietnia 2013

Zapierdalamy do przodu jak rycerz,bez uraz bez walki .Wdzięcznym echem odbijając wszelkie nietaktowne pomruki, i raz za razem jest tylko coraz lepiej, bo to nasz... nocny patrol.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV