głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
excusem Odwaga Szczerość ludzie z którymi rozmawiasz przez życie idący właśnie spokojny siedząc na fotelu z uśmiechem na twarzy uświadamiam sobie że jest coraz lepiej i

excusem

excusem.moblo.pl
Odwaga Szczerość ludzie z którymi rozmawiasz przez życie idący właśnie spokojny siedząc na fotelu z uśmiechem na twarzy uświadamiam sobie że jest coraz lepiej
Odwaga  Szczerość  ludzie z... teksty

excusem dodano: 1 kwietnia 2013

Odwaga, Szczerość, ludzie z którymi rozmawiasz przez życie idący, właśnie spokojny siedząc na fotelu z uśmiechem na twarzy, uświadamiam sobie , że jest coraz lepiej i lepiej, warto walczyć, pokonałem jedne schody więc idę przez następne, wiara czyni cuda tak jak i sztuka, dobre serce wyborem i głosem przyszłości życia, mały chłopiec z wielką duszą, czas ratować to co się da i budować lepsze, razem zmienimy świat, nie ja go zmienię. Jestem powstańcem , ciekawe uczucie .

Noc   obrazy wyidealizowanego świata... teksty

excusem dodano: 1 kwietnia 2013

Noc, obrazy wyidealizowanego świata czas spełniać, ruszać do boju stawiać wyzwania powielać i rzucać nowe, odpalony camel przy kawie, zachmurzone niebo, jest kilka gwiazd, odpalony artyzm stuprocentowy, dać z siebie jak najwięcej, czyny nie tylko słowa, blask chwały i odrostu na mordzie, blizny szlakiem nowej przyszłości, dla mnie, dla Ciebie, dla niej...dla nas. ruszamy , nic nas nie zatrzyma .

Walka o ludzi  ostatni gwizdek... teksty

excusem dodano: 1 kwietnia 2013

Walka o ludzi, ostatni gwizdek ostatnia szansa, malowanie, tłumy sztucznych gapiów, sępów żerujących na ludzkiej niepewności, zawiłość serca, wygrane zakłady, jechanie dziwek, serce nie sługa swój rozum ma, w przeciwieństwie do oczu . Tak , to one zawodzą .

Detergent... chwast coś na styl... teksty

excusem dodano: 29 marca 2013

Detergent... chwast coś na styl pokrzywy, ideologie powściągliwe burzliwym od erotyzmu myśleniem, zapach kobiety woń mężczyzny, czarność sennych mar, przebudzenie zastanawiający czas,perfekcyjna iluzja, przekonać się trzeba, syn z nasienia diabła poczęty przez anioła, połączenie idealne, zmysł wyczulony, papieros w pysku odpalony, kolejnym bezsennym porankiem powitam dzisiejszy dzień, dzień dobry piątku, aleś Ty kurwa zaskakujący, więc zaczynamy imprezę, raz... dwa... i trzy, jak myślicie co się wydarzy?

Wszystko w temacie gra  prognoza... teksty

excusem dodano: 29 marca 2013

Wszystko w temacie gra, prognoza pogody optymalnie polepsza swój stan, malbak do mordy,trochę pracy nie zaszkodzi, istotne nieistotne...las wyobrażeń.

Dawno tak nie liczyłem dni i czasu... teksty

excusem dodano: 29 marca 2013

Dawno tak nie liczyłem dni i czasu, bakteryjnie rozrywające płuca, brutalne senne mary wokół niej i mnie, muzeum sztuki makieta w ruch, nieistotne dla was jeszcze kiedyś stanie się istotne.

Jak słodko  błogie panowanie... teksty

excusem dodano: 29 marca 2013

Jak słodko, błogie panowanie, rozrzut i wewnętrzny ogień...Szczyt szczytem, każdy ma w sobie zło i dobro, każdy posiada diabła i anioła, wystarczy przestać pierdolić i zadecydować, którą ze stron wybierasz Ty. Ja akceptuję obie.

Poprzednia 1 2 3 4
5
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV