głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
excusem Nauczyłem się patrzeć z zamkniętymi oczami mimo przyzwyczajenia do tejo ze me oczy zawsze byly otwarte. Teraz widzę więcej moze nawet częściej sie uśmiecham. To

excusem

excusem.moblo.pl
Nauczyłem się patrzeć z zamkniętymi oczami mimo przyzwyczajenia do tejo ze me oczy zawsze byly otwarte. Teraz widzę więcej moze nawet częściej sie uśmiecham. To ból z
Nauczyłem się patrzeć z... teksty

excusem dodano: 26 maja 2013

Nauczyłem się patrzeć z zamkniętymi oczami mimo przyzwyczajenia do tejo ze me oczy zawsze byly otwarte. Teraz widzę więcej , moze nawet częściej sie uśmiecham. To ból zlepił mi oczy i jestem mu za to wdzięczny, ze mimo życia w kłamstwie już nigdy go nie spotkam .

Pozwól mi zasnąć  bez obawy  że... teksty

excusem dodano: 20 maja 2013

Pozwól mi zasnąć, bez obawy, że Cię spotkam we snie. Moje nogi gdy Cię widzą tracą nad sobą kontrolę, moje ręce wciąż się trzęsą. Oczy robią się wigotle, serce wali jak szalone jakby chciało złamać żebro. W mojej głowie natłok myśli co się ze mną dzieje powiedz?
Autor cytatu: makeawiiish

I lecimy dalej ponad horyzontami.... teksty

excusem dodano: 13 maja 2013

I lecimy dalej ponad horyzontami. spalamy brudy, dogaszając peta i razem z małą niewiedzą ruszamy prosto by konsumować dobrowolnie szczyty marzeń .

bliżej do celu niż dalej.... teksty

excusem dodano: 13 maja 2013

bliżej do celu niż dalej. Przeszłości nie zmienisz lecz sam fakt bycia z osobami z niej ma zawartą treść, bo wszystko w końcu staje się takie jak powinno być od początku.

Wpatruj się  gdy dotykam Twoje... teksty

excusem dodano: 13 maja 2013

Wpatruj się, gdy dotykam Twoje ciało. Czytaj z mojej ciszy, gdy nie otwieram ust. Nasłuchuj się moich czułych szeptów i zapamiętuj najmniejsze gesty. Lecz gdy krzyczę , nie słuchaj. Gdy wyjdę z domu trzaskając drzwiami , domknij je. Gdy odrzucę naszą rozmowę, wyłącz telefon. Wiem, że nie jestem ideałem i krzywdzę mimo, że kocham . To strach przed utratą , po prostu się boję. Wiem, że jestem szorstki, ale krzyczę tylko dlatego bo nie chcę byś słyszała płaczu , zatrzaskuję drzwi bo nie chcę byś słyszała krzyku , rozłączam się bo nie chcę Twych łez...

Zapamiętałem dotyk   zapach Twego... teksty

excusem dodano: 11 maja 2013

Zapamiętałem dotyk , zapach Twego delikatnego ciala . Twoje kruche spojrzenie pelne obłędu i strachu przed samotnoscią. Byłaś niewinna, jak mała dziewczynka. Zapamiętałem Twoj delikatny usmiech , ktory teraz przerodzil się w absurdalny grymas, w ktorym brak najmniejszego uczucia . Czy to wszystko byla tylko zabawa , a ja bylem Twoim oparciem na te gorsze dni .Skad w Tobie tyle nienawisci ?

  nie traktuj mnie jak chleb... teksty

excusem dodano: 7 maja 2013

" nie traktuj mnie jak chleb powszedni, bo nawet on po kilku dniach staje się czerstwy "

Jestem zmęczony  wykończony do... teksty

excusem dodano: 6 maja 2013

Jestem zmęczony, wykończony do granic możliwości, wyblakły...Nie mam już siły. Mam już dość udawania, że jestem zwykłym skurwysynem i że nie mam uczuć. Przecież nie widzisz mnie w sytuacjach kiedy jestem sam i zaciskam pięści. Nie płaczę, bo została jeszcze we mnie cząstka twardego chłopca. To dzięki Tobie mam tą świadomość że dojrzałem, stałem się w pewnym stopniu mężczyzną. To dzięki cierpieniu, które otrzymałem od Ciebie .

Upadamy . Bezsilność przygniata nam... teksty

excusem dodano: 5 maja 2013

Upadamy . Bezsilność przygniata nam myśli, byśmy nie mogli się podnieść . Moje dłonie podrapane, spocone i brudne. Nawet nie pragnę już się podnieść . Dawno już nie było dobrze, chyba dlatego że potrafimy być razem jedynie w cierpieniu i potrzebie. MY jesteśmy przyczyną upadku i tylko MY możemy uruchomić nasze bodźce , które już dawno zamarły z nadmiaru nadziei .

Kłamiesz   mimo wielu obietnic . To... teksty

excusem dodano: 5 maja 2013

Kłamiesz , mimo wielu obietnic . To wszystko takie ulotne i infantylne mimo swej nieskazitelności . Te szepty, dreszcze powodowane dotykiem, teraz są jedynie hologramem. Miałem klapki na oczach, a Ty byłaś mym dyrygentem.

Uciekamy   biegnąc na oślep .... teksty

excusem dodano: 30 kwietnia 2013

Uciekamy , biegnąc na oślep . Ciągle potykamy się o wspomnienia , a strach zasłania nam rzeczywistość . Nie masz szans, ślizgasz się po kałużach łez a gwoździe cierpień wbijają się w kruche serce , Przecież z zamkniętymi oczami do celu dojdzie jedynie ślepiec .

Może wystarczy pokochać ból .... teksty

excusem dodano: 27 kwietnia 2013

Może wystarczy pokochać ból . Przecież on tak przeważa nad wszelkimi pozytywnymi uczuciami , jest wszędzie ... stanę się jego kochankiem , może mnie również obdarzy sympatią . Zatańczymy w deszczu , zapominając o chwili .Przy nim nie trzeba się martwić o jutro . Dla niego liczy się tylko to co było , lubi zawracać w głowie , lubi przypominać o sobie i zatracać w czeluści wspomnień .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV