głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
enternity Chodź tu mała. Ja nie gryze moja droga. Jedynie trochę słabne. Tak się dzieje gdy nie ma się sensu w życiu gdy nie można rozkwitac dla kogoś najpiękniej na świe

enternity

enternity.moblo.pl
Chodź tu mała. Ja nie gryze moja droga. Jedynie trochę słabne. Tak się dzieje gdy nie ma się sensu w życiu gdy nie można rozkwitac dla kogoś najpiękniej na świecie. Tę
Chodź tu mała. Ja nie gryze moja... teksty

enternity dodano: 16 lipca 2015

Chodź tu mała. Ja nie gryze moja droga. Jedynie trochę słabne. Tak się dzieje, gdy nie ma się sensu w życiu, gdy nie można rozkwitac dla kogoś najpiękniej na świecie. Tęsknię. Tęsknię za Tobą mała. Za tym ciepłem, dreszczami i spoconymi dłońmi. Chciałabym znów być kogoś całym światem. Wiesz, kto mówiłby, że umiera, gdy jestem daleko. Światła gasną i zostaje tylko cisza, serce bije szybko napędzane adrenalina. Dawno nie stosowałam tego rodzaju narkotyku. Chodź tu,chce się nacpac. Bo wiem, że mogę kochać naprawdę i do końca świata. Chodź tutaj miłości, czekam.

Idź  przepadnij.  Jeśli masz igrac... teksty

enternity dodano: 8 maja 2015

Idź, przepadnij. Jeśli masz igrac ze mną . Życie mi ucieka, ten uśmiech, którego przybrałam na chwile. Raz myśli szaleją jak burza, potem runa jak spruchniale drzewo,kiedy zaczynasz gasić ten ogień.

A teraz to nawet własnego serca nie... teksty

enternity dodano: 23 luty 2015

A teraz to nawet własnego serca nie czuje.

Szczęście potrafi być ulotne... teksty

enternity dodano: 10 sierpnia 2014

Szczęście potrafi być ulotne, może zniknąć w najmniej odpowiednim momencie. Chcemy, aby trwało wiecznie, już zawsze, co nie jest do końca możliwe. Ważne, żeby wykorzystać to nasze szczęście jak najlepiej, rozpoznać je póki na to czas. Zatrzymać się i pomyśleć o tym, co sprawia nam radość. Zamknąć na chwile oczy i poczuć kawałek nieba.

Poznaliśmy się zupełnie... teksty

enternity dodano: 9 sierpnia 2014

Poznaliśmy się zupełnie przypadkiem. Zakochałam się w Tobie również nagle. Tak sobie myślę, że najpiękniejsze są przypadki.

Moje niebo jest pęknięte. teksty

enternity dodano: 26 lipca 2014

Moje niebo jest pęknięte.

Wydaje mi się  że nie mam tego... teksty

enternity dodano: 26 lipca 2014

Wydaje mi się, że nie mam tego czegoś co miałam wcześniej, kiedyś umiałam uformować swoje myśli w logiczną całość. Teraz nawet niedokładnie zbieram przemyślenia, jakby na siłę, żeby stworzyć coś wyjątkowego .Czy to dlatego, że sama już nie wiem co sądzić o świecie, że za bardzo rani, a miłości chyba nie ma? Może po prostu się zagubiłam.

Otwórz oczy i zobacz jak spotykają... teksty

enternity dodano: 26 lipca 2014

Otwórz oczy i zobacz jak spotykają się nasze światy. Sen zamienia się w rzeczywistość, unosimy się ponad horyzonty. I te wszystkie światła niech poprowadzą ciebie do mnie każdego wieczoru. Chciałabym, abyś poczuł się jak w domu czując zapach perfum na mojej skórze. Zmarnujmy czas ganiając motyle, bo nawet najgłupsza rzecz zrobiona z tobą ma sens.

Ile jeszcze zła prześlizgnie się... teksty

enternity dodano: 18 lipca 2014

Ile jeszcze zła prześlizgnie się wśród niewinnych ludzi? Ile jeszcze serc zostanie napełnionych nienawiścią? Krew i ból jak piętno nie dają zaczerpnąć powietrza. Wszyscy bierzemy odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także za innych. Dym i popiół. Łzy i nieszczęśliwe dusze. Brak słów. Za dużo zła na tym świecie, za dużo.

Może bycie z kimś wcale nie oznacza... teksty

enternity dodano: 18 lipca 2014

Może bycie z kimś wcale nie oznacza kłótni całymi dniami. Najpierw trzeba się o tym przekonac, spróbować. Nie ma co gdybać, bać się bólu i smutku. Przecież zawsze po burzy wychodzi słońce. Jeśli chce się żyć w zgodzie to powinno się starać o to z całych sił. To naturalne, że nie jest idealnie. Świat nie jest idealny, Ty nie jesteś idealny, więc dlaczego miłość ma być idealna?

Podaruj mi w prezencie jeszcze jeden... teksty

enternity dodano: 18 lipca 2014

Podaruj mi w prezencie jeszcze jeden dzień. Ciepły, słoneczny, pełen radości. Podaruj choćby cień szansy, że wszystko co dobre nigdy nie zniknie. Ostatni uśmiech, słowo. Ostatnie spojrzenie w oczy .

I jestem  tylko na chwile  jakby z... teksty

enternity dodano: 17 lipca 2014

I jestem tylko na chwile, jakby z kaprysu. Czuję się jak stary zimowy płaszcz, który zakładasz tylko w najzimniejsze dni, jak nic cennego. Na chwile i nic więcej.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV