głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
endoftime po całym domu unosi się zapach pieczonych ciasteczek chłodny wieczór spędzany pod kocem w fotelu ogrzewam dłonie kubkiem ciepłej herbaty a w głośnikach Pezet ud

endoftime

endoftime.moblo.pl
po całym domu unosi się zapach pieczonych ciasteczek chłodny wieczór spędzany pod kocem w fotelu ogrzewam dłonie kubkiem ciepłej herbaty a w głośnikach Pezet uderza k
po całym domu unosi się zapach... teksty

endoftime dodano: 24 grudnia 2011

po całym domu unosi się zapach pieczonych ciasteczek, chłodny wieczór spędzany pod kocem w fotelu, ogrzewam dłonie kubkiem ciepłej herbaty a w głośnikach, Pezet uderza kolejny kawałek. na ekranie laptopa z ikony gadu kilkanaście wiadomości, wciąż dochodzące esemesy, a w każdym z nich życzenia, być może te od serca, bądź te przymuszone tylko okazyjnie. wszędzie, w każdym wersie przewija się słowo 'szczęście', zobacz podobno każdy życzy tego co uważa za stosowne, każdy życzy mi Ciebie. / endoftime.

w moim sercu znów żyjesz  nadal... teksty

endoftime dodano: 23 grudnia 2011

w moim sercu znów żyjesz, nadal jesteś sensem, jakby powodem tego, że nadal tu trwam, podstawą tego, że wciąż żyję. / endoftime.

'priorytet to robić swoje i grać o... teksty

endoftime dodano: 23 grudnia 2011

'priorytet to robić swoje i grać o przyszłość, grać rap i pierdolić to co o nas myślą' Diox.

tu nieważne są kilometry czy... teksty

endoftime dodano: 23 grudnia 2011

tu nieważne są kilometry czy miejsce, w którym się znajduje każde z nas, gdziekolwiek, dla mnie na każdym kroku, jest jakby osobistym szczęściem, nieodłącznym fragmentem mego serca, które przy nim wciąż bije najgłośniej. chcę, żeby wiedział, że znaczy dla mnie naprawdę wiele, być może najwięcej. / endoftime.

'pamiętaj fakt to fakt  a brednia to... teksty

endoftime dodano: 23 grudnia 2011

'pamiętaj fakt to fakt, a brednia to brednia. jedna jest racja, tak jak miłość jest jedna' ☆ Bas Tajpan/Miuosh.

tak więc em  naaajlepszego dla... teksty

endoftime dodano: 23 grudnia 2011

tak więc em, naaajlepszego dla Maatiego! szczęścia, miłości którą w sumie już masz, i wszystkiego innego. spełnienia marzeń, ziomek! / endoftime, for siemamateusz ♥

'alkohol w żyłach  we krwi... teksty

endoftime dodano: 23 grudnia 2011

'alkohol w żyłach, we krwi amfetamina, chyba jestem zbyt słaby by na trzeźwo się zabijać' ☆ Bonson/Matek.

pomimo codziennych łez  wylewanych w... teksty

endoftime dodano: 22 grudnia 2011

pomimo codziennych łez, wylewanych w rękaw bluzy, pomimo blizn, po każdym z zadawanych ciosów w serce, nadal chciałabym, żeby to właśnie On był moim prezentem na gwiazdkę. / endoftime.

Zamilknę  kochanie. Dopalę... teksty

endoftime dodano: 22 grudnia 2011

Zamilknę, kochanie. Dopalę papierosa, zgaszę go butem o chodnik, już nic nie powiem. Nie pożegnam się. Po prostu odejdę bez słowa, tak jak chcesz. Zarysem mojej sylwetki rozproszę w cieniu wspomnienia. Spojrzysz za mną, zawsze patrzysz. Może uronisz łzę. Odwiecznie masz z nimi problem. Przypomnisz sobie. Tamte pocałunki, te pierwsze. Pierwszą spędzoną razem noc. Pierwsze, niepewne jeszcze, dotyki. Krótki szloch stłumiony przez szalik. Wiedz, że ja także będę katował się od środka. Niepocieszone serce wbije mi ostrze w brzuch, będąc w furii. Zginę. Z szyderczym śmiechem ku samemu sobie, umrę tracąc wszystko, co miałem. Przepraszam, kocham Cię. / pierdol.sie.kocie

a pod choinkę  bez zbędnych... teksty

endoftime dodano: 21 grudnia 2011

a pod choinkę, bez zbędnych opakowań, świątecznych papierów, lśniących wstążek czy wielkich, czerwonych kokard, zawiązanych na czubkach każdego z prezentu, wystarczysz mi Ty. / endoftime.

nienawidzę  kiedy mierzysz mnie... teksty

endoftime dodano: 21 grudnia 2011

nienawidzę, kiedy mierzysz mnie wzrokiem delikatnie przygryzając wargę. kiedy moje usta krzyczą o dotyk Twoich. / abstracion.

'lubię o Tobie śnić  bo chociaż... teksty

endoftime dodano: 20 grudnia 2011

'lubię o Tobie śnić, bo chociaż wtedy jestem blisko Ciebie..' ~ Goferowe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV