głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
endoftime i jestem pewna że większość ludzi włączając w to grono właśnie Ciebie myśli że sobie radzę że wszystko jest okej i nie widząc tych codziennych łez w moich oczac

endoftime

endoftime.moblo.pl
i jestem pewna że większość ludzi włączając w to grono właśnie Ciebie myśli że sobie radzę że wszystko jest okej i nie widząc tych codziennych łez w moich oczach
i jestem pewna  że większość... teksty

endoftime dodano: 13 grudnia 2011

i jestem pewna, że większość ludzi, włączając w to grono właśnie Ciebie, myśli, że sobie radzę, że wszystko jest okej, i nie widząc tych codziennych łez w moich oczach, zazdrości szczęścia, jebanego uśmiechu, który przecież tak naprawdę jest kolejną ściemą zaistniałą w mym życiu. | endoftime.

zajebisty widok  endoftime... teksty

endoftime dodano: 13 grudnia 2011

zajebisty widok, endoftime poprzebierana w jakieś prześcieradła, białą kieckę po kostki, ze skrzydłami na plecach będąc niby aniołkiem, kozaczy sobie przez pół miasta! kreeeeeejz..

'na pewno znasz takie noce  ten... teksty

endoftime dodano: 12 grudnia 2011

'na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę. i czy tego chcesz, czy nie.. jesteśmy tacy sami ziomek, nasze serca pompują krew, a łzy są słone..' ♥

i może cię to zdziwi  ale dla mnie... teksty

endoftime dodano: 12 grudnia 2011

i może cię to zdziwi, ale dla mnie satysfakcją jest liczba wrogich mord, te wszystkie wymienione między sobą poglądy na mój temat, te negatywne, których ilość z dnia na dzień wciąż rośnie, uderzając w plecy niczym ostrym kawałkiem szkła. nie obchodzi mnie to i owo, nieważne czy w twoich oczach będę świecić czy znaczyć mniej niż nic. dla mnie liczącą się w życiu wartością, są ludzie, którzy każdą mą porażkę przekształcają w zwycięstwo, dla których zaufanie jest cenniejsze niż jakikolwiek hajs. | endoftime.

endoftimiak cieszy jape  za każdym... teksty

endoftime dodano: 12 grudnia 2011

endoftimiak cieszy jape, za każdym razem kiedy tylko widzi nowy komentarz, pod którymś z wpisów. :o

przychodzi dzień  gdy uświadamiasz... teksty

endoftime dodano: 11 grudnia 2011

przychodzi dzień, gdy uświadamiasz sobie, że trwałość jest czymś bardzo ulotnym, a strzaskana nadzieja stanowi najdotkliwszą stratę.

wieczorami  kiedy tak leżąc na... teksty

endoftime dodano: 11 grudnia 2011

wieczorami, kiedy tak leżąc na łóżku myślami krążę ponad wszystkim co przyziemne, wyobrażam sobie Twój uśmiech, jest tak realny jakby wyrwany z kadru i nagle obecny obok. znów patrząc w pusty ekran telefonu, w powiadomieniach widzę Twoje zdjęcie, kolejna nieodebrana wiadomość, nawet ta najkrótsza i niby tak zwyczajna powoduje, że dotychczasową ciemność w mych źrenicach zastępuje blask światła, prawdziwego szczęścia. | endoftime. [stare, for rapoholiiik]

jeżeli właśnie dziś odejdę  miej... teksty

endoftime dodano: 10 grudnia 2011

jeżeli właśnie dziś odejdę, miej nadzieję, że w twych snach powrócę jeszcze nie raz, przebiję się przez miliony myśli i będę trwać, choć tak niewidzialnie, to zawsze obok, przy tobie. | endoftime.

zostaw na później wszystko co... teksty

endoftime dodano: 10 grudnia 2011

zostaw na później wszystko co mówiłaś przed chwilą, tylko patrz i spojrzeniem wyznawaj mi miłość. ~ Małpa.

nie potrzebuję dotyku  głosu czy... teksty

endoftime dodano: 9 grudnia 2011

nie potrzebuję dotyku, głosu czy delikatnego zapachu twego ciała, potrzebuję jedynie tej cholernej obecności, w sercu i tutaj przy mnie, bez zbędnych słów i gestów, znów porozumiewając się ruchem naszych źrenic. | endoftime.

żadne z nas nie wymaże z pamięci... teksty

endoftime dodano: 9 grudnia 2011

żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było, to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem, może niejedynym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych. | endoftime.

znasz to uczucie? kiedy to w ciemno... teksty

endoftime dodano: 8 grudnia 2011

znasz to uczucie? kiedy to w ciemno brniesz w coś, czego przyszłości nawet nie jesteś pewien. kiedy właśnie ta świadomość, że jednym słowem możesz usunąć z drogi tą całą, cholerną przeszkodę, albo zepsuć doszczętnie wszystko to, co obecnie jest jedynym szczęściem w życiu, do gleby przygniata Cię każdego dnia. | endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV