głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee Bądź powodem do uśmiechu a nie powodem do płaczu. Czas nie leczy ran. Czas pomaga nam przerodzić smutek w tęsknotę. Nie ma słowa ' kochałem '. Miłość nie ma cza

elusivee

elusivee.moblo.pl
Bądź powodem do uśmiechu a nie powodem do płaczu.
Bądź powodem do uśmiechu  a nie... teksty

elusivee dodano: 24 sierpnia 2013

Bądź powodem do uśmiechu, a nie powodem do płaczu.

Czas nie leczy ran. Czas pomaga nam... teksty

elusivee dodano: 24 sierpnia 2013

Czas nie leczy ran. Czas pomaga nam przerodzić smutek w tęsknotę.

Nie ma słowa ' kochałem '.... teksty

elusivee dodano: 24 sierpnia 2013

Nie ma słowa ' kochałem '. Miłość nie ma czasu przeszłego. Jeżeli kiedykolwiek przestałeś kogoś kochać znaczy, że nigdy prawdziwie go nie kochałeś.

Jedyną najważniejszą osobą jest... teksty

elusivee dodano: 24 sierpnia 2013

Jedyną najważniejszą osobą jest ta, o której myślisz przed pójściem spać. A ja myślę o Tobie cały czas. Pojawiasz się w moich snach. Budzę się z płaczem. Przestraszona. Wołam Cię, ale ty mnie nie słyszysz. Tak bardzo cię potrzebuje, a ciebie tu nie ma. I wiem, że już nigdy nie będzie.

Nie ważne jak bardzo chciałabym... teksty

elusivee dodano: 24 sierpnia 2013

Nie ważne jak bardzo chciałabym cofnąć czas, to już koniec.

Nie mam już na nic siły. Kompletnie... teksty

elusivee dodano: 24 sierpnia 2013

Nie mam już na nic siły. Kompletnie na nic. Nie ma Cię. Najchętniej skuliłabym się w jakimś kącie i zaczęła płakać. Włączyłabym jakąś dobrą nutę, siedziała. płakała i wsłuchiwała się w słowa piosenki. W głowie pojawiałyby się miliony pytań na które nigdy nie poznałabym odpowiedzi. A każde pytanie byłoby związane z Tobą. Jak zresztą wszystko inne. Gdy łzy przestałyby mi już płynąć po policzkach podeszłabym do okna, otworzyła je szeroko, wyjęła z biurka szluge, zapaliła i zaciągnęła się mocno.Wpatrywałabym się w niebo. Chłodny wiatr wiałby mi w twarz. Może choć przez chwilę w końcu udałoby mi się o Tobie zapomnieć.

Nigdy nie rzucaj słów na wiatr... teksty

elusivee dodano: 24 sierpnia 2013

Nigdy nie rzucaj słów na wiatr , nigdy już nie kłam że kochasz .Jak Kochasz , to to kurwa pokaż. Mówić że kocha może każdy , a pokaże tylko ten kto kocha na prawdę

Miłość jest namiętnością.... teksty

elusivee dodano: 23 sierpnia 2013

Miłość jest namiętnością. Wytrąca z równowagi. Gubi rytm. Zaburza spokój. Zmienia wszystko. Przewraca świat do góry nogami. Wywraca wszystko na lewą stronę, zachód zmienia w południe, a północ we wschód, to, co złe, w dobre, każe otwierać serce bez warunków. W takim obłąkaniu cierpienie i lęk są niezauważalne. Paradoksalnie, bez nich miłość nie ma sensu.

Dzisiaj mój mąż wraca do domu.... teksty

elusivee dodano: 23 sierpnia 2013

Dzisiaj mój mąż wraca do domu. / Powiedziała to kobieta, która od 40 lat, co roku przychodzi na dworzec w dniu walentynek z nadzieją, że tym razem jej mąż wróci z wojny. Obiecała mu, że będzie czekać. Czekała.

Płacz jest sposobem  by Twoje oczy... teksty

elusivee dodano: 23 sierpnia 2013

Płacz jest sposobem, by Twoje oczy mogły przemówić wtedy, gdy usta nie są w stanie.

popatrz na mnie  nie widzisz że... teksty

elusivee dodano: 23 sierpnia 2013

popatrz na mnie, nie widzisz że tęsknie? nie przeszkadza Ci mój ból, który towarzyszy mi na co dzień? zobacz, nie umiem się pozbierać, bo Ty się oddalasz. chodź, spróbujmy naprawić wszystko co zrujnowaliśmy. Popełniliśmy mnóstwo błędów, ale to właśnie na nich człowiek się uczy. Chodź do mnie. Potrzebuje cię. Twojej miłości. Twojego ciepła. Twojego zrozumienia. Tak bardzo mi tego brakuje.

Niektórzy ludzie uważają  że... teksty

elusivee dodano: 23 sierpnia 2013

Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia. Jednak pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV