głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee Na ekranie komputera są tylko litery ułożone w słowa i słowa ułożone w zdania. Nie ma westchnień szeptów zakłopotań zająknięć nagłych zatrzymań lub zamilknięć p

elusivee

elusivee.moblo.pl
Na ekranie komputera są tylko litery ułożone w słowa i słowa ułożone w zdania. Nie ma westchnień szeptów zakłopotań zająknięć nagłych zatrzymań lub zamilknięć prz
Na ekranie komputera są tylko litery... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

Na ekranie komputera są tylko litery ułożone w słowa i słowa ułożone w zdania. Nie ma westchnień, szeptów, zakłopotań, zająknięć, nagłych zatrzymań lub zamilknięć, przyśpieszeń czy zwolnień. Nie ma słowotoków na wydechu, połykanych końcówek wyrazów na wdechu czy bezdechu po znakach zapytania. Głuchy, bezwonny i bezdotykowy Internet sprzyja fantazjom, ale sprzyja również kłamstwom.

Nie chodzi o to  ze nie ufam... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

Nie chodzi o to, ze nie ufam miłości. Chodzi o to, że ja już nie wiem, co to jest miłość.

gdzie są marzenia  o których tak... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

gdzie są marzenia, o których tak często mowa? ja mam tylko jedno; po prostu nie żałować..swojego życia, godziny, minuty, przed śmiercią krzyknąć nie szłam na skróty!

Spotykam go z nową dziewczyną... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

Spotykam go z nową dziewczyną, pytam czy jest z nią szczęśliwy a on mówi "Nie, bo tylko Ciebie tak na prawdę kocham". To był tylko sen, tak na prawdę dawno o mnie zapomniał, a ja o nim nie.

Są tajemnice  którymi trudno się... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

Są tajemnice, którymi trudno się podzielić. Są chwile, które zmieniają wszystko.

Żyje w pokoleniu przyzwyczajonym do... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

Żyje w pokoleniu przyzwyczajonym do klimatyzacji w samochodzie i szybkiego seksu. Lubię sok bananowy i pijam kawę gdy jest mi źle. Nosze sukienki, maluje rzęsy i wmawiam całemu światu, że nie mam serca. Oczekuję od faceta szacunku i tego, że będzie mnie kochał. Generalnie jestem normalna poza tym, że za Tobą tęsknię.

Chciałabym mieć w głowie  taki... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

Chciałabym mieć w głowie, taki mini aparat. Porobiłabym zdjęcia każdemu z tych najpiękniejszych wspomnień. Stwarzając tym samym najpiękniejszy album pod słońcem

Powiedział  że bedzie mnie kochać... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

Powiedział, że bedzie mnie kochać do końca życia, z tego co wiem żyje i ma się dobrze.

Nie pytaj się mnie czy coś się... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

Nie pytaj się mnie czy coś się stało, kiedy widzisz kurwa, że nie mogę powstrzymać łez.

Czuję się totalnie beznadziejna  bo... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

Czuję się totalnie beznadziejna, bo tak cholernie marnuje swoje życie. Bo kocham kogoś, kogo w ogóle już nie obchodzę. Bo czekam na coś, co nigdy się nie wydarzy. Bo żyje naiwną nadzieją, bo tęsknię zupełnie niepotrzebnie, bo ciągle jestem smutna, bo za dużo płaczę. Bo chciałam być szczęśliwa, właśnie z nim.

Wydaje Ci się  ze u niej wszystko... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

Wydaje Ci się, ze u niej wszystko dobrze? Popatrz na nią. Stoi obok jakiegoś chłopaka, w tłumie głupich uczniów. Uśmiecha się. Nie sądzisz, ze zbyt szeroko, nie sądzisz, ze zbyt sztucznie? Przyjrzyj się jej teraz, lekcja. Siedzi obok chłopaka. Wbijają sobie wzajemnie palce pomiędzy żebra, ryzują obrazki w zeszytach. Widzisz jej uśmiech. Widzisz jaki szeroki? Nie sądzisz, że jest sztuczny? A popatrz teraz. Wraca do domu. Cały dzień ktoś ją otaczał, cały dzień miała na ustach szeroki uśmiech. A co widzisz teraz? Grobowa mina, jakby szła właśnie na swój własny pogrzeb. A wiesz dlaczego? Ona wcale nie jest szczęśliwa. Robi dobrą minę do złej gry. Wie, że właściwie jest całkowicie sama. I wie, że gdy zostaje sama wracają wszystkie wspomnienia. Wspomnienia, które tłumi w sobie przez cały dzień.

Jeśli ktoś raz zdradził. Oszukał... teksty

elusivee dodano: 26 sierpnia 2013

Jeśli ktoś raz zdradził. Oszukał lub skłamał będzie to robił dalej. Jeśli nie w życiu to w twoich myślach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV