głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee na zewnątrz byłam zwykłym przeciętnym człowiekiem. spokojną opanowaną dziewczyną gdy tak naprawdę w środku panował kompletny chaos. narządy uczucia a nawet calu

elusivee

elusivee.moblo.pl
na zewnątrz byłam zwykłym przeciętnym człowiekiem. spokojną opanowaną dziewczyną gdy tak naprawdę w środku panował kompletny chaos. narządy uczucia a nawet calut
na zewnątrz byłam zwykłym... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

na zewnątrz byłam zwykłym, przeciętnym człowiekiem. spokojną, opanowaną dziewczyną, gdy tak naprawdę w środku panował kompletny chaos. narządy, uczucia, a nawet calutka dusza wlekła się gdzieś po podłodze, zamiast być ułożoną na półkach. byłam jak dwudziestotysięczne puzzle. pogubione i połamane. tak się właśnie czułam.

Wszystko przypomina mi Ciebie. Lezę... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

Wszystko przypomina mi Ciebie. Lezę na łóżku, rozglądam się wokół, wszędzie widzę Ciebie, wszystko tu mi przypomina Ciebie, nawet moje odbicie w lustrze mi Ciebie przypomina, widzę tam dziewczynę, która była częścią Twoich dni, którą całowałeś, przytulałeś, dotykałeś, tą która doprowadzała Cię do szaleństwa, która nie raz wyprowadziła z równowagi, z której się śmiałeś, której pomagałeś, która mogła zawsze na Ciebie liczyć. Teraz to wszystko staje się wspomnieniem, któremu towarzyszy uśmiech zalewany łzami.

Nie czuję nic i nie wiem co robię.A... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

Nie czuję nic i nie wiem co robię.A serce bije mi trzy razy szybciej niż w normie.

Dlaczego mnie nie przytulisz  nie... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

Dlaczego mnie nie przytulisz, nie potrzebujesz?

Pomyślałem  że fajnie by było... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

Pomyślałem, że fajnie by było gdyby był ktoś jeszcze. Z kimś jest łatwiej.

Zobojętniałam na to wszystko... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

Zobojętniałam na to wszystko, nabrałam dystansu, zrozumiałam wiele spraw, przeanalizowałam masę schematów. I dotarło do mnie, że mam wywalone, pomimo wszystko.

Bo kiedy odchodzi ktoś  kogo... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

Bo kiedy odchodzi ktoś, kogo pragniesz, usiłujesz go powstrzymać, wyciągasz do niego ręce, masz tym samym nadzieje, że uda ci się zatrzymać jego serce. Ale nic z tego. Serce ma niewidzialne nogi.

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

Każdy z nas ma osobę, której chce powiedzieć nie odchodź. Każdy z nas kogoś kocha. Każdy z nas przez kogoś cierpi, cierpiał, lub cierpieć będzie. Każdy z nas ma uczucia, nawet jeśli ukryte gdzieś głęboko na dnie. Każdy z nas ma wspomnienia, które, gdy się pojawiają, przyprawiają o łzy.

Tylko on budzi mnie o 6 rano smsem... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

Tylko on budzi mnie o 6 rano smsem, że już nie śpi .. Tylko on potrafi pokłócić się ze mną, a za godzinę napisać że kocha.. Tylko on był wtedy, gdy najbardziej potrzebowałam wsparcia.. Tylko on był zawsze.

Wydaje wam się  że chodzi o to... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

Wydaje wam się, że chodzi o to, abyście zostali jej najlepszym kochankiem i to, co sądzi o waszej karierze, przyjaciołach, rodzinie. Wydaje wam się, że chodzi o to wszystko, co nigdy nie będzie miało dla niej znaczenia. Nie ma nic przeciwko temu, abyś wychodził z kumplami tak często, jak ci się podoba.Chce tylko być kochana, tak po prostu. Tak samo jak kocha wszystko w swoim życiu. Nie kieruje się żadną skomplikowaną formułą. Wszystko jest proste i łatwe, bo wszystko pochodzi z serca. Chce żebyś ją kochał sercem. Jak dotąd jednak nikt jej nie kochał, bo ludzie poświęcają czas na rozmyślania i analizy, na robienie głupstw i wynajdowanie powodów by nie kochać sercem.

Ona pragnie tego  co niewielu potrafi... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

Ona pragnie tego, co niewielu potrafi dać. Pragnie rzeczy prostych. Mało kto potrafi jeszcze robić to, co proste. Chce jeść domowe kanapki z topionym serem, maczane w keczupie i podane na papierowym talerzyku, a nie obiad w luksusowej restauracji. Chce siedzieć na plaży o zachodzie słońca, a nie spędzać urlop w egzotycznych krajach. Otrzymać skreśloną własnoręcznie kartę z napisem, zamiast jubilerskiego cacka kupionego przed trzema laty. Chce abyś ją uczesał, a nie posyłał na cały dzień do salonu piękności. Ona pragnie rzeczy jeszcze prostszych. Takich, o których można by sądzić, że o nich zapomnieliśmy. Chce, abyś spytał ją o zdanie, nim pocałujesz ją po raz pierwszy i drugi. Chce, abyś trzymał ją za rękę, kiedy będziecie oglądać straszne filmy na kanapie. Chce, abyś przy rozmowie patrzył na nią. Tak wielu z was, chłopaki, się myli. Wydaje się wam, że chodzi o to gdzie ją zabierzecie, wydaje wam się, że wystarczy rozszyfrować jej myśli...

dzisiaj jestem nijaka chora... teksty

elusivee dodano: 28 sierpnia 2013

dzisiaj jestem nijaka chora , stęskniona i bezgranicznie głupia .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV