głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee Jesteś wszystkim wiesz? Jedyną osobą dla której żyję dla której się uśmiecham. Za każdą chwilę z Tobą oddałabym wszystko. I nawet jeśli byłbyś ostatnią osobą kt

elusivee

elusivee.moblo.pl
Jesteś wszystkim wiesz? Jedyną osobą dla której żyję dla której się uśmiecham. Za każdą chwilę z Tobą oddałabym wszystko.
Jesteś wszystkim wiesz? Jedyną... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Jesteś wszystkim wiesz? Jedyną osobą dla której żyję, dla której się uśmiecham. Za każdą chwilę z Tobą oddałabym wszystko.

 I nawet  jeśli byłbyś ostatnią... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

"I nawet, jeśli byłbyś ostatnią osobą, którą zobaczyłabym przed śmiercią - byłby to ostatni, najpiękniejszy dla mnie widok."

Przyjemności cielesne... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Przyjemności cielesne przeszkadzają w używaniu rozumu z trzech powodów  rozpraszają go, krępują i są mu przeciwne.

ciepły do­tyk..szyb­ki puls..Twój... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

ciepły do­tyk..szyb­ki puls..Twój od­dech na mo­jej szyi..czu­je jak bi­je Ci ser­ce..co­raz szyb­ciej..lek­ki opór z mo­jej stro­ny..za mo­ment czu­jesz jak pul­su­je mój krwiobieg..wszys­tko w około pra­wie wrze..je­den ruch..os­tatni..głębo­ki od­dech z os­tatnią chwilą na ustach.

wyob­raz so­bie  ze stoicie ra­zem... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

wyob­raz so­bie ,ze stoicie ra­zem pod pryszni­cem,do­kola sto­ja swie­czki o slod­kim wa­niliowym za­pachu,pa­nuje pol­mrok,wo­da jest ciep­lutka.czu­jesz jak mus­ka cie po plec­kach.masz zam­kniete oczka.czu­jesz do­tyk dlo­ni na swoich ple­cach,dlo­nie ma­suja de­likat­nie two­je na­myd­lo­ne cialo.Na kar­ku czu­jesz ciep­ly zna­jomy od­dech oraz do­tyk ust kto­re po­wolut­ku do­ciera­ja do ucha.czu­jesz jak dlo­nie wed­ru­ja po twoim ciele

Nig­dy wcześniej morze nie było... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Nig­dy wcześniej morze nie było tak pachnące jak w tę noc, gdy kocha­liśmy się na pus­tej plaży pełnej pias­ku nadziei.

Pragnę go tak bardzo i tak... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Pragnę go tak bardzo i tak namiętnie, że nie mogę bez niego wytrzymać.

 ...Kiedy dwie osoby łączą się ze... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

"...Kiedy dwie osoby łączą się ze sobą, jest to szczyt uduchowienia,który można osiągnąć tylko wtedy, gdy się kocha. To tak, jakby wir porywał oba ciała i żadne nie jest już sobą, lecz jedno jest w drugim w najbardziej intymny, najgłębszy i najpiękniejszy sposób.."

Czy Twoje serce nie jest z kamienia?... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Czy Twoje serce nie jest z kamienia? Czy Twoja obojętność zabiła wszystkie uczucia? Roją mi się w głowie pytania na które wciąż szukam odpowiedzi. Ale żadna odpowiedź nie przychodzi, jest tylko cisza odbijająca się pustym echem czterech ścian. Tak naprawdę chcę o wszystkim zapomnieć i nawet beznadziejnie mi to wychodzi, kiedy mam świadomość, że ktoś wyrwał moje serce. Spójrz na swoje ręce, jest na nich krew. To krew naszej miłości, która boli tak samo nas oboje. Spłukujesz wodą ręce, zmywasz naszą miłość, tak jakby nigdy nie miała prawa istnieć. Możesz odetchnąć, bo pozbyłeś się uczuć, możesz teraz głęboko siegnąć w swoje własne serce i powiedzieć, czy nadal można nazwać Cię człowiekiem. Umieram gdzieś powoli, leżąc na parapecie okna mojego pokoju, wpatrując się w głuchy świat. Łzy moczą policzki bo serce płacze. Weź moja duszę i wyczyść ją do czysta. Odłóż na bok swoje brzemię skurwiela i pokaż jak bardzo można kochać.

Dąż do doskonałości. Nie... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Dąż do doskonałości. Nie naśladuj innych. Wytycz swoje ścieżki. Doceń siebie. Zaufaj intuicji. Nie odwracaj się. Bierz szczęście garściami. Uśmiechaj się każdego dnia. Kochaj. Uwierz w ludzi. Bądź sobą. Nie cofaj się w przeszłość. Nie udawaj. Przestań oszukiwać siebie. Zdobywaj wytyczone cele. Staraj się ze wszystkich sił. Bądź najlepszym przyjacielem. Szanuj. Żyj. Twórz. Nie bądź egoistą. Nie odpuszczaj. Walcz. Spójrz w lustro i uwierz, że możesz wszystko. Potrafisz?

I pocałuj mnie jakby nic innego nie... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

I pocałuj mnie jakby nic innego nie miało znaczenia, tylko ty i ja, my.

Jeżeli myślisz  że to koniec to... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Jeżeli myślisz, że to koniec to dobrze myślisz, koniec mojego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV