głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee Twoja mała dziewczynka ponownie znalazła sens życia. Już nie płacze za każdym razem gdy widzi cię z inną nie tęskni i nie pragnie byś wrócił. Jest szczęśliwa be

elusivee

elusivee.moblo.pl
Twoja mała dziewczynka ponownie znalazła sens życia. Już nie płacze za każdym razem gdy widzi cię z inną nie tęskni i nie pragnie byś wrócił. Jest szczęśliwa bez Cie
Twoja mała dziewczynka ponownie... teksty

elusivee dodano: 30 sierpnia 2013

Twoja mała dziewczynka ponownie znalazła sens życia. Już nie płacze za każdym razem, gdy widzi cię z inną, nie tęskni i nie pragnie byś wrócił. Jest szczęśliwa, bez Ciebie.

Po prostu chciałabym usłyszeć od... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Po prostu chciałabym usłyszeć od Ciebie, że żałujesz. To wszystko.

Kocham Cię. Jestem tym  kim jestem... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Kocham Cię. Jestem tym, kim jestem, dzięki Tobie. Jesteś każdą myślą, każdą nadzieją, każdym moim marzeniem, i nieważne, co przyniesie nam przyszłość: każdy wspólnie spędzony dzień to najwspanialszy dzień mego życia. Zawsze będę należeć wyłącznie do Ciebie. A Ty, ukochany, zawsze będziesz należeć do mnie.

I nie wyobrażam sobie teraz  że... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

I nie wyobrażam sobie teraz, że ktokolwiek mógłby zająć twoje miejsce.. Nie wyobrażam sobie mówić do kogoś innego "Kocham Cie", całować inne usta, wtulać się w inne ramiona.. Nie potrafiłabym, po prostu.

  Kogo szukasz?   Kogoś prawdziwego.... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

- Kogo szukasz? - Kogoś prawdziwego. Kogoś, kto nie musi niczego udawać i przy kim będę mogła być sobą. Kogoś bystrego, ale z dystansem do siebie. Kto nie wstydzi się płakać w czasie symfonii, bo rozumie, że muzyka czasem nie mieści się w słowach. Kto zna mniej lepiej niż ja sama. Kogoś, z kim mam ochotę pogadać z samego rana i przed pójściem spać. Przy kim czuję, że zna mnie całe życie, chociaż tak nie jest.

licząc dobre rzeczy jakie w życiu... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

licząc dobre rzeczy jakie w życiu mnie spotkały, Ciebie zawsze liczę podwójnie

Gdy będziesz z kimś  kto będzie... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Gdy będziesz z kimś, kto będzie pokonywał kilometry, aby się z Tobą spotkać i być blisko Ciebie, nie schrzań tego...

te szpilki na moich nogach ? ta... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

te szpilki na moich nogach ? ta obcisła, wydekoltowana kiecka ? ten ostry makijaż ? chcę tylko pokazać Ci jak bardzo byłabym w stanie zmienić się dla Ciebie. potrafiłabym szerokie dresy zamienić na mini, a bluzę na gorset. zrozum w końcu ile dla mnie znaczysz.

Któregoś dnia ta plaża może... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Któregoś dnia ta plaża może zostać zmyta, ocean może wyschnąć, a słońce zgasnąć, ale tego dnia ja ciągle będę cię kochać. Zawsze i na zawsze.

Uwierz  by być szczęśliwym nie... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Uwierz, by być szczęśliwym nie musisz mieć wszystkiego wystarczy ktoś kto stanie się wszystkim.

Kiedy zjawia się bez uprzedzenia.... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Kiedy zjawia się bez uprzedzenia. Zawsze ten sam,uśmiechnięty i z rozwartymi ramionami,w które wbiegam bez zastanowienia. Zatracam się w nich,pragnąc czuć Jego bliskość. Chcąc chronić się przed wszelkim złem tego świata

Drogi święty mikołaju ! ja wiem... teksty

elusivee dodano: 29 sierpnia 2013

Drogi święty mikołaju ! ja wiem, ze ciebie nie ma tak samo jak zębowej wróżki, yeti'ego, shreka ani kubusia puchatka.. Już jestem duża i wiem, ze spadające gwiazdy nie spełniają życzeń, ale wiesz ? Ja nadal mam nadzieje.. mam nadzieje, ze istniejesz gdzieś tam daleko.. Tak jak miłość. Bo wiesz.. ja zawsze życzyłam sobie od ciebie miłości, a zazwyczaj dostawałam lalkę, albo nowego misia. Ale jest tyle dzieci na świecie, ze na pewno ci się listy pomyliły prawda ? wiem, że mogę sobie życzyć wszystkiego, nawet księcia z bajki. ale ja nie chce wiele.. ja chce jego. 180 cm. rosnącego nieba, z brązową czuprynką i niebiańskim uśmiechem. Do ideału mu daleko, ale ja chce jego, rozumiesz ? To takie zaślepienie, gdzie wszystkie wady znikają i jest tylko ON.. niebiański ideał.. taaak. u nas nazywają to miłością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV