głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ekstaaza Na tym polega nasza miłość chcemy siebie teraz choć niedługo odejdziemy ze złamanymi duszami nienawidząc się jeszcze bardziej. jestem brudna od cudzych dłoni zn

ekstaaza

ekstaaza.moblo.pl
Na tym polega nasza miłość chcemy siebie teraz choć niedługo odejdziemy ze złamanymi duszami nienawidząc się jeszcze bardziej.
Na tym polega nasza miłość... teksty

ekstaaza dodano: 21 kwietnia 2013

Na tym polega nasza miłość - chcemy siebie teraz, choć niedługo odejdziemy ze złamanymi duszami nienawidząc się jeszcze bardziej.

 jestem brudna od cudzych dłoni zniszczona od tych chwil które wryły się w moją głowę za bardzo przesiąknięta męskimi perfumami a moja szyja usyfiona od pocałunków obcych ust  aaaaaaaaaa ♥ teksty ekstaaza dodał komentarz: "jestem brudna od cudzych dłoni, zniszczona od tych chwil, które wryły się w moją głowę za bardzo, przesiąknięta męskimi perfumami, a moja szyja usyfiona od pocałunków obcych ust" - aaaaaaaaaa ♥ do wpisu 13 kwietnia 2013
Przepraszam jeśli Cię duszę nie... teksty

ekstaaza dodano: 12 kwietnia 2013

Przepraszam jeśli Cię duszę, nie chcę tego, czasami myślę, że powinnam jeszcze być w swojej matce, nie jestem gotowa na życie. Jedyne co potrzebuje to spokój. Myślę, że kiedyś odnajdę swoje życie ponieważ, cały czas na nie czekam. Jestem młoda i niezdrowa, i ludzie mnie nie chcą, moi przyjaciele mnie nie chcą i moja pustka jest jeszcze większa.

aaaaaaaaaaa dziękuje dziękuje dziękuje ♥ teksty ekstaaza dodał komentarz: aaaaaaaaaaa dziękuje dziękuje dziękuje ♥ do wpisu 11 kwietnia 2013
dziękuje : teksty ekstaaza dodał komentarz: dziękuje :) do wpisu 8 kwietnia 2013
To ja spowodowałam huragan który... teksty

ekstaaza dodano: 8 kwietnia 2013

To ja spowodowałam huragan, który zniszczył nasze duszę. To ja spowodowałam. Pogubiłam wszystko, jestem tylko postacią, marną, zniszczoną twarzą bez życia, ale wkrótce o mnie zapomnisz. Twoje oczy są wilgotne, nie chciałam Cię zostawiać z tymi słowami, ale nie dałam rady. Dzwoni mi w głowie, zgniotłam Cię, powinieneś usłyszeć ten dźwięk, jest okropnie głośny, też cierpię, nasycaj się tym.

Nasze umysły nęka pustka nie trać... teksty

ekstaaza dodano: 8 kwietnia 2013

Nasze umysły nęka pustka, nie trać czasu, nie zniszczysz tego. Ale przecież oddychasz i możesz czuć szczęście, bo większość ledwo wdycha tlen w zniszczone płuca. I krwawisz, ale możesz być z siebie dumna, ponieważ większość naszych uczuć odeszła, umarła już dawno. I kochaj dalej, bo większość jest załamana i chcę umrzeć, a Ty kochaj dalej.

Imprezujemy całą noc szukamy sensu... teksty

ekstaaza dodano: 8 kwietnia 2013

Imprezujemy całą noc, szukamy sensu życia i chodzimy w dziwne miejsca. Jest moją najlepszą przyjaciółką i czasem robi tą dziwną minę; "słońce, jak ja nienawidzę tego życia" a ja mówię, że przecież ja też i to takie cholernie trudne, bo przecież kochamy się, ale czasem nie chcemy tu być, chyba jesteśmy, tu tylko dla siebie.

Proszę gdy zgaszasz światło nie... teksty

ekstaaza dodano: 30 marca 2013

Proszę, gdy zgaszasz światło nie szukaj jego ciała, zdejmij z Niego swoje ręce, ponieważ On jest tym którego kiedykolwiek mogłabym pokochać. Wasze ciała są porcelanowe od słów, które do niej wypowiadasz, ale jeszcze nie wiesz, że krwawię wewnątrz. W głowie miesza mi młode serce. Cóż, jestem chyba obłąkana, mam kruche kości i spaliłam swoje marzenia. Moja głowa jest pełna myśli i sekretów. Ale chyba Twoje serce bije szybciej przy niej, i to ona daje Ci to na co miałeś nadzieje. Mam nadzieje, że poczułeś się lepiej wiedząc jak bardzo Cię uwielbiam. Wymarzyłeś to sobie, żebym chciała umrzeć?

Nie ma Cię i przecież wcale nie... teksty

ekstaaza dodano: 30 marca 2013

Nie ma Cię i przecież wcale nie obiecywałeś, że będziesz. I nie mogę być zła i muszę przestać o tobie myśleć. I musisz ułożyć sobie życie beze mnie, musisz się ustatkować, sam to powiedziałeś a ja, ja chyba właśnie znowu zaczynam świrować. Nigdy nas nie było, muszę w końcu w to uwierzyć, muszę się z tym jakoś zmierzyć. Ale nie wiem od czego mam zacząć i nie wiem już co mam robić, nie wiem co jest prawdą a co chorą fantazją i nie wiem jak Cię zapomnieć i nie daję już rady więc wyniszczam się, wypalam, umieram i chyba, chyba nie chcę przestać, i chyba nawet nie chcę już pomocy . / nacpanaaa ♥♥♥!

Chyba już rozumiem uczymy się... teksty

ekstaaza dodano: 27 marca 2013

Chyba już rozumiem, uczymy się wtedy kiedy jesteśmy przeklęci od tych, których nienawidzimy najbardziej. Nie da się tego cofnąć.

Nie potrzebuje pomocy nie potrzebuje... teksty

ekstaaza dodano: 27 marca 2013

Nie potrzebuje pomocy, nie potrzebuje usprawiedliwienia, sama to sobie zrobiłam, sama doprowadziłam się do tego stanu, ale nie sądziłam, że kiedykolwiek i przez cokolwiek można tak umierać. Nie sądziłam, że śmierć może być tak powolna i tak bolesna. Moje ciało, moje wszystko jest poranione i skrzywdzone przed wszystko co spotkałam. Nie chcielibyście mnie teraz zobaczyć, nie chcielibyście tego przeżywać. Jestem rozsypana na milion małych kawałków i straciłam coś co było mi potrzebne by żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV