głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ekstaaza a później później z rozpaczy zaczęliśmy zawijać spokój i miłość w bletki. gdyby nie dzieliło nas 2710 km pewnie teraz byśmy siedzieli palili grube jointy i się

ekstaaza

ekstaaza.moblo.pl
a później później z rozpaczy zaczęliśmy zawijać spokój i miłość w bletki.
a później  później z rozpaczy... teksty

ekstaaza dodano: 8 lipca 2013

a później, później z rozpaczy zaczęliśmy zawijać spokój i miłość w bletki.

gdyby nie dzieliło nas 2710 km... teksty

ekstaaza dodano: 7 lipca 2013

gdyby nie dzieliło nas 2710 km pewnie teraz byśmy siedzieli, palili grube jointy i się kochali, kochali, kochali, kurwa byśmy się pieprzyli i byśmy chcieli więcej, więcej wszystkiego.

♥ teksty ekstaaza dodał komentarz: do wpisu 1 lipca 2013
To nie chodzi o seks  choć jest... teksty

ekstaaza dodano: 1 lipca 2013

To nie chodzi o seks, choć jest świetny, i nie chodzi o kasę, bo nie jest potrzebna tu chodzi o to, że jestem lepsza kiedy jest obok, chodzi o to, że lubię się przy nim budzić i kocham opowiadać mu co mam w środku kiedy piguła zacznie działać i uwielbiam jak całuje mnie po szyi i udaje, że nie jest zazdrosny i tak często przeprasza choć nie ma o co i wszystko, wszystko w nim jest takie dobre, takie jakie zawsze chciałam znaleźć i potrzebuje Go, na pewno, nikogo innego tylko jego, potrzebuje Go, bo dawno nie czułam się tak dobrze, dawno nie byłam taka żywa.

Ale wszystko co jest tutaj przypomina... teksty

ekstaaza dodano: 30 czerwca 2013

Ale wszystko co jest tutaj przypomina Ciebie, wszystko co jest wszędzie przypomina Ciebie i czekam, czekam i wykreślam dni w kalendarzu i siedzę od czterech dni w domu i moje nałogi są niczym przy Tobie, moje nałogi odeszły, tęsknie i ludzie mi nie pomogą, ludzie nie rozumieją więc, siedzę i czekam aż zadzwonisz i uspokoisz moje myśli.

Ona codziennie czeka na Twój powrót... teksty

ekstaaza dodano: 23 czerwca 2013

Ona codziennie czeka na Twój powrót, ale może nie będzie czekać na zawsze; oni chcą mnie zabrać od Ciebie ale schowam się w Twojej głowie i to przeczekam, próbowałam odejść ale moja dusza mnie zatrzymała więc, zostałam tu bardzo smutna wiedząc, że musisz należeć do niej, zapamiętam na zawsze to co mówiłeś, to naprawiało moją duszę, ale muszę oddalić się od Ciebie sama, bo nigdy nie miałeś być mój choć zawsze chciałeś, chciałabym ratować to i wieczorami w ogrodzie pokazywać Ci moją skórę ale zawsze będziemy tylko ukrytymi kochankami, romansem, który przeminie, niedokończoną miłością.

Dotykać bym Cię chciała a... teksty

ekstaaza dodano: 13 czerwca 2013

Dotykać bym Cię chciała a później żebyśmy robili niemoralne rzeczy i żebyś był we mnie i dla mnie, żeby to nie była miłość ale coś co będzie nas przy sobie trzymało.

Przepraszamy za te krzyki i tą... teksty

ekstaaza dodano: 8 czerwca 2013

Przepraszamy za te krzyki i tą całą zabawę, ale właśnie czeka nas długie rozstanie i potrzebujemy bardzo dużo siebie na sobie, potrzebujemy pamiętać się na pamięć żeby po powrocie kochać się jeszcze bardziej i jeszcze bardziej wszystko przed wszystkimi ukrywać, ale chyba trochę przesadziliśmy, bo zapomniałam gdzie jestem i nie wiem co się dzieje w mojej głowie, ale wiem, że przeszkadza mi ta sól na moim obojczyku po piciu tequili ale nadal jest mi dobrze i nadal żyje i chyba teraz się położę i popatrzę na was tylko, popatrzę, bo dawno nie czułam się tak dobrze, bo dawno nie byłam tak blisko z ludźmi.

Chcę opuścić to miejsce i tych... teksty

ekstaaza dodano: 3 czerwca 2013

Chcę opuścić to miejsce i tych ludzi, poznać kogoś takiego jak ja, kogoś takiego z kim mogłabym unikać ludzi, kogoś kto by rozmawiał o duszy i o tych wszystkich krzywdach, które sobie robię, chciałabym kogoś.

Może zacznijmy jeszcze raz  to moja... teksty

ekstaaza dodano: 2 czerwca 2013

Może zacznijmy jeszcze raz, to moja wina, bo jestem chora, nie, może nie na tyle chora co popierdolona i powinnam gdzieś się zgłosić, powinnam posiedzieć w czterech ścianach i zostać sam na sam ze swoją głową, może wtedy bym zrozumiała i suka ze mnie straszna, że Cię tak zraniłam ale nigdy nie byłam kochana i właśnie mi się to odbiło, nie umiem trzymać przy sobie ludzi i ciągle czekam na śmierć.

Wali mi się świat  wali mi się na... teksty

ekstaaza dodano: 2 czerwca 2013

Wali mi się świat, wali mi się na głowę, nie mogę myśleć, nie mogę nic. I jeśli wrócisz to mnie nie poznasz, moja moralność upadła, wszystko co miałam upadło, pozostaje mi siedzieć i rozpaczać.

Ale chciałam żebyś został... teksty

ekstaaza dodano: 29 maja 2013

Ale chciałam żebyś został, chciałam się dla Ciebie otworzyć i Cię pokochać. Pomogłeś mi się oswoić i myślałam, że jesteśmy czymś więcej niż tylko rozkoszą w ciągu nocy. Twoje pocałunki nie są takie jak być powinny, twoje dłonie nie są tam gdzie trzeba a ja tylko chciałam Twoje serce, chciałam je od zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV