głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
: ! teksty ekstaaza dodał komentarz: :*! do wpisu 9 października 2013
 ! teksty ekstaaza dodał komentarz: ;*! do wpisu 5 października 2013
Sarah Kane  teksty ekstaaza dodał komentarz: Sarah Kane ;) do wpisu 5 października 2013
Bo wczoraj było inaczej jeszcze... teksty

ekstaaza dodano: 4 października 2013

Bo wczoraj było inaczej, jeszcze Ciebie chciałam, nie, źle, chciałam Cię kurewsko, chciałam żebyśmy leżeli tak całe dnie - pod kołdrą, ujarani, nadzy, zaraz po seksie, i chciałam czuć Ciebie na sobie i to ty, Ty byłeś pierwszy po Nim i to uczucie, te kiedy z Tobą jestem, to magia albo może spaliliśmy się za bardzo ale coś ogromnego, przeszywającego moje ciało i chciałam Cię jeszcze więcej, ale więcej nie można i boże mamo, chyba byłam szczęśliwa, byłam na pewno, pierwszy raz od miesięcy ale dzisiaj już się boje, już nie wiem czy chcę mieć kogoś do kochania, czy chcę Ciebie, bo to niebezpieczne trochę, za dobrze nam jest ze sobą i ta moja dusza wiesz, przyzwyczajona jest umierać na jesień.

http: youngblood.soup.io hej. teksty ekstaaza dodał komentarz: http://youngblood.soup.io/ hej. do wpisu 30 września 2013
Seks zawsze ale piwo najlepsze było... teksty

ekstaaza dodano: 28 września 2013

Seks zawsze, ale piwo najlepsze było z blantem i pigułą, a wódka z Tobą, i misje były, dużo wszystkiego, tequila, tequila, whisky i oni, za dużo, za dużo w mojej głowie, za dużo tych narkotyków i was, was kurwa nie chcę już, nie chcę, przysięgam, już na zawsze, rzygam już tym życiem, niedobrze mi od tego, nigdy więcej nie dotykaj mojej skóry, mam od tego dreszcze, dusza mi przez to nie funkcjonuje a ludzie patrzą jak na potwora, pochowam te wszystkie nasze rzeczy, nie chcę tego, nigdy więcej, ostatni raz to robiliśmy.. pożegnanie, na pożegnanie mam dwa słowa; pierdolcie się.

  teksty ekstaaza dodał komentarz: ;* do wpisu 27 września 2013
Nigdy więcej już Cię nie poczuję... teksty

ekstaaza dodano: 27 września 2013

Nigdy więcej już Cię nie poczuję tak blisko siebie. Nigdy więcej nie położymy się w łóżku i nie zaczniemy rozmawiać o najprostszych głupotach. Nigdy więcej nie wymasuję Ci pleców. Nigdy więcej, bo zrezygnowałeś ze mnie po raz kolejny, a dla mnie to jasny bodziec do tego, by pójść naprzód i nie czekać na Ciebie, by nie dawać następnej szansy, bo nie potrafisz jej wykorzystać. Stoję jednak na niewielkim odłamie skały, a dowolny ruch równa się upadkowi. Bez Ciebie nie ma dobrej drogi, z Tobą - żadnej. / definicjamiloscii

jeeeeeeeezu! teksty ekstaaza dodał komentarz: jeeeeeeeezu! do wpisu 23 września 2013
: teksty ekstaaza dodał komentarz: :* do wpisu 23 września 2013
jak sobie życzysz ♥ teksty ekstaaza dodał komentarz: jak sobie życzysz ♥ do wpisu 19 września 2013
 jutro wyjeżdżam  dobrze wyjedź... teksty

ekstaaza dodano: 19 września 2013

"jutro wyjeżdżam"; dobrze, wyjedź, bo ciągle wyglądam na przygnębioną i chyba niepotrzebnie czekam aż mnie pocieszysz, bo stale zapominamy złapać się za rękę choć nadal płyniesz w moich żyłach i może jeszcze to, że On znowu ściska moje plecy nocą ale Ty odejdź, wyjedź, może nie umrę w tą jesień, może akurat spotkamy się w grudniu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV