głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jeeeeeeeezu! teksty ekstaaza dodał komentarz: jeeeeeeeezu! do wpisu 23 września 2013
:  teksty ekstaaza dodał komentarz: :* do wpisu 23 września 2013
jak sobie życzysz ♥ teksty ekstaaza dodał komentarz: jak sobie życzysz ♥ do wpisu 19 września 2013
 jutro wyjeżdżam   dobrze  wyjedź... teksty

ekstaaza dodano: 19 września 2013

"jutro wyjeżdżam"; dobrze, wyjedź, bo ciągle wyglądam na przygnębioną i chyba niepotrzebnie czekam aż mnie pocieszysz, bo stale zapominamy złapać się za rękę choć nadal płyniesz w moich żyłach i może jeszcze to, że On znowu ściska moje plecy nocą ale Ty odejdź, wyjedź, może nie umrę w tą jesień, może akurat spotkamy się w grudniu.

nie pierdol  tylko pisz więcej!♥ teksty ekstaaza dodał komentarz: nie pierdol, tylko pisz więcej!♥ do wpisu 18 września 2013
aaaaaaaaaah  moja mistrzyni nacpanaaa ♥ teksty ekstaaza dodał komentarz: aaaaaaaaaah, moja mistrzyni nacpanaaa ♥ do wpisu 17 września 2013
Tyle  że ja nie wiem czy potrafię... teksty

ekstaaza dodano: 26 sierpnia 2013

Tyle, że ja nie wiem czy potrafię, czy dam radę, bo wy tak bardzo się od siebie różnicie; i gdy Ty mówisz tęsknie słonko, on mówi tęsknie Ty moja suko, i gdy mówię misja podaje mi pigułę i jedziemy a Ty zadajesz tyle pytań, i jeszcze gdy mi zimno to Ty mnie przytulasz najmocniej do siebie a On mówi, że seks mnie rozgrzeje i to, że Ty taki nieśmiały jesteś, buziaka bez pytania mi nie dasz a On bezczelny jest i bez pytania bierze mnie gdzie chcę i ja głupia jestem, że tak mu się daje i, że tęsknie za nim; ale Ty, Ty taki z przyszłością jesteś, taki słaby, że jednym ruchem mogę Cię rozbić, a On taki męski i taki mocny, że może zrujnować wszystko co układałam sobie w głowie, ale tęsknie, tęsknie i czuję się jak jakaś łatwa panna, bo przy pierwszej lepszej okazji bez zastanowienia bym się z nim przespała mimo, że nigdy nie będzie mój i wiesz, znajdź kogoś innego, bo ja chyba nawet wyrzutów sumienia nie będę miała po tej zdradzie, chyba będę się normalnie czuła i pocałuje Cię na przywitanie.

Dzień jest ciepły. Od paru dni jest... teksty

ekstaaza dodano: 23 sierpnia 2013

Dzień jest ciepły. Od paru dni jest ciepło. Ciepło jest złe, trzeba pokazywać siebie. Ludzie przyjęli zasadę, że gdy tylko wyjdzie słońce trzeba schować swoje smutki, powinno być się szczęśliwym. Jeśli się nie jest łamie się zasady. Często łamie zasady. Nie tylko dotyczące ciepła. Moje życie jest jedną wielką złamaną zasadą. Więc, czuje się źle, czuje się okropnie, powinniście mnie za to zamknąć, powinniście, powinniście kurwa to zrobić.

To chyba o to chodzi  że ja wybaczam... teksty

ekstaaza dodano: 23 sierpnia 2013

To chyba o to chodzi, że ja wybaczam jej wszystko mimo wszystko.

Jest ciepło  jestem w domu i jestem... teksty

ekstaaza dodano: 7 sierpnia 2013

Jest ciepło, jestem w domu i jestem w rozpaczy, jestem w czarnej dziurze, mam depresje i chcę mi się śmierci a On wrócił. Oh kurwa, wrócił, wrócił, wrócił i znowu będzie w połowie mój, a ja będę cała jego i gdzieś w głębi duszy trzyma mnie przy życiu. Świadomość, że on wrócił trzyma mnie przy życiu, On, On, oh boże jest tym czego zawsze potrzebowałam.

Niesamowitym doznaniem było... teksty

ekstaaza dodano: 27 lipca 2013

Niesamowitym doznaniem było obserwować, jak od 'Nie, nie, ja nie jestem taka' przechodzi do 'Proszę pieprz mnie jeszcze'. — Anthony Kiedis

Boli  wszystko kiedyś boli  boli... teksty

ekstaaza dodano: 23 lipca 2013

Boli, wszystko kiedyś boli, boli mnie brak Ciebie, ale nie wracaj teraz, nie wracaj jeśli nie chcesz. Posiedzę tu sobie i poczekam na następny powrót. Kiedyś wrócisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV