głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eka_123 Minął rok i 15 dni . Jesteś dla mnie ważny .Był okres w moim życiu że ogarnęłam dupe nie myślałam o tobie byłeś mi obojętny . Znowu nie potrafię zasnąć myślę co

eka_123

eka_123.moblo.pl
Minął rok i 15 dni . Jesteś dla mnie ważny .Był okres w moim życiu że ogarnęłam dupe nie myślałam o tobie byłeś mi obojętny . Znowu nie potrafię zasnąć myślę co r
Minął rok i 15 dni . Jesteś dla... teksty

eka_123 dodano: 15 sierpnia 2014

Minął rok i 15 dni . Jesteś dla mnie ważny .Był okres w moim życiu , że ogarnęłam dupe , nie myślałam o tobie , byłeś mi obojętny . Znowu nie potrafię zasnąć , myślę co robisz , jaką dziewczynę obracasz . Ciekawa jestem czy też o mnie myślisz.

Dzisiaj pożegnałam moją babcię .... teksty

eka_123 dodano: 25 lipca 2014

Dzisiaj pożegnałam moją babcię . Wiecie czego najbardziej żałuję , że nigdy jej nie powiedziałam jak bardzo ją kocham i byłam na nią zła , gdy kazała mi chodzić do kościoła . Nigdy sobie ego nie wybaczę , że jej nie słuchałam . Pewnie to nic nie pomoże ,ale chcę żebyś BABCIU WIEDZIAŁA jak bardzo Cię kocham :*

 Czemu przespałaś się z moim... teksty

eka_123 dodano: 3 czerwca 2014

-Czemu przespałaś się z moim kolegą ? - Chciałam Ci zrobić na złość - Widzisz ja przynajmniej nie zrobiłem Ci na złość . . .

Zrobił Malinkę . Malinka przecież... teksty

eka_123 dodano: 3 czerwca 2014

Zrobił Malinkę . Malinka przecież to oznaka , że on mnie nie szanuje , tyko czeka na sex , ale prawda jest taka, że jego malinkę mogę nosić z dumą , przykre , że ona tak szybko znika . ..

Nie zastąpisz prawdziwej miłości... teksty

eka_123 dodano: 28 marca 2014

Nie zastąpisz prawdziwej miłości lodzikiem z połykiem i seksem, będę ci się śnić, będziesz o mnie myślał każdego dnia, i każdego dnia będziesz wiedział, ze to Ty zjebałeś, nie ja, kocham cie ponad wszystko, długo będę się leczyć z ciebie, ale zrozumiałam, ze musiałam dotknąć dna, by się wzbić wyżej. Są ludzie, na którym mi zależny i którym zależny na mnie, nie poddam się, to ty będziesz tego żałował, nie ja, ale i dobrze, może ten ból, który będziesz czul każdego dnia do końca życia czegoś Cie nauczy. Od dziś nic o tobie, więcej o mnie, dla mnie umarłeś. /storkotka

super to jest :  kradnę z podpisem :  teksty eka_123 dodał komentarz: super to jest :) kradnę z podpisem :) do wpisu 28 marca 2014
Cześć. Kocham Cię czy Ci się to... teksty

eka_123 dodano: 26 marca 2014

Cześć. Kocham Cię czy Ci się to podoba czy nie.

Wplątałaś się w coś od czego nie... teksty

eka_123 dodano: 24 marca 2014

Wplątałaś się w coś od czego nie ma odwrotu . Jak wytłumaczysz sobie fakt , że z nim przeżyłaś swój pierwszy raz , dotykałaś go , zaufałaś mu , mogłaś zrobić dla niego wszystko tylko żeby został , ale on i tak miał to w dupie . Dlaczego zaczęłaś rozmawiać o tym z jego najlepszym przyjacielem? dlaczego dałaś się mu pocieszyć , dlaczego to zrobiłaś ? a potem po wszystkim , zaczęłaś pisać z jego bratem , którego chciałaś skrzywdzić za jego kolegów. Myślałaś , że jest taki sam , a on okazał się inny . Szanuje Cię , ale to i tak Ci nie wystarcza , bo przecież brakuję Ci go. Trochę chamsko .Tu piszesz z osobą , kora jest do Ciebie fair , mówi Ci wszystko , a ty tylko kombinujesz jakby to do niego wrócić . Zastanowiłaś się jak oni się czują ? Ale to jest przecież nieważne niech CIERPIĄ!

Prawda jest taka   że ty go kochasz.... teksty

eka_123 dodano: 24 marca 2014

Prawda jest taka , że ty go kochasz. Możesz się oszukiwać , że tak nie jest , ale jak wytłumaczysz fakt , że cały czas zastanawiasz się co robi fajnego , sprawdzasz co dodał na fb , interesujesz się czy pisze z kimś , czy już znalazł sobie pocieszenie . Wmawiasz sobie , że to wszystko minie , że to jest tylko takie przejściowe , że to uczcie już wygasło . Udajesz , że jesteś szczęśliwa bo zaczęłaś pisać z jakimś chłopakiem , który nie jest tak dobry jak on , ale każdy jet przecież inny . Prawda jest taka , że możesz to robić ka każdym razem z kimś innym , może on być lepszy niż ten pierwszy , ale i tak za nim tęsknisz. Wolisz się z nim kłócić prosić o wybaczenie niż po prostu zacząć wszystko od nowa . Możesz znowu stać się szmatą , która jest mu tylko potrzebna do zaspokojenia swoich potrzeb . Wszystko Ci jedno tylko żeby był , żeby Cie dotykał , całował przytulał .

To prawda   że rozłąka pozwala nam... teksty

eka_123 dodano: 23 marca 2014

To prawda , że rozłąka pozwala nam docenić drugą osobę , i uświadamia nam ile dla nas znaczy , ale to musi iść w dwie strony . Co z tego , że my uświadomimy sobie , że nam jej brakuje i , że zrobimy wszystko by do niej wrócić jak ona już nie chce ? Czasami lepiej z podniesioną głową odejść i każdego dnia myśleć o tej osobie niż poniżać się i prosić o wybaczenie i przystać na wszystkie jej warunki . Czasami ta osoba jest nam tylko dana po to , abyśmy się czegoś nauczyli i przygotowali się na jakieś wielkie uczucie. Człowiek uczy się na błędach dlatego to los zsyła nam takie osoby tylko po to żeby nas czegoś nauczyć .

Teraz usiądź i zastanów się czy... teksty

eka_123 dodano: 16 marca 2014

Teraz usiądź i zastanów się czy masz kogoś takiego komu możesz powiedzieć , że go kochasz , że jest dla Ciebie ważny i , że zawsze taki będzie . Nie ważne czy ta osoba tego chcę , czy rozmawiasz z nią , czy widzisz każdego dnia , czy odwzajemnia swoje uczucia. Chodzi o to czy masz taką osobę . Dobrze się zastanów. Jeśli ni zastanów się nad swoim życiem czy nie straciłeś czasu za bieganiem za wszystkim tym co daje Ci tylko ulotne szczęście.

Przykre to jest   że z osobą z... teksty

eka_123 dodano: 9 marca 2014

Przykre to jest , że z osobą z która spędzałaś tyle czasu teraz nie przemówisz ani słowem . Nazywałaś ją swoją przyjaciółką . Miałyście tyle wspomnień tych dobrych i złych . Zawsze mogłaś z nią pogadać , spytać się o radę , a teraz jedyne co was łączy to chodzenie do tej samej klasy. Rozrywa Ci serce gdy widzisz , że ona Cie traktuję jak powietrze, nie ma ochoty nawet przemówić .Ma w dupie jak się czuje . Teraz najważniejszy jest dla niej nowy chłopak . A kto był z nią wtedy , gdy jej nie chciał , kiedy niby nie miała u niego szans. Zaczynasz sobie uświadamiać , że to już koniec waszej wielkiej przyjaźni , która miała trwać do końca życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV