głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eka_123 Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon który tłucze się a potem skleja z kawałeczków znowu tłucze i znowu skleja tak długo aż kawałk

eka_123

eka_123.moblo.pl
Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon który tłucze się a potem skleja z kawałeczków znowu tłucze i znowu skleja tak długo aż kawałki prz
 Prawdziwe związki nie rozpadają... teksty

eka_123 dodano: 22 grudnia 2014

"Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować." - Marilyn Manson

Ludzie są jak palce u ręki. Gdy... teksty

eka_123 dodano: 14 grudnia 2014

Ludzie są jak palce u ręki. Gdy załamiesz jednego jest bardzo ciężko funkcjonować . Każdy palec za coś odpowiada . Gdy przez dłuższy czas go nie używasz zaczynasz się przyzwyczajać do jego braku . Tak samo jest z ludźmi , gdy zabraknie drugiej osoby . Na początku nie umiesz żyć bez tej osoby. Wydaje się , że ciężko będzie , ale z czasem wiesz , że musisz się oswoić z tą myślą , że są inni ludzie , którzy pomogą Ci na nowo żyć. Niekiedy to dobry wybór "złamać sobie palec" . Zobaczyć świat bez niektórych osób przecież on dalej istnieje.

Tak dawno go nie widziałam . Już... teksty

eka_123 dodano: 2 listopada 2014

Tak dawno go nie widziałam . Już nawet się przyzwyczaiłam , że go nie ma . Dziś byłam na spacerze z koleżanką . Szedł mój przystojniak , który mnie nie chce , który jest wolny i szczęśliwy bo jest wiecznie nawalony . Wszystko wróciło . Wszystkie wspomnienia , które były już poukładane w mojej głowie jak w szafie ubrania, których nie ubieram za często . Każde miało swoje miejsce . I co i dzisiaj jak zwykle musiał mi je powyrzucać . Zrobić znowu burdel . Znowu będę musiała wszystko na nowo poukładać i odłożyć na swoje miejsce.

Każdy człowiek jest stworzony po to... teksty

eka_123 dodano: 24 października 2014

Każdy człowiek jest stworzony po to , aby kochać i być kochanym . Czasem kochamy kogoś, który nie odwzajemnia naszych uczuć. Męczymy się z tym wszystkim sami. Przeszłość nie pozwala nam zapomnieć o sobie i zacząć wszystko od nowa . Żyć teraźniejszością . Z czasem spotykamy inną osobę co prawda nie jest taka dobra jak tamta , może nawet inna . Zaczynasz się szczerze uśmiechać i coś czujesz . Czujesz coś takiego dziwnego chyba to jest miłość. Sam już nie wiesz jak to nazwać czujesz się dobrze przy tej osobie tak bezpiecznie , możesz na nią liczyć, jest ważna , ale nigdy nie będzie ważniejsza niż ta pierwsza .

Spierdolić zaufanie jest łatwo .... teksty

eka_123 dodano: 18 października 2014

Spierdolić zaufanie jest łatwo . Trudniej jest odbudować .

Cześć . Nie możemy zacząć... teksty

eka_123 dodano: 28 września 2014

Cześć . Nie możemy zacząć wszystkiego od nowa ? Przecież widzę jak się na mnie patrzysz . Też byś chciał żeby było tak jak kiedyś . Nie wmawiaj sobie , że tak nie jest. Jesteś po prostu uparty i chcesz pokazać mi , że jest i super .

Czy jest coś gor­sze­go niżeli... teksty

eka_123 dodano: 20 września 2014

Czy jest coś gor­sze­go niżeli śmierć? Życie, jeśli prag­niesz umrzeć. /Seneka Młodszy

Najgorsze jest  to   że gdy się... teksty

eka_123 dodano: 20 września 2014

Najgorsze jest to , że gdy się pokłócisz z przyjaciółką . Nagle wszystkie koleżanki jeżdżą do niej , spędzają z nią cały czas . tylko po to żeby mieć z nią nowe wspomnienia i żeby zapomniała o mnie.

 Dla mnie byliśmy w układzie. Tak.... teksty

eka_123 dodano: 11 września 2014

"Dla mnie byliśmy w układzie. Tak. Układ. To chyba najlepsze słowo. Nigdy nie byliśmy w związku. Spotkałem ją, dobrze mi się z nią rozmawiało, czułem się przy niej bezpiecznie, czułem łączącą nas nić porozumienia. Przytulaliśmy się, całowaliśmy się, mieliśmy seks. Bliskość fizyczna dla ludzi bez zobowiązań nie jest zobowiązująca. Powstała więź, tyle, że bez przywiązania. Ona nie może mnie zranić porzuceniem i odejściem. Ja nie złożyłem jej żadnych obietnic i odchodząc, nie muszę mieć poczucia winy. Mam z nią układ. Nie związek. Układ jest z natury hedonistyczny, nie ma w nim odpowiedzialności. I mało jest w nim zaufania. Po chwili zdałem sobie sprawę z paradoksu tej sytuacji. Nie było w moim życiu żadnej innej kobiety, której ufałem bardziej niż Joannie. Mimo to nigdy nie dążyłem do bycia w związku z nią."

czasami sobie myślę   że... teksty

eka_123 dodano: 23 sierpnia 2014

czasami sobie myślę , że prosiłabym osoby , które bardzo mnie kochają , żebym mogła odejść . Żeby mi pozwolili , żeby nie było dziwnego zaskoczenia , że nie chce żyć , że odebrałam sobie życie .

może czas wszystko uregulować... teksty

eka_123 dodano: 23 sierpnia 2014

może czas wszystko uregulować , przeprosić tych co się zraniło i odejść , ale nie tak , że zmieniamy otoczenia . odejść na zawsze . Na zawsze przecież ludzie popłaczą popłaczą i dają sobie spokój ,a ty nie będziesz już nikogo ranić , nikomu przeszkadzać . Może trafisz tam , gdzie dobrzy ludzie i będziesz szczęśliwsza niż byłaś jeszcze przed podjęciem tej decyzji. Napisz króciutki list , powiedz każdemu co chciałaś powiedzieć i odejdź . Nikogo tym nie zranisz .

Wspomnienia. Po co one są ? Przecie... teksty

eka_123 dodano: 18 sierpnia 2014

Wspomnienia. Po co one są ? Przecie niszczą tylko naszą teraźniejszość i przyszłość. Czemu teraźniejszość? żyjemy tym co było kiedyś zamiast żyć tym co teraz się dzieje .Może prawie ktoś o nas myśli , zastanawia się czy napisać .powiedzieć coś ważnego .Może właśnie teraz kogoś nie zauważasz kto jest aktywny w twoim życiu bo wolisz rozpamiętywać coś co już nie ma znaczenia. Czemu przyszłość? bo może ten ktoś z teraźniejszości mógłby być dla nas kimś bardzo ważnym , może o z nim mogą być lepsze wspomnienia , ale nie bo przeszłość nie da o sobie zapomnieć .Przychodzą wieczory nie dajesz sobie rady , cały czas męczą Cię . Może czas przeprosić i wybaczyć sobie ?Najważniejsze to żyć zgodnie z sobą Nigdy nie będzie takich samych chwil . Nigdy nie będziemy się czuć tak samo .Czas ogarnąć dupe , zacząć tworzyć nowe lepsze wspomnienia , uśmiechać się , zauważać najmniejsze szczegóły i ludzi , którzy są obok nas . Zacząć żyć teraźniejszością . Walczyć o lepszą przyszłość i lepsze wspomnienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV