głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz „Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego kogoś kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
„Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego kogoś kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula z
„Któregoś dnia spotkasz kogoś... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

„Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział, że spotkałeś swoje przeznaczenie.”

 Jeśli ktoś był przez długi czas... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"Jeśli ktoś był przez długi czas zakochany w wyjątkowo destrukcyjny sposób, będzie nadal posługiwał się logiką, o której dobrze wie, że jest fałszywa, będzie dokonywał posunięć, co do których ma świadomość, że przyniosą mu wyłącznie rozczarowanie. I z upływem czasu coraz wyraźniej będzie dostrzegał, że wszystko co zrobił, było niewłaściwe. Najdziwniejszą rzeczą, nad którą człowiek wcale się nie zastanawia, jest to, że nasza zdolność do logicznego myślenia nawet w najgorszych momentach nie przestaje działać i choć nie potrafi przeciwstawić się sile uczuć, z bezlitosną szczerością wciąż nam podszeptuje, że większość naszych poczynań nie przyniesie żadnego rezultatu oprócz spotęgowania miłości i zwiększenia bólu."

 W życiu pojawiają się sytuacje... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"W życiu pojawiają się sytuacje takiego stresu i zamętu, że człowiek ma tendencję, aby skryć się w pierwszych z brzegu ramionach. Na ogół okazuje się, że nie są to te ramiona, które powinny przytulić."

 Krytykować – to znaczy dowieść... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"Krytykować – to znaczy dowieść autorowi, że nie robi tego tak, jakbym ja to zrobił, gdybym potrafił."

 Nie złościmy się na ludzi... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"Nie złościmy się na ludzi, którzy są nam obojętni."

 Każdy człowiek będzie potworem... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"Każdy człowiek będzie potworem, tylko trzeba mu dać szansę."

 To nie był strach przed osobą czy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"To nie był strach przed osobą czy rzeczą. Bała się uczucia. Bała się, że będzie miała wszystko i to straci, że narodzi się i umrze jeszcze boleśniej niż do tej pory, że znów będzie czekać na coś, co nigdy nie nadejdzie. Wraz z nim pojawił się lęk, że może go zranić. Nieświadomie, paląc rankiem kolejnego papierosa nad dywanem z róż, które jej przyniósł. Bała się, że którejś nocy zostanie jej tylko zimne, białe prześcieradło. Dlatego zniknęła."

 Przecież to była przeszłość.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"Przecież to była przeszłość. Nic więcej. Stare fotografie. Tamte ulice. Tamten czas. Tamte miejsca. Tamto ciepło. Śmiech i płacz. Radość powitania i smutek rozstania. Pijane noce i beznadziejnie trzeźwe dni. Drapanie za uszkiem i delikatne pieszczoty. Regularność. Uczuciowa stabilizacja. Przeszłość."

''Niech pan nie lekceważy mądrości... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

''Niech pan nie lekceważy mądrości Kościoła! Kościół to jedyna dyktatura, jaka od dwóch tysięcy lat nie została obalona. ''

 Seks to jedna z najprzyjemniejszych... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"Seks to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy na świecie, jak gwiazdka. Ale jeżeli ktoś nie wie, co to wstrzemięźliwość, to tak, jakby codziennie urządzał sobie gwiazdkę. Traci ten dreszczyk oczekiwania na coś niezwykłego".

 Ludzie  którzy twierdzą  że... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"Ludzie, którzy twierdzą, że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać tym, którzy właśnie to robią."

 Co jest takiego złego w twoim... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"Co jest takiego złego w twoim życiu? zapytał z nagłym smutkiem w głosie, a ja powiedziałam, nie wiem dokładnie, nic konkretnego, po prostu to, że należy do mnie, że ja należę do niego, że jestem tak głęboko w nim zagrzebana".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV