głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Akceptujemy tylko taką miłość na jaką w naszym mniemaniu zasługujemy . Wszystko polega na tym żeby człowiek był taki jaki jest żeby nie wstydził się chcieć teg

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Akceptujemy tylko taką miłość na jaką w naszym mniemaniu zasługujemy .
 Akceptujemy tylko taką miłość... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 lipca 2014

"Akceptujemy tylko taką miłość, na jaką w naszym mniemaniu zasługujemy".

 Wszystko polega na tym  żeby... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 lipca 2014

"Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą."

 Często oglądam się za siebie.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 czerwca 2014

"Często oglądam się za siebie. Kiedy tylko się obejrzę, zimno idzie po skórze. Wiele głupstw zrobiłem, wiele mogłem zrobić. (...) A co najdziwniejsze, nawet gdybym mógł jeszcze raz to wszystko przeżyć, wybrałbym tę samą drogę. Z tymi samymi idiotyzmami, pomyłkami i ogólną przegraną. Ktoś musi stracić, żeby inny wygrał. Ktoś musi się wygłupić, żeby inny uchował honor. Ktoś musi być śmieszny, żeby inny stał się czcigodny."

Miałam przyjaciela  ale on umarł.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 czerwca 2014

Miałam przyjaciela, ale on umarł. Tak właściwie to żyje dalej, ale jako przyjaciel umarł. ;)

Jeśli ktoś raz odszedł  chociaż... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 czerwca 2014

Jeśli ktoś raz odszedł, chociaż wrócił, zawsze będzie odchodził.

 Jakkolwiek od czasu do czasu... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 czerwca 2014

"Jakkolwiek od czasu do czasu rezerwuję sobie niedzielę jedynie dla siebie. Dobrze jest pobyć sam na sam z sobą przynajmniej raz na jakiś czas."

Nauczylismy się wybaczać  najgorzej... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 czerwca 2014

Nauczylismy się wybaczać, najgorzej jest sobie.

 Chciałabym  żeby ktoś znał mnie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"Chciałabym, żeby ktoś znał mnie w całości, żeby wiedział o mnie wszystko. Że słodzenie zielonej herbaty to dla mnie niewybaczalna zbrodnia, że nie słodzę kawy. Żeby wiedział jak ogrzać moje dłonie. Żeby znał na pamięć układ pieprzyków na mojej skórze. I żeby wiedział po czym mam tę bliznę na ramieniu. Chciałabym, żeby ktoś przestudiował mnie od czubków palców stóp aż po końcówki włosów na głowie. I żeby wiedział jaki smak czekolady to mój ulubiony, chociaż przecież nie mogę jej jeść. Chciałabym, żeby istniał ktoś taki, kto będzie, kiedy będę go potrzebowała. I żeby on też mnie potrzebował. Ale przede wszystkim... Przede wszystkim chciałabym, żeby ten ktoś mnie pokochał, w całości. Razem z tymi wszystkimi pierdołami."

''Jeżeli kogoś szanuję  wymagam od... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

''Jeżeli kogoś szanuję, wymagam od niego, rozmawiam z nim i mówię mu także trudne rzeczy, a nie udaję, że wszystko jest w porządku. ''

„Któregoś dnia spotkasz kogoś... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

„Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział, że spotkałeś swoje przeznaczenie.”

 Jeśli ktoś był przez długi czas... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"Jeśli ktoś był przez długi czas zakochany w wyjątkowo destrukcyjny sposób, będzie nadal posługiwał się logiką, o której dobrze wie, że jest fałszywa, będzie dokonywał posunięć, co do których ma świadomość, że przyniosą mu wyłącznie rozczarowanie. I z upływem czasu coraz wyraźniej będzie dostrzegał, że wszystko co zrobił, było niewłaściwe. Najdziwniejszą rzeczą, nad którą człowiek wcale się nie zastanawia, jest to, że nasza zdolność do logicznego myślenia nawet w najgorszych momentach nie przestaje działać i choć nie potrafi przeciwstawić się sile uczuć, z bezlitosną szczerością wciąż nam podszeptuje, że większość naszych poczynań nie przyniesie żadnego rezultatu oprócz spotęgowania miłości i zwiększenia bólu."

 W życiu pojawiają się sytuacje... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 maja 2014

"W życiu pojawiają się sytuacje takiego stresu i zamętu, że człowiek ma tendencję, aby skryć się w pierwszych z brzegu ramionach. Na ogół okazuje się, że nie są to te ramiona, które powinny przytulić."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV