głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Może przyjdzie nam ściany z bólu drapać za najmarniejszym słowem. I każdego słowa nie wypowiedzianego na tym świecie do siebie będziemy jak grzechów żałować. T

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Może przyjdzie nam ściany z bólu drapać za najmarniejszym słowem. I każdego słowa nie wypowiedzianego na tym świecie do siebie będziemy jak grzechów żałować. Tylko że b
 Może przyjdzie nam ściany z bólu... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Może przyjdzie nam ściany z bólu drapać za najmarniejszym słowem. I każdego słowa nie wypowiedzianego na tym świecie do siebie będziemy jak grzechów żałować. Tylko, że będzie za późno. A ileż takich słów niewypowiedzianych zostaje w każdym człowieku i umiera razem z nim, i gnije z nim."

 Cycki niepokazywane maleją.  teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Cycki niepokazywane maleją."

Dawno już nie słyszałam  żeby... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Dawno już nie słyszałam, żeby ktoś mówił o miłości. Za to często słyszę o nienawiści, niechęci, braku zaufania. Myśli biegną jakoś inaczej... Młodzi uważają, że życie i partner mają im coś dać, a nie myślą, ile sami mogą dać. Czekają, aż druga strona wykona gest, więc są rozczarowani i szybko się rozwodzą. My myśleliśmy, jak coś zrobić razem. Chcieliśmy „znaleźć miłość życia", „zakochać się". Teraz młodzi mówią, że chcą kogoś „mieć"

 Nigdy nie należy oceniać... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Nigdy nie należy oceniać człowieka według jego znajomych i przyjaciół. Judasz miał przecież nienagannych."

Prawdziwa kobieta ma zasady  ambicje... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicje i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie, upominania się o czyjąś uwagę czy żebrania o gest.

 Podaruj temu  kogo kochasz skrzydła... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Podaruj temu, kogo kochasz skrzydła, by mógł latać, korzenie, aby wracał i powody, aby został."

Wódka  gin  rum  tequila  burbon... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Wódka, gin, rum, tequila, burbon, scotch. Wszystko jedno. Po prostu dajcie mi drinka. Dobrego, mocnego alkoholowego drinka. Mówię sobie, że chcę tylko jednego, ale wiem, że to nieprawda. Chcę, kurwa, pięćdziesiąt.

 Nie  nie bój się samotności. Nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Nie, nie bój się samotności. Nie przerażaj się cichym telefonem ani brakiem kogoś na wyciągnięcie ręki. Jedyne czego powinieneś się bać to życia bez polotu. Dni bez tęsknoty. Wieczorów bez namiętności. Związku bez kochania."

 Człowiek jako gatunek wyrodził... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Człowiek jako gatunek wyrodził się. Żyjemy w epoce przełomu, za trzy tysiące lat gdzieś w okolicach naszych czasów wyznaczy się granicę między homo sapiens a homo pojebus. Najpierw, kurwa jego mać, udomawiał zwierzęta. Chodził za nimi, cmokał, ciaptał, ślinił się, gadał do nich, podsuwał najtłustsze kąski, głaskał. Budował im chlewiki i podsuwał sianko pod dupę. Teraz wywozi je do lasu i tam zostawia na łasce losu, bo nagle nabrał kultury i wybiera się na miesiąc do Wenecji, żeby zobaczyć tamtejsze pierdoły, które i tak dziesięć razy lepiej wyglądają w internecie. A jego pies wyje z tęsknoty, a kot jego miauczy głodowo w lesie. Chuj z takim człowiekiem, niech tam wypadnie po pijanemu z gondoli i utopi się, a my się zajmiemy jego zwierzętami zostawionymi pod gołym niebem."

 Pamiętajcie  że mężczyzna nigdy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Pamiętajcie, że mężczyzna nigdy nie zmieni kobiety. A na odwrót jest to możliwe i prawie zawsze w dobrym kierunku."

 Zostałam zabita przez fałszywe... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Zostałam zabita przez fałszywe uśmiechy."

 Teraz jesteśmy młodzi za chwilę... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Teraz jesteśmy młodzi za chwilę będziemy starzy i nikt tego nie zauważy. Młodość jest fajna bo młodość jest intensywna. I możesz robić wtedy totalnie banalne rzeczy siedzieć na koncercie, jechać pociągiem, pić piwo na plaży, całować kobietę na przejściu dla pieszych i ta chwila będzie trwała w twojej pamięci przez lata. I dekadę później możesz być na koncercie, jechać pociągiem, pić piwo na plaży, całować kobietę, która będzie jeszcze piękniejsza niż ta poprzednia i to już nie będzie to samo, bo zabraknie tej intensywności."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV