głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ediit I zastanawiam się czy jest sens kochać kogoś kogo nie będziemy umieli utrzymać przy swoim boku . Siadam na schodach i po raz enty próbuję poukładać swoje myśli

ediit

ediit.moblo.pl
I zastanawiam się czy jest sens kochać kogoś kogo nie będziemy umieli utrzymać przy swoim boku .
I zastanawiam się czy jest sens... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

I zastanawiam się czy jest sens kochać kogoś , kogo nie będziemy umieli utrzymać przy swoim boku .

Siadam na schodach i po raz enty... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

Siadam na schodach i po raz enty próbuję poukładać swoje myśli . W tej chwili brakuje mi Twego spokoju i opanowania , który udzielał się i mi , będąc obok Ciebie . Teraz nawet nie umiem kontrolować swoich emocji . Z przyjemnością wykrzyczałabym Ci wszystkie Twoje niespełnione obietnice, wszystkie słowa , które mnie zraniły, dosłownie wszystko , co we mnie siedzi . I odeszłabym z satysfakcją , że to w końcu ja mam przewagę .

Chciałabym   żeby był znów... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

Chciałabym , żeby był znów kwiecień tego roku , gdy po wielomiesięcznym 'odwyku' znów mogłam przytulić się do Ciebie . Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo brakowało mi tego . Wprawdzie miałam koleżanki , kolegów do których mogłam się przytulić. Ale to nie to samo . Bo tylko przy Tobie czułam , że mam wszystko .

Wrócić do tego czasu   kiedy... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

Wrócić do tego czasu , kiedy łudziłyśmy się , że każda przyjaciółka będzie z Nami do grobowej deski . Kiedy ufałyśmy im bezgranicznie , ślepo wierząc , że to co powiedziałyśmy w sekrecie nigdy nie wyjdzie z ich ust . Do tych momentów , gdy planowałyśmy razem przyszłość , a w jednej sekundzie wszystko prysło . I te chwile , kiedy nie dostrzegamy ich wad , wręcz przeciwnie - widzimy same zalety . Dziś prawdziwych przyjaciól na palcach jednej ręki zliczę.

To ta chwila kiedy siedzę zapłakana... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

To ta chwila kiedy siedzę zapłakana i mam ochotę wytrzeć łzy o rękaw Twojej bluzy . Tak jak kiedyś , gdy byłeś przy mnie .

Czasem mam cholerną ochotę napisać... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

Czasem mam cholerną ochotę napisać Ci, że tęsknię. Bez żadnego pieprzenia . Nie chce znów czegokolwiek Ci komplikować . Zazwyczaj kończy się tylko na pomyśle, bo jak mam Ci to powiedzieć , nie mając nawet Twojego numeru ?

W chwilach   gdy sama nie daję już... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

W chwilach , gdy sama nie daję już rady, chciałabym przytulić się do Ciebie i usłyszeć te Twoje 'wszystko się ułoży' .

Z czasem nauczę się kontrolować to... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

Z czasem nauczę się kontrolować to irracjonalne uczucie .

Uwielbiałam bawić się Jego... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

Uwielbiałam bawić się Jego sznurkami od kaptura , wkładać rękę za Jego za dużą bluzę , trzymać rękę w kieszeni pełnej jakichś papierków, przytulałam mocno , prawie łamiąc żebra , aby mógł poczuć jak ważny jest dla mnie . Zrozumiałam , że kiedy odszedł , wraz z tym wszystkim zabrał moje serce .

Siedziała z telefonem w ręku... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

Siedziała z telefonem w ręku , ciągle odblokowując klawiaturę , nucąc przy tym ich nutę . Nie rozumiała , dlaczego ta cisza przeciąga się , przecież gdy tak robiła on zawsze pisał .

Jeszcze niedawno   gdyby ktoś... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

Jeszcze niedawno , gdyby ktoś zapytał się , co jest dla mnie w życiu najtrudniejsze , po prostu nie wiedziałabym . Ale teraz mogę odpowiedzieć . Najtrudniej jest stać obok drugiej osoby , wiedząc , że całkiem niedawno był dla nas całym światem , a dziś zupełnie obcy człowiek . Nic . Zero, tak jakby nigdy i nic Was nie łączyło. A wręcz przeciwnie - łączyło , i to więcej niż każdy myśli .

Jak to jest ? Kiedy stoisz obok niego... teksty

ediit dodano: 16 czerwca 2010

Jak to jest ? Kiedy stoisz obok niego z udawaną obojętnością , aby nie miał tej satysfakcji , że niszczy Cię tym uczuciem od środka . Odwracasz wzrok , ale tylko po to , żeby nie mógł przypadkiem zobaczyć w Twoich oczach , ile tak naprawdę dla Ciebie znaczy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV