głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ediit Boję się . Najzwyczajniej w świecie boję się że zawsze będę Cię kochać . Że zawsze kiedy będę na szczycie ściągniesz mnie w przepaść nie pozwalając ułożyć sobie

ediit

ediit.moblo.pl
Boję się . Najzwyczajniej w świecie boję się że zawsze będę Cię kochać . Że zawsze kiedy będę na szczycie ściągniesz mnie w przepaść nie pozwalając ułożyć sobie zycia
Boję się . Najzwyczajniej w... teksty

ediit dodano: 21 czerwca 2010

Boję się . Najzwyczajniej w świecie boję się , że zawsze będę Cię kochać . Że zawsze kiedy będę na szczycie ściągniesz mnie w przepaść, nie pozwalając ułożyć sobie zycia , pełen satysfakcji napawając się moją porażką . Że już nigdy nie pokocham i nie zaufam nikomu tak , jak Tobie .

Wiecie co jest najgorsze ? Oszukiwać... teksty

ediit dodano: 21 czerwca 2010

Wiecie co jest najgorsze ? Oszukiwać osobę , która zrobiła by dla Ciebie dosłownie wszystko , dla której jesteś całym światem , gdy tymczasem Ty tuląc się do niej przed oczami masz obraz innego , całując go , zamykasz oczy tylko po to by ujrzeć setki wspomnień jak w kalejdoskopie z innym . Czasem milczenie boli bardziej od słów .

Pamiętam wszystko to   co razem... teksty

ediit dodano: 20 czerwca 2010

Pamiętam wszystko to , co razem budowaliśmy, a w jednej sekundzie zniszczyłeś nasz cały , mały świat .I mam nadzieję , że wiesz jak bolała każda rozpadająca się cząstka Naszego wspólnego świata.

Czuję  że nie jestem sobą . Nie... teksty

ediit dodano: 20 czerwca 2010

Czuję, że nie jestem sobą . Nie potrafię racjonalnie myśleć . Chciałabym w końcu zakończyć to . Powiedzieć 'koniec' i odejść. Tak po prostu .

dobre    teksty ediit dodał komentarz: dobre ;) do wpisu 20 czerwca 2010
Irytuje mnie ta cholerna cisza... teksty

ediit dodano: 19 czerwca 2010

Irytuje mnie ta cholerna cisza , która potęguje uczucie żalu na mnie samą . Skoro uczymy się na błędach to dlaczego w kółko powtarzam ten sam ? Naiwnie wierzę , że następnym razem uda mi się .

To jest chore . Nie potrafię nawet... teksty

ediit dodano: 19 czerwca 2010

To jest chore . Nie potrafię nawet kontrolować siebie . Histeryzuję, gdy dzień lub kilka telefon milczy. Nie umiem normalnie funkcjonować . Najchętniej usiadłabym na parapecie z telefonem w ręku i słuchawkami w uszach , czekając tylko na jakąś wiadomość od niego. I wraz z kolejną piosenką dławić się tymi wspomnieniami.

Kiedyś powiem mu to   czego nigdy... teksty

ediit dodano: 18 czerwca 2010

Kiedyś powiem mu to , czego nigdy nie zdążyłam powiedzieć. O tym jak lubiłam siedzieć z nim na ławce i patrzeć mu w oczy , Że uwielbiałam leżeć obok niego z głową opartą na jego ramieniu lub kiedy zapewniał mnie setki razy dziennie o tym , jak bardzo kocha .

Kilka rozmów wystarczy by wszystko... teksty

ediit dodano: 18 czerwca 2010

Kilka rozmów wystarczy by wszystko wróciło do stanu , gdy całe ciało drżało , a nogi nagle odmawiały posłuszności , serca bicie ponad normę i przyspieszony oddech spowodowane Twoim widokiem. Każdy sms powoduje wzrost emocji. Co chwilę odblokowuję klawiaturę sprawdzając czy przypadkiem nie napisałeś . Bo może akurat nie usłyszałam ? Tęsknota jest nie do opisania . I niech mi ktoś powie , że to nie jest miłość.

i po co to wszystko ? Po co każesz... teksty

ediit dodano: 18 czerwca 2010

i po co to wszystko ? Po co każesz walczyć o siebie ? Żeby znów mi odpowiedzieć " Jednak nie możemy być razem " ?

Zaczyna brakować mi siły   żeby... teksty

ediit dodano: 18 czerwca 2010

Zaczyna brakować mi siły , żeby zatrzymać Cię .

I Patrząc w Jego oczy   widzę... teksty

ediit dodano: 18 czerwca 2010

I Patrząc w Jego oczy , widzę Naszą małą miłość .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV