głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe tak to właśnie jeden z tych dni w których radość jest najśilniejszym uczuciem odczuwanym spośród setki innych a to wszystko spowodowane przez godzinną rozmowe p

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
tak to właśnie jeden z tych dni w których radość jest najśilniejszym uczuciem odczuwanym spośród setki innych a to wszystko spowodowane przez godzinną rozmowe przez te
tak to właśnie jeden z tych dni w... teksty

dzeksonowe dodano: 10 października 2010

tak, to właśnie jeden z tych dni w których radość jest najśilniejszym uczuciem odczuwanym spośród setki innych, a to wszystko spowodowane przez godzinną rozmowe przez telefon ..

to uczucie kiedy wiem że nie mogę... teksty

dzeksonowe dodano: 10 października 2010

to uczucie kiedy wiem, że nie mogę Cię zobaczyć, kiedy czekam na jakiś Twój znak. chociażby jeden najmniejszy. głupi sms, wiadomość, cokolwiek. bo wiesz ja bardzo tęsknię, a kiedy tęsknię, kiedy to Ciebie brakuje mi najbardziej, pisze do Ciebie. jednak czasem chcę by było odwrotnie, żeby ktoś tęsknił za mną .. tak poprostu.

czasami jest tak że przywiązujemy... teksty

dzeksonowe dodano: 10 października 2010

czasami jest tak, że przywiązujemy się bardzo szybko do ludzi, a potem jest bardzo cięzko pogodzić się z ich odejściem .. co można wtedy zrobić.? mówią ' walcz o to co kochasz/' a jeśli nawet walka nie przynosi rezultatów, co wtedy.? przecież nikogo nie można zmusić do uczuć, do miłości..

kiedy patrze w przeszłość mam... teksty

dzeksonowe dodano: 10 października 2010

kiedy patrze w przeszłość, mam wrażenie, że wszystko było wtedy łatwe. zabawy na podwórku, rozmowy zupełnie bez sensu, kłótnie o jakieś głupoty, przepraszanie się bez żadnych problemów, rodzice, którzy zawsze byuli dumni, że mają takie świetne dziecko. - tak wyglądało życie za szczeniaka. a teraz? teraz jest ciężej. ludzie, którzy byli najbliżsi nagle znikają z mojego życia, wcale nie na chwile, raczej na zawsze. na głowie są dużo poważniejsze problemy, które wymagają powagi i odpowiedzialnośći, którtej szczerze mi brakuje. problemy są o wiele większe niż były kiedyś, najczęściej też z ich rozwiązaniem trzeba samemu sobie radzić. mimo, że wokół tylu przyjaciół, wiekszość z nich zazwyczaj zjawia się, gdy czegoś potrzebuje. dojrzałość wymaga odpowiedzialności, którą cechuje podejmowanie decyzji z rozwagą. tylko czasem tak sobie myśle, że jestem wciąż dzieckiem. tak tym dorosłym dzieckiem, być może nie dorosłam do wszystkiego, chciałabym, żeby było choć troche łatwiej ..

' kocham na zawsze ' po tych słowach... teksty

dzeksonowe dodano: 10 października 2010

' kocham na zawsze ' po tych słowach zostało tylko ' kiedy Ci dokuczam, wiesz, że robie to z miłości.' myślałam, że Twoje ' na zawsze ' trwa trochę dłużej. teraz nawet zwykłego kocham ne mogę usłyszeć z Twoich ust ..

po tylu chwilach spędzonych razem... teksty

dzeksonowe dodano: 10 października 2010

po tylu chwilach spędzonych razem, nadal nie umiem wypowiedzieć tych magicznych dwóch słów, przepraszam..

bo poza rapem tylko Ty znaczysz dla... teksty

dzeksonowe dodano: 10 października 2010

bo poza rapem, tylko Ty znaczysz dla mnie tak wiele ..

bo mnie się podoba D teksty dzeksonowe dodał komentarz: bo mnie się podoba ;D do wpisu 10 października 2010
hahaha . uwielbiam Cie za ten wpis D  teksty dzeksonowe dodał komentarz: hahaha . uwielbiam Cie za ten wpis ;D ;* do wpisu 9 października 2010
Twoje  ? Oo teksty dzeksonowe dodał komentarz: Twoje ;>? Oo do wpisu 9 października 2010
nie Ty tez idziesz .! D teksty dzeksonowe dodał komentarz: nie, Ty tez idziesz .! ;D do wpisu 9 października 2010
bo chuj wbijam w to co o mnie myslisz... teksty

dzeksonowe dodano: 9 października 2010

bo chuj wbijam w to co o mnie myslisz Kotku ;D.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV