głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe sorry ale to sensu nie ma ta miłość chcąc nie chcąc została zraniona na wieki wieków amen. pkaż mi dowody na istnienie Boga bo z każdym razem gdy patrze na ten

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
sorry ale to sensu nie ma ta miłość chcąc nie chcąc została zraniona na wieki wieków amen.
sorry ale to sensu nie ma ta... teksty

dzeksonowe dodano: 16 października 2010

sorry, ale to sensu nie ma, ta miłość chcąc nie chcąc została zraniona na wieki wieków amen.

pkaż mi dowody na istnienie Boga bo... teksty

dzeksonowe dodano: 16 października 2010

pkaż mi dowody na istnienie Boga, bo z każdym razem, gdy patrze na ten świat, mam wrażenie, że jest ich coraz mniej, każdego dnia bardziej mi ich brak ..

to dzieciaki bloków które nie... teksty

dzeksonowe dodano: 16 października 2010

to dzieciaki bloków, które nie miały łatwego dzieciństwa. już od małego oierwszym uczuciem jakie poznali było cierpienie. taak, to te dzieci o których mówi się dzieci ulicy. niektóre z nich nawet nie wiedz a czym jest miłość rodziców, szczęście, zrozumienie. dla Ciebie to normalne, bo Ty znasz te uczucia od dnia narodzin. a Oni zawsze musieli o wszystko sami walczyć, w tym syfie nazywanym światem. więc jeśli jeszcze kiedykolwiek powiesz ' margines społeczny' zastanów się przez co ten ktoś musiał przejść, żeby być taki i tu gdzie teraz jest.

może ten świat nie jest idealny... teksty

dzeksonowe dodano: 16 października 2010

może ten świat nie jest idealny, ale proszę nie mów mi też, że jest całkiem zły, bo ja muszę w nim żyć, mimo, że często okazuję się syfem, staram się w nim dostrzec też jego dobrą stropne, mimo, że czasem to bardzo trudne, robię to po to by życia nie nazwać piekłem, czaisz.?

to jest fajne  teksty dzeksonowe dodał komentarz: to jest fajne ;) do wpisu 16 października 2010
może wydawać Ci się to dziwne ale... teksty

dzeksonowe dodano: 16 października 2010

może wydawać Ci się to dziwne, ale dla mnie liczy się tylko Twoje szczęście tak naprawdę nie mogę patrzeć na Twoją smutną twarz, bo wtedy boli mnie coś tam w sercu, tak głęboko. i jestew w stanie zrobić wiele, by zobaczyć szczescie na Twojej twarzy. sempe fidelis, pamiętasz jeszcze .?

w tym popieprzonym świecie każdy... teksty

dzeksonowe dodano: 16 października 2010

w tym popieprzonym świecie każdy skupia się tylko na sobie, nie patrząc na otaczających nas ludzi, każdy chcę osiągnąć swoje cele, co z tego, że czasem robi to nawet kosztem drugiej osoby, przecież liczy się tylko moje szczęście.

kiedy mówisz że chcesz chcesz bym... teksty

dzeksonowe dodano: 16 października 2010

kiedy mówisz, że chcesz chcesz bym była chociaż trochę inna muszę Cię zmartwić, bo ja nie zmienię się tylko dlatego, że ktoś tego chcę, jestem sobą i tak już będę zawsze.aco do Ciebie widocznie nie ma dla Ciebie miejsca w moim życiu. ja cenię sobie ludzi, którzy akceptują mnie nie tylko z każdą moją zaletą, ale również z każdą moją wadą. a skoro tego nie potrafisz, wyacz, ale bęzie lepiej jeśli się pożegnamy.

kochana Polsko. dziękuję za... teksty

dzeksonowe dodano: 16 października 2010

kochana Polsko. dziękuję za łaskawe kary dla pedofili. dziękuję za tępienie homoseksualistów - przecież to już nie ludzie. dziękuję za brak kary śmierci, dla tych cudownych ludzi, którzy z zachcianki zabijają niewinnych ludzi. dziękuję za rząd, który daje mi możliwość rozwoju i realizowanie ambicji. dziękuję , że mam tu pewną przyszłość. kochana Polsko, to była ironia kurwa. / veriolla

mówiłaś mi  że powinnam zmienić... teksty

dzeksonowe dodano: 16 października 2010

mówiłaś mi , że powinnam zmienić swoje postępowanie. mówiłaś mi , że za pyskowanie dostanę kiedyś w twarz. mówiłaś mi , że jestem złą córką. mówiłaś mi , że nie nadaję się do niczego. mówiłaś mi , że gram nie fair. mówiłaś mi , że nic nie osiągnę. mówiłaś mi , że jestem nikim. tak, Mamo - dziękuję za to. dziwisz się ? podwyższyłaś moją ambicję. / veriolla

kradn ęę  teksty dzeksonowe dodał komentarz: kradn ęę ;* do wpisu 16 października 2010
mieli być tu ale jednak ich... teksty

dzeksonowe dodano: 16 października 2010

mieli być tu ale jednak ich zabrakło, mieli być tu ale zgasło gdzieś ich światło, mieli być tu tworzyć, czuć, przeżywać, zabrakło ich tu i rzadko kto ich wspomina. / Hi Fi Banda - Mieli być tu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV