głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe no tak takie opinie motywują i tutaj właśnie o to chodzi żeby tak wspaniałych wpisów było więcej więcej i więcej . bo to jest tak że w większości doświadczamy t

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
no tak takie opinie motywują i tutaj właśnie o to chodzi żeby tak wspaniałych wpisów było więcej więcej i więcej .
no tak  takie opinie motywują i tutaj właśnie o to chodzi żeby tak wspaniałych wpisów było więcej więcej i więcej  . teksty dzeksonowe dodał komentarz: no tak ;> takie opinie motywują i tutaj właśnie o to chodzi, żeby tak wspaniałych wpisów było więcej, więcej i więcej ;). do wpisu 17 października 2010
bo to jest tak że w większości... teksty

dzeksonowe dodano: 17 października 2010

bo to jest tak, że w większości doświadczamy tych złych uczuć, ale gdyby było odwrotnie to większość z Nas też by narzekała, że jest żle. tak to już jest - nigdy nie może być idealnie.

one są cudowne to że się podobają to mało powiedziane D. teksty dzeksonowe dodał komentarz: one są cudowne, to że się podobają to mało powiedziane ;D. do wpisu 17 października 2010
życie jest trudne. tu nie ma bajek.... teksty

dzeksonowe dodano: 17 października 2010

życie jest trudne. tu nie ma bajek. tylko chwilami jest piękne, ale zazwyczaj chwile bywają ulotne. życie zazwyczaj nie układa się tak jakbyśmy tego chcieli, musimy stoczyć wiele trudnych walk, podjąc wiele ciężkich i trudnych decyzji by przez chwilę poczuć szczęscie nad głową. życie często okazuje sie bagnem z którym nie każdy potrafi sobie poradzić .. niestety ..

talenciara D  teksty dzeksonowe dodał komentarz: talenciara ;D ;* do wpisu 17 października 2010
cudowne D teksty dzeksonowe dodał komentarz: cudowne ;D do wpisu 17 października 2010
megaaaa.!! teksty dzeksonowe dodał komentarz: megaaaa.!! do wpisu 17 października 2010
moim sercem zawładną rap. tak to... teksty

dzeksonowe dodano: 17 października 2010

moim sercem zawładną rap. tak to właśnie ta muzyka gra w mojej głowie jak i w moim sercu. szeroki styl.? to równiez bardzo mi się podoba, nie zmienisz tego. chociaż czasem mam wrażenie, że bardzo chcesz to zrobić. więc tu muszę Cię zmartwić, bo rap zajmuje najwięcej miejsca w moim sercu jak iu w moim życiu. to taki rodzaj pewnej przyjażni, która będzie na zawsze. bo właśnie rap jest jedynym związkiem bez zdrady jaki znam.

nie masz prawa mnie oceniać biorąc... teksty

dzeksonowe dodano: 17 października 2010

nie masz prawa mnie oceniać, biorąc pod uwagę fakt, ze prawie mnie nie znasz. wiesz równiedobrze ja mogłabym powiedzieć parę rzeczy na Twój temat, ale nie chcę tego robić. tylko niewiem dlaczego nie rozumiesz, że słowa też czasem ranią ..

tak często mówisz że powinnam... teksty

dzeksonowe dodano: 17 października 2010

tak często mówisz, że powinnam być chociaż trochę inna, że często ranię innych, jestem zbyt ironiczna i szczera, że powinnam panować nad swoimi emocjami, że kiedyś przez to wszystko sama będę cierpieć, że to obróci się przeciwko mnie. no cóż może i masz rację, ale wybacz nie umiem być inna, chyba taka moja natura.

oo D teksty dzeksonowe dodał komentarz: oo ;D do wpisu 17 października 2010
 Drogie dzieci jak myślicie czym... teksty

dzeksonowe dodano: 17 października 2010

- Drogie dzieci, jak myślicie czym jest miłość.? - proszę Pani pyta Pani czym jest na filmach czy w rzeczywistości.,? Bo jeśli na filmie to zazwyczaj jest to piękne uczucie, zupełnie bez skaz, jest idealne, to właśnie takiej miłości każdy z Nas chciałby doświadczyć w swoim życiu, ale niestety muszę Pani powiedzieć, że w życiu żadko się zdarza taka piękna miłość. Bo najczęściej w rzeczywistości miłość ma wpisane cierpienie. to właśnie jedno z tych uczuć przez które ludzie płaczą w nocy, a nawet są w stanie popełniać samobójstwa ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV