głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe mam przepraszać za to że nie jestem taką osobą jaką byście chcieli bym była.? wiem że powinnam być grzeczna odpowiedzialna uważać na to co mówię i robię. ale wi

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
mam przepraszać za to że nie jestem taką osobą jaką byście chcieli bym była.? wiem że powinnam być grzeczna odpowiedzialna uważać na to co mówię i robię. ale wiesz cz
mam przepraszać za to  że nie... teksty

dzeksonowe dodano: 24 października 2010

mam przepraszać za to, że nie jestem taką osobą jaką byście chcieli bym była.? wiem, że powinnam być grzeczna, odpowiedzialna, uważać na to co mówię i robię. ale wiesz czasem jest tak, że nerwy są zbyt mocne, że to emocje biorą górę. w takim momencie mówię, lub robię różne rzeczy, dobre i te mniej dobre. bywa też tak, że czasem ranię ludzi, którzy są mi bliscy, ale nie zamierzam przepraszać, bo nie robię nic złego. nie ranię ich jakoś specjalnie. poprostu mówię co myślę. jest to szczerość, która niekiedy innych boli. - no ale to już nie jest mój problem.

powinnam być miła dla innych tak... teksty

dzeksonowe dodano: 24 października 2010

powinnam być miła dla innych tak uważasz.? czyli, że co. nie powinnam ich ranić mówiąc, że tak naprawdę nic dla mnie nie znaczą, że gdyby przestali istnieć w moim życiu to też bym jakoś szczególnie nie płakała, nie tęskniła.? czyli, że co mam ich kłamać, że są wspaniali, tak bardzo ich lubię, a może nawet kocham.? mam spędzać z Nimi czas mimo, że tego nie chcę, udawać przyjaciela mimo, że wolałabym być wrogiem.? wybacz Skarbie, Ty wolisz być miła - a ja szczera. to Nas różni.

mówisz  że jestem dziwna  że się... teksty

dzeksonowe dodano: 24 października 2010

mówisz, że jestem dziwna, że się zmieniłam tak? no przepraszam, ale ludzie się zmieniają. z resztą Ty też masz już inny charakter, kiedyś mogłam spędzać z Tobą każdą chwilę, a dziś.? jestem w stanie zrobić wszystko by być jak najdalej od Ciebie. tylko szkoda, że Ty nie rozumiesz, że kiedy mówię ' nie lubię Cię' czy nie chcę z Tobą rozmawiać to już nie są żarty, tylko zwykła szczerość.

ja nie lubię osób które mają na... teksty

dzeksonowe dodano: 24 października 2010

ja nie lubię osób które mają na wszystko wyjebane, o kurde jakbym o Tobie mówiła ..

dziekuję bogu  że kiedyś umrę i... teksty

dzeksonowe dodano: 24 października 2010

dziekuję bogu, że kiedyś umrę i wtedy będziecie żałować, że nie byliście dla mnie mili ;D

 Walczyłam z całych sił  ale moje... teksty

dzeksonowe dodano: 24 października 2010

`Walczyłam z całych sił, ale moje "z całych sił" nie wystarczyło ...

czasami musimy przestać analizować... teksty

dzeksonowe dodano: 24 października 2010

czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

siedzę z nastrojem w stylu 'e to nie... teksty

dzeksonowe dodano: 24 października 2010

siedzę z nastrojem w stylu 'e to nie to'.

Kupujesz tabletki w sklepie i... teksty

dzeksonowe dodano: 24 października 2010

Kupujesz tabletki w sklepie i odchodzisz w zapomnienie .

nie da się opisać uczucia jakie... teksty

dzeksonowe dodano: 24 października 2010

nie da się opisać uczucia jakie towarzyszy Nam przy stracie kogoś bliskiego. to taki ogromny ból serca, którego nie można porównać z żadnym innym bólem. a w raz z odejściem bliskiej osoby umiera również w Nas pewna cząstka osobowości..

świrowałam tylko  D nie musisz przepraszać    ciołku :  xD teksty dzeksonowe dodał komentarz: świrowałam tylko ;D nie musisz przepraszać ;> ciołku :* xD do wpisu 24 października 2010
why mnie obrażasz   ? teksty dzeksonowe dodał komentarz: why mnie obrażasz ;>? do wpisu 24 października 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV