głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe oKkK więc nie piszę przestaję na życzenie XD co za Oo D? uwielbiam oglądać z Tobą filmy zawsze gdy jest happy end mówisz ' może między Nami nie zawsze jest tak

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
oKkK więc nie piszę przestaję na życzenie XD
oKkK   więc nie piszę   przestaję  na życzenie XD teksty dzeksonowe dodał komentarz: oKkK , więc nie piszę - przestaję, na życzenie XD do wpisu 27 października 2010
co za Oo  D? teksty dzeksonowe dodał komentarz: co za Oo ;D? do wpisu 27 października 2010
uwielbiam oglądać z Tobą filmy... teksty

dzeksonowe dodano: 27 października 2010

uwielbiam oglądać z Tobą filmy, zawsze, gdy jest happy end mówisz ' może między Nami nie zawsze jest tak kolorowo, ale obiecuję Ci, że zrobię wszystko byś kiedyś mogła powiedzieć, że jesteś tak cholernie szczęśliwa niczym ludzie z tego filmu.' a kiedy jest inaczej mówisz ' ej, kotku. bo wiesz my razem damy radę, razem przetrwamy wszystko, nawet będąc w najgorszym syfie jaki można sobie wyobrazić, wiem, że kiedy będziemy razem wyjdziemy z tego cało, pamiętaj zawsze razem - nigdy osobno' przytulam Cię wtedy i nawet nie muszę nic mówić, bo Ty dokładnie wiesz co chcę powiedzieć, rozumiesz mnie bez słów.

gorąca czekolada osłodzi Nasze usta. teksty

dzeksonowe dodano: 27 października 2010

gorąca czekolada osłodzi Nasze usta.

pamiętasz zimowie wieczory.?... teksty

dzeksonowe dodano: 27 października 2010

pamiętasz zimowie wieczory.? łóżko, ciepły koc, gorąca herbata i nocne rozmowy, a w tle dobry bit.

tylko Ty potrafisz mnie ogarnąć... teksty

dzeksonowe dodano: 27 października 2010

tylko Ty potrafisz mnie ogarnąć, gdy jestem zdnerwowana. Tylko Ty wiesz, że gdy w Twoją stronę leci milion wyzwisk i głupich tekstów, to nie mówię tego poważnie. Inni by tego nie wytrzymali, a Ty jesteś obok do tej pory. I tylko Ty potrafisz powiedzieć ' powiedzmy, że nie pamiętam co do mnie mówiłaś' kolejnego dnia.

a dziś rano zadzwonił telefon  na... teksty

dzeksonowe dodano: 27 października 2010

a dziś rano zadzwonił telefon, na wyświetlaczu telefonu pojawiło się Twoje imię a treść sms'a momentalnie wywołała uśmiech na mojej twarzy ' dzieńdoberek :D Miłego dnia i pełnego śmiechów do telefonu na lekcjach ;D ' to właśnie dzięki takim chwilom tak często się uśmiecham ..

wiesz mimo tego  że bardzo Cię... teksty

dzeksonowe dodano: 26 października 2010

wiesz mimo tego, że bardzo Cię kocham i Twoja osoba jest dla mnie bardzo ważna nie wybaczę Ci, ponieważ wyznaję zadadę, że jeśli ktoś mnie zrani zrobi to po raz kolejny. a ja nie będę wybaczać, bo i tak zrobisz to jeszcze raz. ze łzami w oczach będę mówić Ci, żegnaj gdy Ty powiesz ' przepraszam '.

kiedy powiesz coś złego na mój... teksty

dzeksonowe dodano: 26 października 2010

kiedy powiesz coś złego na mój temat ja nie odwdzięczę Ci się tym samym. jeśli masz coś do powiedzenia na temat mojej osoby powiedz mi to prosto w twarz, a jeśli nie umiesz tego zrobić, to okey, gadaj za plecami. nie zrobię tego co Ty, a wiesz dlaczego.? bo kiedy Ci mnie zabraknie i przyjdziesz powiedzieć przepraszam ja powiem sorry Skarbie, trzeba to było załatwić inaczej, teraz już nie ma odwrotu.

chciałabym by było tak jak dawniej... teksty

dzeksonowe dodano: 26 października 2010

chciałabym by było tak jak dawniej, by Twoje sms'y nadal wywoływały usmiech na mojej twarzy. bym budziła się w nocy tylko po to, żeby usłyszeć, że to właśnie Ty dziś wygrywasz. by mimo tego, że jesteś daleko ode mnie mogła czuć Twoją obecność w moim życiu. bym mogła powiedzieć ' wiesz Skarbie, tak bardzo Cię kocham' i usłyszeć to również od Ciebie. mimo tego, że nie ma Cię obok to jednak Twoja obecność jest dla mnie bardzo ważna, wiesz.? za to Ci dziekuję

co mam Ci powiedzieć ? że to Twojej... teksty

dzeksonowe dodano: 26 października 2010

co mam Ci powiedzieć,? że to Twojej oecności w moim życiu brakuje mi najbardziej? że oddałabym wszystko by było tak jak wcześniej? że tylko Ty znaczysz dla mnie tak wiele.? że to za Tobą płacze, gdy odchodzisz.? że za Tobą tęsknie.? że .. że to właśnie Ciebie kocham całym sercem.?

kiedyś między Nami była... teksty

dzeksonowe dodano: 26 października 2010

kiedyś między Nami była przyjażń. a dziś.? kiedy tylko się widzimy mamy ochotę wyjebać sobie nawzajem. nie patrząc na to co łączyło Nas wcześniej. mimo tego, że kiedyś było ' siema siostra' dziś możesz tylko usłyszeć 'to ta szmata'. obrzucanie się nawzajem wyzwiskami, mierzenie wzrokiem. kiedyś było tak, że nie mogłyśmy patrzeć na swoje łzy. a dziś.? dziś jest tak, że często stajemy się ich powodem czerpiąc z tego ogromną satysfakcję. czy to przypadkiem nie nazywa się nienawiść.? hah i pomyśleć, że od miłośći do nienawiści jest tylko jeden krok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV