głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Tulę Cię dziś ostrożnie  bo masz... teksty

dreambig dodano: 18 maja 2015

Tulę Cię dziś ostrożnie, bo masz zły dzień i jesteś ze szkła kruchego, tulę tak delikatnie, że nie wiesz, czy to wciąż jeszcze mój oddech, czy może już moje dłonie, zgadnij.

Jes­teś ob­sesją moich myśli.... teksty

dreambig dodano: 18 maja 2015

Jes­teś ob­sesją moich myśli. Naj­większym pożąda­niem dla moich oczu. Po­kusą dla moich ust. Tor­turą dla mej tęsknoty. I wreszcie zu­pełną zgubą dla mo­jej duszy.

W pewnym momencie możesz spotkać... teksty

dreambig dodano: 12 maja 2015

W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, w najmniejszych molekułach zaprojektowany, by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zmiażdżyć.

Drżącymi ustami całowałem jej... teksty

dreambig dodano: 12 maja 2015

Drżącymi ustami całowałem jej ciało. W zupełniej ciszy i gęstniejącym mroku. Kawałek po kawałku, centymetr po centymetrze, milimetr po milimetrze. Ustami czyniłem ją swoją..

Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć... teksty

dreambig dodano: 8 maja 2015

Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć żyć. Iść przed siebie. Nie wracać do przeszłości. Nie wmawiać sobie, że czegoś nie da się zrobić. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy uwierzyć, w ludzi, w życie, w siebie. Trzeba gnać do przodu i nie skręcać w niepotrzebne ścieżki. Nie ma sensu się gubić, szukać wyjścia z trudnych i zbyt skomplikowanych sytuacji. Jesteśmy za młodzi na problemy. Nie przejmujmy się. Żyjmy. Kochajmy. Bawmy się. Bądźmy sobą. Jeszcze nie raz życie spieprzy nam teraźniejszość.

 Jeśli to jest coś warte  to nigdy... teksty

dreambig dodano: 6 maja 2015

"Jeśli to jest coś warte, to nigdy nie jest za późno, ani nigdy za wcześnie jak w moim przypadku, by być osobą, którą chcesz być. Nie ma limitu czasu. Przestajesz, kiedy chcesz. Możesz się zmienić albo nie. Tu nie ma zasad. Możemy uczynić z siebie coś najlepszego lub najgorszego."

dlaczego tak się w życiu dzieje?... teksty

dreambig dodano: 6 maja 2015

dlaczego tak się w życiu dzieje? raz wierzysz, raz tracisz nadzieję. śmiejesz się, a potem lecą Ci łzy. siedzisz spokojny, a później jesteś zły. zyskujesz coś, a następnym razem tracisz. jesteś szczęśliwy, a jednak za to płacisz. mówisz dzień dobry, a później do widzenia. raz coś się dzieje na jawie, a raz to tylko marzenia. kochasz kogoś, a ten ktoś odchodzi. słońce też wstaje, a później zachodzi. ale jest coś - co jak odejdzie - to już nie powróci.

Można mówić  że ma się to... teksty

dreambig dodano: 6 maja 2015

Można mówić, że ma się to gdzieś. Można twierdzić, że już dawno przestało zależeć. Można kłamać. Ale można też, wbrew wszystkim i wszystkiemu, zawalczyć. Zawalczyć o to, co się kocha, co jest najważniejsze. Można nie kłamać.

najgorsze uczucie? chyba to  kiedy... teksty

dreambig dodano: 6 maja 2015

najgorsze uczucie? chyba to, kiedy stajesz przed lustrem i nagle do oczu napływają Ci łzy. zdajesz sobie sprawę, że do niczego nie dążysz, nic nie osiągnęłaś, nic nie zrobiłaś, żeby zmienić ten świat. łzy zamazują Ci Twoje odbicie i tak nie masz już ochoty patrzeć. czujesz się przegrana.

Może nie wystarczę  ale będę tuż... teksty

dreambig dodano: 6 maja 2015

Może nie wystarczę, ale będę tuż obok. Prócz Ciebie nie ma dla mnie nikogo!

Oddałabym za Ciebie życie. Serio... teksty

dreambig dodano: 6 maja 2015

Oddałabym za Ciebie życie. Serio, wyciągnęłabym sobie serce z klatki piersiowej i podała Ci je na dłoni, gdybyś tego właśnie potrzebował. Byłeś moją najpiękniejszą przyszłością. Szczęście zaczynało się w momencie Twojej obecności, światło gasło za każdym razem kiedy Cię zabrakło. Decydowałeś o całym moim życiu, byłeś jego osią. Mit o drugich połówkach stawał się rzeczywistością, Twój ból odczuwałam dwa razy mocniej, naprawdę. Twoje łzy płynęły po moich policzkach, a serce pompowało krew za dwoje. Kiedy mnie dotykałeś, to kurwa, nikt nie wmówi mi, że nie można sięgnąć nieba. Kochałam Cię tak mocno, że pewnie nawet nie możesz sobie tego wyobrazić, ale to było kiedyś. Teraz? Teraz gdyby ktoś dał mi szansę poznania Cię na nowo, nie przyszłabym na to spotkanie, serio.

Przecież Ci nie powiem  że coś... teksty

dreambig dodano: 6 maja 2015

Przecież Ci nie powiem, że coś pęka. Tego nie da się opisać słowami, wiesz? Oddalamy się każdego dnia, ale nic z tym nie możemy zrobić, zupełnie nic. Wypuszczam Cię z rąk i boli, cholernie boli, ale nie jestem w stanie tego zatrzymać. Choć łzy rozmywają obraz, jedynie wzruszam ramionami. Nie krzyknę, straciłam głos. Tylko patrzę, ale wzrok też pusty. Przecież Ci nie powiem, że oto na naszych oczach umiera nam miłość. Obudzimy się dopiero kiedy nie zostanie z nas nic, kiedy nie będziemy mieli dokąd wracać

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV