głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Mój świat  przyćmiony Jego oczami... teksty

dreambig dodano: 20 kwietnia 2015

Mój świat, przyćmiony Jego oczami, zagłuszony biciem Jego serca, zamknięty w Jego osobie.

Przyjdź sam. Usiądź obok mnie... teksty

dreambig dodano: 10 kwietnia 2015

Przyjdź sam. Usiądź obok mnie , złap za ręce i powiedz, że chcesz porozmawiać. Później oznajmij mi , że chciałbyś mnie w czymś uświadomić. Powiedz mi, że dotychczas kierowałam się błędem, którego wskaźnikiem byłeś ty. Na wstępie możesz zacząć przepraszać i stabilizować mnie głębiej w Twoją miłość. Rozwijając swoją gadkę uzmysławiaj mnie, że jestem najpiękniejszą kobietą na całym świecie i zrozumiesz jeśli Ci nie wybaczę. Puentując powiedz mi wreszcie, że kłamałeś. Że nasz związek był zakładem, a ty zyskałeś na tym szacunek kolesi. A gdy będę chciała odejść pozostawiając Cię samego, złap mnie za rękę mówiąc, że przez ten czas zdążyłeś się we mnie zakochać. Będę próbowała uciekać, tylko po to byś nie widział moich łez. A ty wycierając rozmazany tusz pocałujesz mnie mówiąc kocham . Uczyń to, no. Przecież tak robią w filmach.

Miłość jest właśnie wtedy  gdy... teksty

dreambig dodano: 14 luty 2015

Miłość jest właśnie wtedy, gdy trzymasz tą kruchą istotę, która jest dla Ciebie wszystkim w ramionach, a ona przytula się mocno do Twojej piersi i zasypia. Słyszysz jak stopniowo spowalnia się jej oddech, czujesz każde najdelikatniejsze spięcie mięśni, wychwytujesz każde najcichsze westchnienie i wiesz już, że zrobisz wszystko aby była bezpieczna

Uwielbiam gdy leżysz obok mnie  gdy... teksty

dreambig dodano: 14 luty 2015

Uwielbiam gdy leżysz obok mnie, gdy mnie obejmujesz. Uwielbiam wsłuchiwać się w bicie Twojego serca. Uwielbiam widzieć Cię bez koszulki. Uwielbiam gdy mnie całujesz, gdy mnie dotykasz, gdy jesteś blisko.

I najważniejsze  że wiesz  że... teksty

dreambig dodano: 14 luty 2015

I najważniejsze, że wiesz, że moglibyście ze sobą spędzić każdy dzień swojego życia i być ze sobą szczęśliwi. To nie oznacza, że zawsze będzie idealnie albo, że każdego dnia będziesz się cieszyć ze szczęścia, bo prawdopodobnie tak nie będzie. Będziecie się kłócić i wrzeszczeć na siebie. Czasem będzie tak, że zaczniesz się zastanawiać co w ogóle jeszcze ze sobą razem robicie. Ale i tak będziesz wiedzieć, że nie ma na świecie drugiej takiej osoby, która sprawia, że czujesz się tak kochany, szczęśliwy, wyjątkowy i ważny. I tylko to się liczy.

Nigdy nie rań kogoś  kto mówi  że... teksty

dreambig dodano: 14 luty 2015

Nigdy nie rań kogoś, kto mówi, że Cię kocha i przy tym patrzy Ci głęboko w oczy. Kogoś, kto nie wstydzi się płakać przy Tobie, ani śmiać się w głos. Nie wiesz, jaka walka toczyła się w nim, zanim Ci zaufał. To ktoś, kto poznał życie z gorszej strony i nie zasługuje więcej na cierpienie.

Spotykam Cię dziś pierwszy raz.... teksty

dreambig dodano: 3 stycznia 2015

Spotykam Cię dziś pierwszy raz. Masz duże, ciemne oczy. Oczy, które kryją w sobie tyle historii. Kurwa, myślę, że mogę dzisiaj zginąć za te oczy.

Stań na szczycie góry zobacz jak... teksty

dreambig dodano: 10 grudnia 2014

Stań na szczycie góry zobacz jak mały jest świat Dotknij dłonią chmury i powiedz, że dosyć strat Stań na szczycie góry zobacz jak możesz być wielki Od dziś masz w sobie tylko krew zwycięzcy

Po co zmieniać wszystko  jak nasz... teksty

dreambig dodano: 10 grudnia 2014

Po co zmieniać wszystko, jak nasz świat jest tutaj.. To nasza rzeźba tylko i może nam się udać

Założę się   że nie będziesz... teksty

dreambig dodano: 30 września 2014

Założę się , że nie będziesz pamiętał połowy rzeczy , o których ja nigdy nie zapomnę .

Gdybyś mógł czytać w moich... teksty

dreambig dodano: 30 września 2014

Gdybyś mógł czytać w moich myślach, uwierz, po 5 sekundach byłbyś we łzach.

Pożegnaliśmy się. Swoim... teksty

dreambig dodano: 30 września 2014

Pożegnaliśmy się. Swoim pocałunkiem zapieczętował swoją miłość do mnie. Obiecał, że niedługo zobaczymy się znowu i nie wypuści mnie z ramion. Wtedy widziałam go po raz ostatni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV