głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dałam ci szansę wiedząc  że to... teksty

dreambig dodano: 30 września 2014

dałam ci szansę wiedząc, że to wszystko przysporzy nam jedynie cierpienia.

Zaw­sze pa­miętaj o jed­nym  ...... teksty

dreambig dodano: 4 września 2014

Zaw­sze pa­miętaj o jed­nym [...]. Wal­czysz dla siebie, [...]. Nie po to, żeby wszys­cy widzieli, ja­ka jes­teś dob­ra, żeby cię podziwiali.

Przyjdzie czas  że razem... teksty

dreambig dodano: 4 września 2014

Przyjdzie czas, że razem usiądziemy. Powiemy co nas bolało. O co mamy pretensję. Wyjaśnimy. Będziemy żałować swojej głupoty. Pomyślimy jak mogło być fajnie gdybyśmy z siebie nie zrezygnowali. Dobrze byłoby, gdyby nie było za późno na naprawienie tego wszystkiego.

Wracasz do domu nad ranem. Na ustach... teksty

dreambig dodano: 4 września 2014

Wracasz do domu nad ranem. Na ustach masz jeszcze smak wódki pomieszany z miętowymi gumami. Wchodzisz do domu z podkrążonymi oczami ledwo trzymając się na nogach. Udajesz się prosto do swojego pokoju. Kładziesz się od razu na łóżku nie zdejmując butów. Tak wygląda Twój co drugi dzień wakacji? NIE. Tak wygląda człowiek, który stracił kogoś ważnego. Tak wygląda człowiek, który spieprzył wszystko, a teraz nie wie jak to naprawić. To człowiek, który stacza się na dno, aby się poddać.

chciałabym stanąć kiedyś... teksty

dreambig dodano: 3 września 2014

chciałabym stanąć kiedyś naprzeciw Ciebie, spojrzeć Ci głęboko w oczy, wpatrywać sie w nie tak długo aby wyczytać z nich całą prawdę. chciałabym, aby to była ta chwila, na którą wciąż czekam. abyśmy mając za plecami przeszłość, mieli tą odwagę powiedzieć sobie szczere ' przepraszam ' .

te wszystkie myśli nagle zawisły... teksty

dreambig dodano: 3 września 2014

te wszystkie myśli nagle zawisły, bo nikt nie jest czysty. budzimy się z błędami, nie umiemy ich oddalić, kłamstw nie da się spalić.

zawalczyłam o Ciebie   dwa razy.... teksty

dreambig dodano: 22 lipca 2014

zawalczyłam o Ciebie - dwa razy. walczyłam o Ciebie każdego pieprzonego dnia, każdej godziny, minuty i sekundy. dawałam z siebie dwieście procent, tylko po to by przekonać się, że gdy nadeszła pora na Twoją walkę, nie dałeś z siebie nawet jednego, skurwiałego procenta? / veriolla

przez sen usłyszałam wibrację... teksty

dreambig dodano: 22 lipca 2014

przez sen usłyszałam wibrację telefonu - i chociaż leżał obok łóżka, na nocnym stoliku, walczyłam z myślą, czy mam siłę odwrócić się, i odczytać smsa. po chwili ekran odblokowania oślepiał mnie swoim proszeniem o wpisanie kodu. 'nieznany numer, nie cierpię tego' - pomyślałam spoglądając na nadawcę. 'dawno nie słyszałem Twojego głosu' - odczytałam smsa, i nagle wszystko stało się jasne - zarówno dziwna pora tego smsa, jak i numer, który nagle powtórzyłam w pamięci, bo był z tych usuwanych z wielkim żalem. patrzyłam na ekran, i czułam coraz mocniej bijące serce. czytałam każdą literkę z osobna, zastanawiając się jakim prawem o sobie przypomniał. wyłączyłam telefon,odłożyłam go na stolik, i przykrywając się kołdrą, z wielkim bólem w sercu zrozumiałam, że nic już nie będzie tak samo - że ten jeden gówniany sms w środku nocy tak wiele zmieni, tak wiele zepsuje, i tak bardzo przywróci każde wspomnienie. / veriolla

jeżeli pokochamy osobę za daną... teksty

dreambig dodano: 22 lipca 2014

jeżeli pokochamy osobę za daną cechę, a potem ją utraci jest to równoznaczne z tym, że przestajemy ją kochać?

a to co nie pozwala mi zasnać to te... teksty

dreambig dodano: 22 lipca 2014

a to co nie pozwala mi zasnać to te tysiace możliwości jakie miałam, a których już nigdy wiecej nie będę mieć.

zawsze tęsknie za czymś co stracę ... teksty

dreambig dodano: 9 lipca 2014

zawsze tęsknie za czymś co stracę ...

Codziennie czekam na wiadomość od... teksty

dreambig dodano: 9 lipca 2014

Codziennie czekam na wiadomość od Niego. Na choćby dwa słowa "miłego dnia", to jakiś znak, że o mnie myśli, prawda? Prawda, kurwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV