głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Weź oddech. Już tak nie daleko do... teksty

dreambig dodano: 21 maja 2015

Weź oddech. Już tak nie daleko do drzwi. Chwyć klamkę, pociągnij ją w swoją stronę i zacznij nowy rozdział w swoim życiu. Potrafisz, dasz radę..

Twój problem polega na tym  że... teksty

dreambig dodano: 21 maja 2015

Twój problem polega na tym, że czasami doszukujesz się drugiego dna w zwykłych zdaniach.

Trzy miesiące temu powiedziałbym... teksty

dreambig dodano: 21 maja 2015

Trzy miesiące temu powiedziałbym, że jeżeli kogoś szczerze kochasz, musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na ciebie[...] i widzę, jak głęboko się myliłem. Jeżeli kogoś naprawdę kochasz, musisz zrobić wszystko, żeby go zatrzymać.

Zamykamy oczy i przypominamy sobie te... teksty

dreambig dodano: 21 maja 2015

Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwile, które przeżyliśmy. Łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota rozpieprza nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że w to wierzymy, że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei, że to kiedyś powróci. Łudzimy się jak alkoholicy czy narkomani, którzy mówią sobie, że już nigdy nie wezmą, ale dziś ostatni raz.

Ona kocha go bardziej niż on... teksty

dreambig dodano: 21 maja 2015

Ona kocha go bardziej niż on kiedykolwiek będzie wiedział. On kocha ją bardziej niż kiedykolwiek to okaże.

Jesteś piękna  ale nie chciałbym... teksty

dreambig dodano: 18 maja 2015

Jesteś piękna, ale nie chciałbym Cię przerżnąć, bo kiedy byłoby po wszystkim, nie chciałbym, żebyś czuła się zerżnięta. Chciałbym się z Tobą kochać i byłbym pewnie niezdarny i niezręczny, ale kiedy byłoby po wszystkim, chciałbym, żebyś czuła się kochana.

Tulę Cię dziś ostrożnie  bo masz... teksty

dreambig dodano: 18 maja 2015

Tulę Cię dziś ostrożnie, bo masz zły dzień i jesteś ze szkła kruchego, tulę tak delikatnie, że nie wiesz, czy to wciąż jeszcze mój oddech, czy może już moje dłonie, zgadnij.

Jes­teś ob­sesją moich myśli.... teksty

dreambig dodano: 18 maja 2015

Jes­teś ob­sesją moich myśli. Naj­większym pożąda­niem dla moich oczu. Po­kusą dla moich ust. Tor­turą dla mej tęsknoty. I wreszcie zu­pełną zgubą dla mo­jej duszy.

W pewnym momencie możesz spotkać... teksty

dreambig dodano: 12 maja 2015

W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, w najmniejszych molekułach zaprojektowany, by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zmiażdżyć.

Drżącymi ustami całowałem jej... teksty

dreambig dodano: 12 maja 2015

Drżącymi ustami całowałem jej ciało. W zupełniej ciszy i gęstniejącym mroku. Kawałek po kawałku, centymetr po centymetrze, milimetr po milimetrze. Ustami czyniłem ją swoją..

Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć... teksty

dreambig dodano: 8 maja 2015

Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć żyć. Iść przed siebie. Nie wracać do przeszłości. Nie wmawiać sobie, że czegoś nie da się zrobić. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy uwierzyć, w ludzi, w życie, w siebie. Trzeba gnać do przodu i nie skręcać w niepotrzebne ścieżki. Nie ma sensu się gubić, szukać wyjścia z trudnych i zbyt skomplikowanych sytuacji. Jesteśmy za młodzi na problemy. Nie przejmujmy się. Żyjmy. Kochajmy. Bawmy się. Bądźmy sobą. Jeszcze nie raz życie spieprzy nam teraźniejszość.

 Jeśli to jest coś warte  to nigdy... teksty

dreambig dodano: 6 maja 2015

"Jeśli to jest coś warte, to nigdy nie jest za późno, ani nigdy za wcześnie jak w moim przypadku, by być osobą, którą chcesz być. Nie ma limitu czasu. Przestajesz, kiedy chcesz. Możesz się zmienić albo nie. Tu nie ma zasad. Możemy uczynić z siebie coś najlepszego lub najgorszego."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV