głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie życzę Ci tego  czego ludzie nie... teksty

dreambig dodano: 3 czerwca 2015

Nie życzę Ci tego, czego ludzie nie mają, Życzę Ci tylko tego, czego nie znają. Życzę Ci czasu na śmiech i na radość, Życzę też czasu na drobną słabość. Życzę Ci czasu, tak tylko dla siebie. Byś nocą mogła szukać gwiazd gdzieś na niebie. Życzę Ci czasu byś nie czuła się winna, Byś mogła też czasem podarować go innym. Nie tylko po to by, twój czas Ci przemijał, Lecz byś urastała i mogła się rozwijać. Byś mogła mieć czas na zdziwienie, na nowość, Czas na uczucia, na miłość i na młodość.

 Zależy mi na niej  cholera. A wiesz... teksty

dreambig dodano: 2 czerwca 2015

"Zależy mi na niej, cholera. A wiesz co to znaczy, przyjacielu? To znaczy, że ja jestem od niej uzależniony. Ale nie tak jak Ty od fajek. Ja jestem uzależniony od jej uśmiechu, który sam przywołuję na jej wargi. Od rozmów z nią, które ciągną się godzinami a dzięki którym ona staje się weselsza. Od jej radości, która jest dla mnie diablo ważna. Od bycia jej podporą, na której może się oprzeć, gdy opadnie z sił. Od bycia jej Aniołem Stróżem, który unosi ją w górę, kiedy upada na dno. Od patrzenia w jej oczy, roześmiane i pełne czegoś, czego nie jestem w stanie nazwać. Od jej obecności i ciepła, które mi daje. Dlatego nie chcę jej stracić. Bo mi na niej zależy, przyjacielu. Jak cholera."

Przez te wszystkie lata dowiedziałam... teksty

dreambig dodano: 2 czerwca 2015

Przez te wszystkie lata dowiedziałam się, że czasem odpychamy ludzi tylko dlatego, żeby nas przyciągnęli. Chcemy, żeby do nas przyszli, powiedzieli, że o nas nie zapomnieli. Chcemy, żeby udowodnili nam, jak bardzo im na nas zależy. Chcemy, żeby walcząc o nas, dowiedli swojej miłości.

 Nigdy nie wiesz  kto poszerzy Twoje... teksty

dreambig dodano: 2 czerwca 2015

"Nigdy nie wiesz, kto poszerzy Twoje źrenice i nasyci barwą tęczówki."

 Musisz uwierzyć w siebie jeśli... teksty

dreambig dodano: 2 czerwca 2015

"Musisz uwierzyć w siebie jeśli chcesz żyć tak jak sobie wymarzyłeś. Nie wystarczy marzyć. I nawet jeśli zdarzy się kryzys tej wiary w siebie, jeśli zwątpisz, to za każdym razem wracaj w tamto miejsce, w miejsce, w którym stwierdziłeś, że uda ci się, że będziesz próbował aż do skutku. Musisz być pewny siebie i tego, czego chcesz od życia. Życie ma wszystko czego pragniesz, wystarczy wyciągnąć po to ręce. I trzymać je przez chwilę w górze. Może chwilę, może kilka lat, ale uparcie je trzymać."

O tak  będę się o Ciebie... teksty

dreambig dodano: 2 czerwca 2015

O tak, będę się o Ciebie troszczył, martwił, przeżywał, tęsknił, kochał, myślał. Po prostu żył z Tobą. Chcę tego. Każde moje słowo. I każde uderzenie serca. Wszystkie są dla Ciebie.

Nig­dy nie przy­tu­laj... teksty

dreambig dodano: 30 maja 2015

Nig­dy nie przy­tu­laj obojętnością.

I mimo  że jesteśmy już innymi... teksty

dreambig dodano: 27 maja 2015

I mimo, że jesteśmy już innymi ludźmi, wciąż patrzymy na to samo niebo.

Pamiętaj za nic w świecie nie... teksty

dreambig dodano: 22 maja 2015

Pamiętaj,za nic w świecie nie oddawaj osoby, na której widok mocniej bije serce.

A czasem nie potrzeba niczego więcej... teksty

dreambig dodano: 22 maja 2015

A czasem nie potrzeba niczego więcej oprócz przytulenia. Żeby ktoś Cię przytrzymał jak się rozpadasz

wiedz że nadal jesteś pierwszą i... teksty

dreambig dodano: 21 maja 2015

wiedz,że nadal jesteś pierwszą i ostatnią myślą mojego dnia..

Chciałam pewne rzeczy naprawić  nim... teksty

dreambig dodano: 21 maja 2015

Chciałam pewne rzeczy naprawić, nim ten moment nadejdzie. Chciałam zachować tylko to, co najpiękniejsze, nim minie bezpowrotnie. Chciałam wierzyć, że wszystko da się odbudować. Jednak prawda jest taka, że nawet jeśli stłuczony wazon posklejamy najdokładniej jak się da, to rysy i tak będą widoczne. Z czasem można jedynie je ignorować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV