głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie pamiętam świata bez Ciebie. I... teksty

dreambig dodano: 28 sierpnia 2015

Nie pamiętam świata bez Ciebie. I nie chcę wiedzieć jaki będzie.

Każda kobieta potrzebuje  żeby... teksty

dreambig dodano: 18 sierpnia 2015

Każda kobieta potrzebuje, żeby ktoś trochę na jej punkcie wariował. Żeby ją sobie przywłaszczał, chciał jej i nie czekał aż rozbierze buty, by wziąć co jego. Tak, kobiety chcą radzić sobie same, spełniać się, być w czymś najlepsze, ale wcale, choć wielu się tak wydaje, nie chcą być tylko swoje. Kobiety nienawidzą być tylko swoje. Poszukaj faceta, który oprócz tego, że pokocha Cię i będzie z Tobą rozmawiał o religii i pieniądzach, będzie Cię brał jak swoją. Rozbierał wzrokiem, oglądał jak okaz sztuki i całował zawsze tak, jakby robił to po raz ostatni, bo tylko przy takim mężczyźnie będziesz się czuła lepsza niż jesteś. Znajdź kogoś, kto sprawia, że czujesz się lepsza niż jesteś."

 Przecież to o to chodzi. O to... teksty

dreambig dodano: 18 sierpnia 2015

"Przecież to o to chodzi. O to spojrzenie, które mówi "chcę Cię". O ten mocny uścisk "nikomu Cię nie oddam". O to złapanie za tyłek pokazujące "jesteś moja". Kobiety, które mówią, że chcą być tylko swoje, kłamią. Bo wszystkie chcą do kogoś należeć, być rzucane na łóżko, łapane od tyłu i odciągane podczas robienia obiadu. Marzą o tym, żeby ktoś zabrał im komputer sprzed nosa podczas odpisywania na maile i wziął je ot tak, bo ich pragnie. Chcą mieć kogoś, kto nie pozwoli im się wyspać.

Rodzimy się w jeden dzień. Umieramy... teksty

dreambig dodano: 12 sierpnia 2015

Rodzimy się w jeden dzień. Umieramy w jeden dzień. W jeden dzień możemy się zmienić. I w jeden dzień możemy się zakochać. Wszystko może się zdarzyć w ciągu zaledwie jednego dnia.

W pier­wszej ko­lej­ności... teksty

dreambig dodano: 12 sierpnia 2015

W pier­wszej ko­lej­ności poz­naj jej uśmiech, woń duszy, wrażli­wość ser­ca, a następnie smak ciała. Nig­dy w od­wrot­nej kolejności.

leżał obok i patrzył na mnie tak... teksty

dreambig dodano: 7 sierpnia 2015

leżał obok i patrzył na mnie tak jakbym była jakimś cudem. A później objął mnie w talii i pocałował, tak jakby czekał na to całe życie

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

dreambig dodano: 7 sierpnia 2015

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cie nie docenia, nie stój obok, nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie. Bez Twojego uśmiechu, ciągłych rozmów, humorków. Nabierz szacunku do samej siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szanse zatęsknić i pomyśleć : lepiej umrzeć niż istnieć osobno.

Kochasz to  czego potrzebujesz. teksty

dreambig dodano: 7 sierpnia 2015

Kochasz to, czego potrzebujesz.

Każdego dnia bliżej do spełnienia... teksty

dreambig dodano: 31 lipca 2015

Każdego dnia bliżej do spełnienia naszych marzeń, do budzenia sie i zadypiania razem kazdego z dni kalendarza.

Ja wiem jak walczysz  nawet kiedy... teksty

dreambig dodano: 31 lipca 2015

Ja wiem jak walczysz, nawet kiedy wszystko idzie źle.

Na Twoich dłoniach został zapach... teksty

dreambig dodano: 31 lipca 2015

Na Twoich dłoniach został zapach mojego ciała.

Dobrze  że jesteś. Ciesze się  że... teksty

dreambig dodano: 31 lipca 2015

Dobrze, że jesteś. Ciesze się, że jesteś tu dzisiaj - bo wczoraj było mi zimno. Czułam chłód - chłód wieczoru, pustego mieszkania, i robienia tylko jednej herbaty rano. Dobrze,że Cię mam - jest mi teraz cieplej. Na sercu, zwłaszcza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV