 |
dont_ask_me.moblo.pl
Znowu trudne chwile z pihem w głośnikach.
|
|
 |
Znowu trudne chwile z pihem w głośnikach.
|
|
 |
Haa nareszcie mam płytę Piha ♥ + autograf! ♥♥♥
|
|
 |
"Ej Kobitko, proszę, nie bądź taka smutna,
Obiecuje zapomnisz o mnie do jutra,
To co piękne już minęło,
to co złe się zakończyło,
Życie zabiło tą miłość," / PIH ♥ "Spóźnieni Kochanowie." ♥
|
|
 |
Jesteśmy jak dwa magnesy. Czasami się odpychamy jednak mimo wszystko przyciągamy się nawzajem.
|
|
 |
To dziwne. Możemy nie widzieć się przez kilka tygodni, nie rozmawiać wcale ze sobą, a jednak po pewnym czasie to wszystko wraca. Znowu zaczynamy od początku bo coś nas do siebie ciągnie.
|
|
 |
Kończy się ten rok... Rok pełen bólu i rozczarowań, ale zarazem rok, w którym poznałam najlepszych ludzi i, w którym no cóż trzeba to przyznać dzięki niemu przeżyłam najpiękniejsze chwile w swoim życiu. Ale rok się kończy i te wydarzenia także. Wraz z końcem tego roku muszę zapomnieć o wielu ważnych sprawach, pogodzić się z tym jak jest i z nadejściem nowego rozpocząć wszystko na nowo. Muszę zacząć normalnie żyć bez przeszłości... Nie ma innego wyjścia i mam nadzieję, że mi się to uda ;)
|
|
 |
nowa płyta Piha.! zamówiona!!! teraz tylko pozostaje czekać! ♥♥♥
|
|
 |
Zakończyłam nareszcie ta niekończącą się historie! pożegnam Cię słodkim spierdalaj! ♥
|
|
 |
A teraz widzę, że to naprawdę była tylko zabawa. Pomimo tego, ze pokazałam, że mi zależy to nic nie znaczyło. Dopiero teraz mam pewność ;(
|
|
|
|